Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 minuty temu, BlackCoffe napisał:

No to do d...pupy :( Ale im się pewnie czkało.

Ten cały projekt to jest poprawianie tego co ktoś wcześniej zrobił źle. Paradoksalnie najlepiej wyglądają elementy których od 1936 roku nikt nie ruszał :D Myślałem, że już koniec zaskoczeń a ostatnio jak rozbierałem jedne z ostatnich pozostałych elementów elektryki to się okazało, że spora część przybudówki była podłączona kablem bez kostek czy jakichkolwiek łączników - po prostu skręcone palcami przewody. Ale spoko, już niewiele tego zostało więc może zaskoczeń już nie będzie :facepalm:

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Troszkę z innej beczki.

Jakoś niedawno w warszawskim Norblinie pojawiło się Apple Muzeum. Jakiś czas temu tam się wybrałem i ... bardzo mile się zaskoczyłem. Jest tam sporo, naprawdę sporo, różnego rodzaju sprzętów - od pierwszego Apple 1, przez klony, Newtony, imaci, drukarki, monitory aż po macbooki itp. Całość jest podzielona na kilka części a o każdej można posłuchać przewodnika w wersji audio (dostęp i logowanie na stanowisku obsługi) - zalecam słuchawki do smartfona. Żeby zobaczyć wszystko i o wszystkim posłuchać potrzeba paru godzin, ale moim zdaniem warto, mimo dość sporej ceny za bilet (na szczęście czasem trafiają się promocje). Sporo tych sprzętów działa i można poprosić obsługę o uruchomienie.

Nigdy nie bylem ani fanem ani hejterem apple-a, troszkę kiedyś poczytałem o losach stiwa i firmy, a właściciel lub właściciele tego muzeum zrobili kawał naprawdę dobrej roboty, i to widać i osobiście nie żałuję ani czasu ani pieniędzy. 

I jeszcze jedno - jest kilka imaców na których można pograć w proste gry, był tam m.in. warcraft 2.

Strona www

https://applemuzeumpolska.pl/

na fejsiku wrzucają newsy o eskponatach nowych i obecnych.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...