Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte do max 350zł


Recommended Posts

Moja płyta główna to

Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155

a dźwiękowa w niej to Realtek ALC892

Może znasz jakąś tańszą a też dobrą karte dźwiękową jak Asus Xonar DX lub D1, może być tylko z jednym wejściem na słuchawki :)



Bo szczerze mówiąc jak sprawdzałem to z mojego telefonu lepiej gra i głośniej nokia N95



Creative Sound Blaster X-FI Xtreme Gamer ta karta nada się na moje słuchawki?



bardzo potrzebna mi szybka odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Creative Sound Blaster X-FI Xtreme Gamer jak z allegro za 100 parę złotych to tak, ale Xonar DX jest trochę lepszą kartą i bardziej pasuje do tych Ultrasone,ma tez trochę więcej mocy na wyjściu liniowym, aczkolwiek z X-Fi nie będzie źle. Jedne i drugie nie posiadają osobnego wyjścia na słuchawki.

Link to post
Share on other sites

reative Sound Blaster X-FI Xtreme Gamer znalazłem za 40zł 100% sprawna więc warto nawet jeśli się nie nadaje na słuchawki :) a jakie polecasz? tak jak wcześniej może być tylko z wejściem na słuchawki :) bo nawet nie mam do czego podpiąć aby dobrze grały. Ciągle Mi jest w nich mało basu mam nadzieje że karta to zmieni i że słuchawki mają wystarczającą moc aby posłuchać naprawde głośno muzyki :)

Link to post
Share on other sites

mało basu, to na pewno nie mają te słuchawki. Na X-Fi jest dużo niskich tonów, Xonar  DX, D1 pod tym względem ma ich nieco mniej, ale zarazem są mocniejsze :)

 

a ile masz do wydania na kartę, bo myślę, że przetwornik DAC mógłbym polecić, np Fiio E10 OLYMPUS, tu mocy i basu nie zabraknie .

 

jak z 40zł X-Fi, to bierz śmiało, będzie dużo lepiej jak na integrze.

Link to post
Share on other sites

kasę to się zawsze dozbiera :) nawet i z 500 jakoś się da radę tylko oczywiście nie musi to tyle kosztować :) myślałem o FiiO Olympus E10 :) Tylko te słuchawki wydają się mało moce jak na tą cenie, nie wiem czy to wina źródła czy jeszcze nie są wygrzane, próbowałem słuchać na dvd ale też mało tam basu i nie wiem czy głośności na nich mi wystarczy :/



ale na http://www.youtube.com/watch?v=GfgleesOR_8  w karcie zintegrowanej. coś cudownego :)

Link to post
Share on other sites

to są jedne z lepszych słuchawek zamkniętych do tych 350zł. Tak, nie wygrzane i po drugie integra. Poczekaj do 100h godziny i kup tego X-FI. Wtedy możesz pisać co ci nie pasuje. 

 

słuchawki mają bardzo dobrą przestrzeń, jest to ich mocna strona wszystkich modeli HFI ,z resztą bas również.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, zarówno wygrzewanie jak i dobry układ dźwiękowy mogą zdziałać cuda. Raczej mało się spotyka ludzi kupujących te lub podobnej klasy słuchawki parując je z !zintegrowaną kartą muzyczną. Zwykle ktoś taki ma już dobry układ, kupuje słuchawki i wygrzewa je aby osiągnąć maksymum ich mozliwości. Integra to "nie karta"... Nawet tutaj ktoś na forum napisał że Nokia N95 gra głośniej od jego integry.. Nie zrażaj się słuchawkami. Mają one powszechną opinię funowskich i grających basem. A nawet jeśli okaże się w przyszłości, że jesteś totalnym bass headem to jest prosty mod, który jeszcze zwiększa w nich bas -tylko gwarancja się wtedy...

Integry słyną z trzasków, słyszalnego napięcia i nieuwidaczniania pasma przenoszenia czegokolwiek, co z nich gra. Właśnie użycie dobrej klasy głośników albo słuchawek pokazuje niedoskonałości integr.

Edytowane przez kosq83
Link to post
Share on other sites

jaka kartę dźwiękową polecacie pod ultrasone 450? Na razie kupię Sound Blaster X-FI Xtreme Gamer, A później Fiio E10 OLYMPUS

będzie najlepszym i najtańszym wyborem dla tych słuchawek?



bo jest szansa że sprzedam lampy od samochodu za 300zł to będę miał na to kasę:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...