Skocz do zawartości

fractal design define r2


Recommended Posts

Wg mnie Obsi 700D może wygrywać tylko jakością użytych materiałów i wykończenia, chociaż tego jeszcze nie wiemy, bo nie ma jeszcze pierwszych recenzji nowego fractala.

 

No nie tak tylko, bo w budach to prawie nie ma czym innym rywalizować.

 

W recenzji napiszą, że jest super ekstra (tak jak R2), żeby ludzie kupowali, a w praktyce może będzie tak samo jak z R2.

Link to post
Share on other sites

No, ale śrubki też są trefne?

O co chodzi z tymi śrubkami?

Łatwo rysująca się farba?

U mnie jeszcze nic się nie porysowało, ale to pewnie dlatego, że dbam o obudowe.

I o ile we wszystkich jest ten sam klej, to wszystkie śmierdzą.

U mnie nic nie śmierdzi, przynajmniej nie wąchałem, bo nie zwróciło to mojej uwagi.

 

Tak jak pisałem tutaj wcześniej - zgadzam się z tobą, że kontrola jakości u nich nie działa najlepiej. Dlatego tez ja kupiłem tę bude w realnym sklepie, a nie na internecie - własnie dlatego aby wybrać bude bez tych wad.

Link to post
Share on other sites

No to aż musze sprawdzić u mnie jak te śrubki wygladają.

 

Czy trafił ci się bubel? Ja gdybym kupił przez internet to pewnie też takiego bym dostał. A tak pojechałem do sklepu, pomarudziłem, posprawdzałem, poprzebierałem i dopiero chyba w czwartm pudełku buda była bez wad.

Link to post
Share on other sites

śrubki są miękkie jak g. pozostałe materiały też raczej z kategorii "byle taniej" i to jest podstawowy zarzut wobec produktów fractala, bo nie robią budżetowych obudów "do 200zł" tylko celują w wyższy segment rynku, a czy przyswoili lekcję z R2 i XL pozbawiona jest takich niespodzianek się zobaczy

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Przede wszystkim witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.

 

Mam pytanie do właścicieli tej obudowy. Z czego wykonany jest przedni panel (szczotkowane aluminium czy jakiś plastik)? Ze zdjęć trochę ciężko wywnioskować. Interesuje mnie wersja Titanium Grey albo Black Pearl z naciskiem na ta pierwszą.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do właścicieli tej obudowy. Z czego wykonany jest przedni panel (szczotkowane aluminium czy jakiś plastik)? Ze zdjęć trochę ciężko wywnioskować. Interesuje mnie wersja Titanium Grey albo Black Pearl z naciskiem na ta pierwszą.

są z plastiku i warstwy maty tłumiącej

 

PS jak kupujesz to wersję R3, nie R2

Link to post
Share on other sites

"...Cała obudowa Define R2 utrzymana jest w czerni a poszczególne jej wersje kolorystyczne różnią się jedynie plastikowym frontem – prostą i płaską powierzchnią wykończoną tak by wizualnie przypominała szczotkowane aluminium."

http://www.frazpc.pl/recenzje-2/266311,FRACTAL-DESIGN-DEFINE-R2---Definicja-dobrej-obudowy.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...