Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam.

mam możliwośc odkupienia od znajomego tej mp4. Ceny nie okreslił mam mu podać . jest używana bez GW. Brak rys pełen zestaw + etui. Ile to może być warte. proszę o realne ceny. miałem zamiar za 130zł kupić nówkę sandisca clipa + za 120zł w rtv agd w moim mieście i mam dylemat . Czy dołożyć do używanego soniaka czy do nowego sandisca.

 

Link to post
Share on other sites

Za używanego pewnie ze 300zł. Jak chcesz mieć większy ekran i fajny design to bież soniaka. 

A jak nie zależy ci na ekranie to bież Clipa+ to bardzo udany odtwarzacz.

 

 

 

To jak zagrają zależy jeszcze od tego jakie masz słuchawki. Sony są raczej zimne, a Clip+ lekko ciepłowaty.

Edytowane przez royceda59614
Link to post
Share on other sites

zimny - nie dodaje od siebie słuchawkom basu, ciepły dodatkowo wzmacnia bas, więc jeśli słuchawki są same w sobie basowe, to robi się megabas.

 

Gniazdo - na pewno, choć może zdarzyć się też tak, że taniej wyjdzie kupno nowego odtwarzacza

Link to post
Share on other sites

Serwis zawsze jakiś się znajdzie. 

Ciepły odtwarzacz z wyeksponowanymi niskimi tonami - dolną średnicą. Więcej basu.
Chłodny za to na odwrót, basu mniej, a ten wybrzmiewa krótko, jest zwarty i punktowy. Gra analitycznie.
 

Powinno się łączyć na zasadzie przeciwności słuchawki z odtwarzaczem. Bo jak dodamy zimny do zimnego to nie będzie tego funu ze słuchania, a jak ciepłe do ciepłego to bas będzie zamulony.

Nie słuchałem tego akurat soniacza ale większość z nich jest zimna podobnie jak iPody.

 

 

PS. homzik dzięki tobie stałem się prawie że melomanem :D

Link to post
Share on other sites

Dzięki. Jestem prawie przekonany za soniakiem tylko się martwię tym wtykiem :/ wkońcu używany był a jak mi rypnie po miesiącu to bd masakra. moglibyście podesłać mi przykładowy serwis ? zadzwonił bym jutro i spytał ile bo takie cos kosztowało

warto dopłacać do używki soniaka ? nie lepiej sandisca?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...