Skocz do zawartości

Zestaw PC do gier z Geforcem gtx 660 TI do 3300zł


Recommended Posts

Nie pasuje mi tam jedynie płyta główna z niechłodzoną sekcją zasilania do OC 3570k

 

Porządne zestawy na allegro zawszę są droższe niż zestawy kupowane w sklepach, patrz tutaj:

 

MSI Z77A-G43 /intel Z77, LGA 1155/

Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

SilentiumPC Deus G1-500W 80+ Bronze

SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB 3.0 (bez zasilacza)

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

LG GH24NS95 SATA (black)

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Gigabyte GeForce GTX 660 Ti WF2 2GB DDR5 192bit (941/6008)

SilentiumPC Fortis HE1225

 

3348 zł +  Kody w komentarzu do zamówienia:  X98TY2AZ + Far Cry3 – montaż oraz klucz Far Cry 3 gratis

 

Zestaw tańszy z lepszą płytą główną (chłodzona sekcja zasilania) jak i również z lepszym chłodzeniem , do tego montaż oraz Far Cry 3 gratis. Można zaoszczędzić jeszcze więcej kupując Radeon HD7870 XT Tahiti LE 2GB DDR5 256bit (975/6000), karta ta  po podkręceniu jest wydajniejsza od droższego GTX660Ti i równa z również podkręconym GTX660Ti który jest jednak droższy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No widzisz a chcesz kupić (dopłacić) do procesora oraz płyty głównej które wręcz są skierowane pod OC. 

 

Jeżeli nie chcesz podkręcać to można złożyć taniej. Samo podkręcanie jest proste i bezpieczne. 

 

 

Czy jest możliwość złożenia tego w tym sklepie, jeśli tak to za ile ?

 

Czytamy dokładnie: kody w komentarzu do zamówienia:  X98TY2AZ + Far Cry3 – montaż oraz klucz Far Cry 3 gratis

 

Wpiszesz te kody w komentarzu i otrzymasz skręcony zestaw z grą. 



Podaj jaki posiadasz monitor, w jakiej rozdzielczości zamierzasz grać w gry oraz jaki masz całkowity budżet na komputer, oraz odnieś się do kwestii podkręcania 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mój monitor to LCD samsung 21,5 cala HD, dokładny model moge sprawdzić jeśli trzeba. Chciałbym z taką kartą grac w gry typu crisis 3 na full detalach, i aby mój zestaw jeszcze kilka lat był "aktualny". Jeśli chodzi o podkręcanie nie mam szczerze o tym pojęcia, ale jeśli mówicie że jest to dośc łatwe i bezpieczne to czemu nie, choć jesli zamiast tego mógłbym zaoszczedzic cos a parametry byłyby podobne to mogło by się bez tego obejść, choć wizja tańszego podkręconego Radeona, na poziomie tego gtx TI mi się podoba :).

mój budżet to max 3,5 tys ale chciałbym się zmieścić w granicach 3tys-3,3.

Edytowane przez wojo the great
Link to post
Share on other sites

Co do Crysisa3 to tylko karty graficzne za 2000 zł potrafią uruchomić go na Full. 

 

W takim budżecie zestaw z posta #3 będzie najwydajniejszym zestawem w takim budżecie, chcąc zaoszczędzić ponad 200 zł kup 7870 XT. Podkręcisz w zestawie zarówno procesor jak i kartę graficzną uzyskując bardzo duży skok wydajności. 

 

Za zaoszczędzone pieniądze możesz kupić chociażby V300 60GB (450/450 MB/s) na system oraz programy, bądź dołożyć trochę do większej, przestronniejszej obudowy Gladius M40 Pure Black (bez zasilacza)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok to nastawiam się na to że bede mój zestaw podkręcał, a co z Radeonami Hd 7950 czy Hd 7970 ? jeszcze pytanko o chłodzenie ten radiator w zupełności wystarczy ? Co z chłodzeniem w paczce tzn. bede musiał dokupywać jakieś wentylatory, czy moze są już one w obudowie. Ten Glaudius o ile lepiej się by spisywał ? W nim chłodzenie było by lepsze ?

Link to post
Share on other sites

Masz podany cały zestaw, wentylatory są w obudowie, Radiator na procesor spokojnie wystarczy, nic nie musisz dokupować. 

 

7870XT po OC to wydajność droższego 7950 więc nie wiem czy jest sens dopłacania 300 zł kosztem procesora. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ok wielkie dzięki za pomoc, Tego radeona 7870XT brać też od Gygabite ? I 8G ram narazie wystarczy potem ewentualnie dokupić, ile płyta ma slotów na ram ? Może jeszcze dla porównania jakiś dysk 1,5 TB albo jakąś 0,5 zewnętrzną na USB lub bezpośrednio do tego glaudiusa? Mam nadzieje że gdy już paczka przyjdzie będe mógł liczyć na pomoc przy podkręcaniu ;).

Edytowane przez wojo the great
Link to post
Share on other sites

Gigabyte nie ma 7870 na rdzeniu Tahiti, tutaj najlepszym wyborem jest Sapphire. 

 

Płyta ma 4 sloty na pamięć, 8 GB DDR3 wystarczy Ci prawdopodobnie na parę lat i jeszcze więcej.

 

Seagate 1.5 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda [sT1500DM003] - dysk 1.5 TB - wykorzystasz tyle miejsca ? Ja mam obecnie 1 TB i nie jestem w stanie nawet się zbliżyć do 70% wykorzystania pojemności. 

Link to post
Share on other sites

Piterr zapewniam cie że w tym samym co ty... Nie miałem do czynienia wcześniej z kupnem składaka więc się chciałem upewnić, naszczęscie na forum znalazłem bardziej pomocnych użytkowników.

 

Jeszcze jedno pytanko, Ile będzie mnie kosztować w sumie ten zestaw jeśli zamówie go na esc na raty 10 miesiecy (czy rzeczywiscie wynosza one az 12 % ?). W sklepie morele oprocetowanie to naprawdę tylko 1 % ? Więc ten zestaw za około 3200 zł na te same raty ile by kosztował ?

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=52849 Ok zestaw złożylem mam nadzieje że nigdzie sie nie pomyliłem, ktoś coś by jeszcze ewentualnie zaproponował ? Czy opłaci się kupić http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=24705 do tego ta paste? podobno bardzo dobrze poprawia chłodzenie.

Edytowane przez wojo the great
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...