Skocz do zawartości

HTC desire x recovery menu problem


Recommended Posts

Witam 

Mam problem z wejściem w recovery menu, gdy próbuje wejść po naciśnięciu kombinacji power + 

pojawia mi się czarny ekran ze szkicem telefonu który ma na sobie czerwony "!" i trzeba wyciągać baterie bo nic się nie dzieje 

Próbowałem też wejść za pomocą komendy przez kompa ale to samo 

Prosze o pomoc ponieważ muszę z rootować telefon a ten błąd mi to uniemożliwia 

Link to post
Share on other sites

Sytuacja o której piszesz to zwyczajnie powód nie zainstalowania recovery - nie masz go, a tego w standardzke nie ma. Nie myl z bootloaderem jak coś.

Wyłącz szybkie uruchamianie w menu i wejdź do bootloadera kombinacja volume down + power włączając w taki sposób telefon.

Link to post
Share on other sites

jaką instrukcje ? obecnie korzystam z programu desire x by hasoon2000 i potrzebuje tam recover.img

Mam jeszcze jedno pytanie pobrałem recover menu z desire x i teraz jak chce wejść do recover pokazuje mi się napis  "this build is for development purposes only do not distribute outside of htc wirthout htc`s written permission failure to comply may lead to legal action " i trzeba wyciągać baterie 



ok problem rozwiązany mam już recover menu tylko teraz chwile pobawie się w ogarnianie jak zgrać roota i będzie dzięki i zamykam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...