Skocz do zawartości

Przeniesienie plików z partycji na partycje (2 dyski).


Recommended Posts

Witam. Chciałbym się Was zapytać, czy istnieje jakiś prosty sposób, aby przenieść dane z jednej partycji na pewnym dysku, na drugą partycję innego dysku. Są tam różne pliki ale najbardziej zależy mi na przeniesieniu, ponieważ jest tam win7. Próbowałem programu True Image - niestety starszy dysk (ten pierwszy) jest troszkę uszkodzony i proces przenoszenie nie dochodzi do końca co skutkuje tylko i wyłącznie stratą czasu.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówisz o programie Norton Ghost to właśnie próbuję to zrobić. Zobaczymy, może nie pojawi się żaden błąd. Boli mnie troszkę to, że ten program w trial'u nie daje możliwości zrobienia tego. Do czego byłem zmuszony nie muszę pisać - wszyscy się domyślą. Po wszystkim odinstaluje ten program.

 

Edit. 18 sekund przed końcem wyskoczył błąd. I znowu godzina w plecy. A czy takie przeniesienie wszystkiego z jednej partycji (kopiuj + wklej) na druga ma w ogóle prawo działać?

Edytowane przez shayenek
Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówisz o programie Norton Ghost to właśnie próbuję to zrobić. Zobaczymy, może nie pojawi się żaden błąd. Boli mnie troszkę to, że ten program w trial'u nie daje możliwości zrobienia tego. Do czego byłem zmuszony nie muszę pisać - wszyscy się domyślą. Po wszystkim odinstaluje ten program.

 

Edit. 18 sekund przed końcem wyskoczył błąd. I znowu godzina w plecy. A czy takie przeniesienie wszystkiego z jednej partycji (kopiuj + wklej) na druga ma w ogóle prawo działać?

 

Ma jeśli potem naprawisz boota z płytki instalacyjnej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...