Skocz do zawartości

Logitech G400 PROBLEM


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Lukson,

Recommended Posts

Witam , mam problem z myszką , dokładnie z Logitechem G400.

Otóż , myszka dosyć często się rozłącza i słychać jedynie dźwięk odłączania urządzenia.

Co może być tego powodem?

Miał ktoś podobny problem z tą lub inną myszką logitecha?

Link to post
Share on other sites

Zmieniałeś port USB? Sprawdź jak działa bez sterowników, spróbuj je przeinstalować. Ja nie mam żadnych problemów z g400.

Najlepiej jakbyś sprawdził na drugi komputerze. Jeśli to nadal będzie występować odsyłaj na gwarancję.

Link to post
Share on other sites

Odkryłem że kabel jest przerwany tuż przy myszce , wyśle ją na gwarancje.

@Btw. wiesz może ile czeka się na uwzględnienie gwarancji w serwisie Logitecha?

Edytowane przez toxico
Link to post
Share on other sites

Z tego co czytałem na forum anglojęzycznym to ludzie mieli podobne problemy i sam support kazał im zadzwonić w sprawie gwarancji , więc myśle że powinni przyjąć.

Edytowane przez toxico
Link to post
Share on other sites

Ja raz odsyłałem logitecha pada, to do ok 2 tyg miałem nowego. Ale to dość dawno było :P. Logi ma najlepszy support, więc wątpie, żeby Ci odrzucili, pamiętaj, że nawet ślizgacze Ci za free dadzą(łącznie z przesyłką), wystarczy napisać do nich póki masz na gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Procedury serwisowe uległy zmianie właśnie przez użytkowników i ich wpisy na forach: wysyłaj do logi, dostaniesz nowe.

 

Teraz jak urządzenie ma widoczną wadę albo naprawią albo odeślą (częściej to drugie).

Jeżeli urządzenie jest nie naprawialne to wtedy dopiero wymieniają na nowe.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, dzięki temu, że ludzie to pisali i można było się dowiedzieć jak wygląda serwis logitecha, masa osób wybiera ich produkty. Sam, jak się zastanawiałem nad wyborem pomiędzy jakimiś produktami to zawsze w pierwszej kolejności rozważam logitechy. Uważam, że takie wpisy wychodzą firmie właśnie na plus.
Mi tam jest obojętne czy dostane nowe czy nie o ile będzie to w 100% sprawne, a nie typu - wcisnął mi się przycisk, to dostanę trochę mniej wciśnięty ;). U logitecha nie boje się niczego kupować, bo wiem, że przez 2 lata mam zagwarantowany spokój, a jak przetrwa 2 lata to z regóły trwa i następne 2 lata :).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj taką informację :

Szanowny Panie xxxxxx

Dziekuję za skorzystanie z naszego Wsparcia Technicznego Logitech.
 

Zamówiliśmy dla Państwa Logitech Optical Gamin Mouse G400. Ten dokument jest Pana gwarancją na kolejne 3 lata - proszę zachować numer incydentu xxxxxxxxxx.

Zwykle wysyłka jest realizowana od 24 do 48 godzin od dnia złożenia zamówienia. Jak tylko urządzenie zostanie wysłane, zostanie wysłana również automatyczna informacja mailowa o numerze przesyłki firmy kurierskiej UPS, którą będzie można śledzić na stronie http://www.UPS.com. Proszę wziąć pod uwagę, że oczekiwany termin dostawy to 5-7 dni roboczych od dnia realizacji przesyłki.

Jeśli nie otrzymają Państwo informacji UPS w ciągu 48 godzin na swoją skrzynkę e mail, proszę o kontakt - zdarza się niestety, że zamówienia utykają w systemie i trzeba je wtedy monitorować ręcznie, co z chęcią dla Państwa uczynię.

@ Czyli aż mnie zaskoczyli ponieważ myślałem ze bede musiał im wysłać myszę a tu taki zonk OO!

Edytowane przez toxico
Link to post
Share on other sites

No tak ale z tego wynika że jednak wyślą myszkę. Mam pytanie , stara uszkodzona myszka zostaje u mnie czy oddaje ją np. kurierowi?

Btw. Wie ktoś może co jest przyczyną że wysyłają mi myszkę od razu bez odesłania starej? Ponieważ wydaje mi się to trochę dziwne..

Edytowane przez toxico
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...