Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że piszę w imieniu kolegi, który zastanawia się nad zakupem konsoli.

Podzielę wypowiedź na kilka pytań:

-którą konsolę polecacie, aby zakupić - XBOX 360, czy PS3 i którą odmianę ?

-może warto poczekać na nowe konsole ?

-czy na którejś z konsol można przeglądać internet, a głównie chodzi o oglądanie anime ze stron internetowych, czy też przeglądanie różnego rodzaju forów oraz oglądanie filmów ze stron typu kinomaniak, ekino ?

 

Z góry dziękuję w jego imieniu za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Czyli przeglądanie internetu i oglądanie filmów, anime przez internet jest jak najbardziej możliwe na obu konsolach mam rozumieć ? A odnośnie wersji, to którą wybrać ? Gry jak najbardziej raz na jakiś czas w zależności, czy dany tytuł będzie ciekawy, będą zakupywane, ponieważ kolega, jak twierdzi, woli kupić konsolę nawet za 1300 zł, ale mieć spokój, na kilka lat, a nie jak w przypadku komputera, co jakiś czas zmiana karty graficznej, aby obsłużyła ona w normalnych warunkach daną grę. A propo nowych konsol to czekać na nie, czy narazie kupić starszą wersję, a za rok, dwa kupić te nowe ? 

Link to post
Share on other sites

Nie chodziło mi o płacenie za anime, które są w microsoft store, tylko oglądanie ich ze stron takich jak np. www.anime-shinden.info

Tak więc można wkońcu z takich stron oglądać to anime czy też inne filmy, czy nie ma takiej opcji. I jak w kwestii nowych konsol ?

Link to post
Share on other sites

Hej ja na ps3 swojego czasu oglądałem całego dragon ball z na stronkach i wszytko było cacy na xbox 360pewnie jest tak samo, ja bym brał teraz na obecnych konsolach jest duzo gier których nie będzie na nastepnych a sa teraz tanie jak barszcz 

Edytowane przez Deus91Ex
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kup wersję fat ( chyba elite ) na płycie jasper. sam mam taką i nowego slima ( tak się złożyło ale chyba jedna z konsol pójdzie na allegro ) i poza tym, że slim ma wifi i kinect śmiga bez zasilacza to większych różnic brak. w jasperze wymieniłem pastę na AS5 i wentyle na Whisper Legacy ale tego robić przecież nie musisz :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

trochę jest ale jak gram to i tak nie słyszę czy coś się kręci. slima jeszcze nawet nie wypakowałem z pudełka więc opieram się tylko na tym co widziałem i słyszałem na filmikach. 2gą konsolę chciałem zabrać ze sobą do miasta gdzie pracuję ale chyba będę woził jedną.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Moim zdaniem, slim jest znacznie cichszy na tyle ile słyszałem u kumpla. W moim facie (elite) napęd wprawdzie nie chodzi bo oczywiście wszystkie gry instaluję ale chłodzenie jest dość głośne. Słychać je bardzo wyraźnie.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ta tylko single. Na ps3 grasz za free. Na ps3 możesz jedynie wykupić konto + dające bonusy takie jak wcześniejszy dostęp do niektórych materiałów, darmowe gry, czy spore zniżki na content w psstore. Samo granie, jest za free i nie trzeba nic kupować.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info. Przekażę koledze te informacje. Z tego wynika, że na PS3 można grać ze znajomymi w gry online oraz oglądać anime na stronach internetowych bez żadnego wykupywania abonamentu ?



Czyli żeby przeglądać internet na xboxie 360 także trzeba mieć konto Xbox Live Gold?

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie. Warto się jeszcze pchać w PS3, czy lepiej poczekać do nowych generacji ? Jeśli kupiłbym teraz konsolę PS3, to sprzedając ją za półtorej roku, gdy nowy PS4 zagości już w pełni na naszych półkach sklepowych, to dużo stracę kasy ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...