Skocz do zawartości

Kupiłeś SimCity, druga gra Gratis!


Recommended Posts

"Wszyscy gracze SimCity są niezwykle ważni dla zespołu Maxis. Zdajemy sobie sprawę, że Was zawiedliśmy i chcemy za to przeprosić i podziękować, że zostaliście z nami."

"Wszyscy gracze, którzy zakupili grę SimCity i aktywowali ją przed 25 marca 2013, będą mogli wybrać bezpłatnie grę"

Do wyboru z tego co widzę jest:
Battlefield 3
Mass Effects 3
SimCity 4 Deluxe
NFS: Most Wanted
Bajeweled 3
MOH: Warfighter
Dead Space 3
Plants vs Zombies

 

:) Good Luck !

Link to post
Share on other sites

Chyba się teraz skuszę. Miałem czekać dopiero na crack'a, by zobaczyć jak to wgl. wygląda, z tej racji, że nigdy nie grałem w gry z tej serii. Teraz tylko mam dylemat - co dobrać do tego ? Moh'a, czy DS3 ? Resztę mam ;x

Link to post
Share on other sites

@UP,

Być może, ale właśnie dlatego, że nie grałem w Simcity 4 (które było o niebo lepsze, z tego co powiedziałeś) grając w 5-tkę będę miał radochę jak małe dziecko, gdyż zawsze lubiłem symulatory życia. 

PS. Ja grę kupię jutro, a wybiorę chyba dodatkowo DS3. Głównie ze względu tego, że kosztuje 110zł ;x a Moh ~50.

Link to post
Share on other sites

Hmm fakt, SimCity 4 się budowało ze 3 razy dlużej.

 

Ale patrz na to inaczej. Tutaj masz jeszcze wielkie projekty. Na które trzeba się postarać by jest zrobić. A żeby wybudować najlepsze wieżowce na całym regionie czyli (wartosc ziemii max i gestosc max) to nie jest tak łatwo :)

Link to post
Share on other sites

Może i tak, ale kiedy zrobisz te dwa, trzy miasta na max, to tracisz ochotę do gry. Do tego durne drm i synchronizacja non stop z serwerem, która uniemożliwia powstawanie modów. Ea zniszczyło tą serie niestety. Co innego obiecywali, co innego stworzyli :)

Link to post
Share on other sites

Nie twierdze, że nie kupię tego simcity, bo jedna to jest kontynuacja jedenj z fajniejszych serii, ale poczekam sobie jak cena spadnie do ok. 70zł i będzie wiadomo, że nie ma żadnych problemów. No i jestem ciekawy jak będzie też w przypadku DLC :)

Link to post
Share on other sites

Cyba możesz jeszcze kupić i skorzystać z tego, bo masz czas do 25 marca ;)

 

No właśnie... a ja jak zwykle nie popatrzyłem na dzisiejszą datę i do którego obowiązuje ta "rekompensata". W każdym bądź razie dzięki za zwrócenie uwagi ;).

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Panowie, właśnie aktywowałem swoje SimCity. Ściągnąłem 250mb "czegoś" i teraz mam ten launcher, w którym ciągle jest "Przetwarzanie dużego pliku" idzie to dość mozolnie. Czy po ukończeniu tego "czegoś" będę mógł już wejść do gry, czy nie bardzo ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...