Skocz do zawartości

Nowe głośniki 2.1 do komputera


Recommended Posts

Mogę Ci coś tylko zasugerować....

 

Obecnie używam głośników Bose... i uważam ze są świetne.

Ja mam model: Companion® 5 :D ale

 

ale skoro chcesz wydać coś koło 1000zł - > zobacz to:

 

http://www.bose.pl/index.php?p=prod&id=25

 

Zapomniałem dodać :

 

Twoja propozycja również jest ciekawa: (Razer Mako 2.1)

Przeglądam właśnie recenzje.... no no ... :):]

http://www.xsreviews.co.uk/reviews/othe ... mako-21/7/

Musi ktoś się jeszcze wypowiedzieć, może je ktoś ma.

Link to post
Share on other sites

Asus Xonar DX. Przeglądałem ofertę Microlab, lecz takie kolumny są za duże, nie mam tyle miejsca niestety. Owszem są także mniejsze np. 6C ale wolałbym coś z subwooferem. Szukam zestawu jeszcze lepszego niż Mako, te Bose są ciekawe.

powinienes napisac do czego maja sluzyc. muzyka? film? gry? jesli muzyka to w czym gustujesz? jaki masz pokoj, duzy? maly? dopiero wowczas cos madrego bedzie mozna napisac.

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim muzyka (rock, metal), ale także gry nie rzadko i seriale. Ale nie DVD które ma ścieżkę 5.1. Pokój około 12 m2.

No właśnie 1000 zł na zestaw wzmacniacz + kolumny to trochę za mało, a poza tym mam cienko z miejscem. Dlaczego niby wydać tyle pieniędzy na zestaw 2.0 to luz, już na 2.1 nie?

Link to post
Share on other sites

Dlaczego niby wydać tyle pieniędzy na zestaw 2.0 to luz, już na 2.1 nie?

Bo stereo to 2.0 a nie 2.1, a za dobre stereo mozna dac tyle, na ile Cie stac :menda:

Bylo juz mase dyskusji na ten temat, wiec juz nie bede jatrzyl... sluchasz akurat takiej muzyki, ze sub Ci potrzebny jak dziura w moscie.

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę wymiar pokoju ... moja propozycja pada na microlab 6C. Posiadam solo 7c i kartę xonar d2/pm i nie ma sensu ładować w to aż tyle pieniędzy (a szukałem dobrych monitorów). W obu tych solo nie brakuje basu, szczególnie biorąc pod uwagę muzykę jakiej słuchasz to nie wiem po co ci w ogóle bass ... Mój pokój metrażowo jest podobny do Twojego i 7C to zdecydowanie za mocna sprawa i używam ich na pół gwizdka co było przesadą kupując je. Dużo czytałem opinii i dużo kolumn przesłuchałem i wiele ludzi poleca właśnie je do takiej muzyki jakiej słuchasz.

 

Dwie wady jakie mogę wymienić to brak wyjścia słuchawkowego i wejścia optycznego ale Twojego xonara można połączyć z front panelem obudowy niwelująć pierwszą wadę ;)

 

------------

 

za różnicę możesz np dokupić bardzo dobre słuchawki i musisz już być zadowolony !

 

pozdrawiam Bimb

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...