Skocz do zawartości

Komputer do gier 2300pln AMD czy Intel???


Recommended Posts

Płyta główna

5 500556 Płyta główna Asus P8B75-M LX, B75, DualDDR3-1600, SATA3, GBLAN, mATX (P8B75-M LX) 1 210,00

210,00

 

Noi Zasilacz Deus nie sugeruj sie niską ceną tą jakiś shit ten zasilacz co dałeś nie sugeruj sie V tylko marką itp

Czyli SIlentium PC Deus 600W i ten Asus co wyżej i nie kombinuj już nic..

Link to post
Share on other sites

Znaleźć idzie forum o morele, gdzie są same negatywy. Głównie o to, że cena towaru się waha czy coś. Tylko to jest normalne, jak ktoś sprowadza duże ilości i ma duży obrót. Zawsze komuś się nie spodoba. Po za tym, duża cześć osób tego forum zapewne i tam morele ci poleci.

Link to post
Share on other sites

Heh tylko mam dylemat bo chętnie bym zaplacil pare zloty więcej i wziął ten zestaw w Arest.pl który jest koło komina, tylko tam  z tego co widze nie maja 7870XT od Saphire:/

A to że  w Morele ruch i że przez to walą farfocle jakoś w ogóle mnie nie obchodzi.

Płace wymagam :)

Link to post
Share on other sites

 

Zasilacz który podałeś będzie zasłaby do twojego zestawu będziesz chciał coś rozbudować i będziesz musiał go wymienić

 

Od kiedy to 396W na +12V to za słaby zasilacz do takiego zestawu ? O jakiej rozbudowie mówisz skoro płyta główna nie umożliwia konkretnego OC CPU ?

 

Tutaj masz propozycję z i5 3350p + 7870XT

 

LG GH24NS95 SATA (black)

SilentiumPC Brutus 410 Pure Black (bez zasilacza)

Thermaltake Litepower Black 500W

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

AsRock B75M-GL /intel B75, LGA1155/

Sapphire Radeon HD7870 XT Tahiti LE 2GB DDR5 256bit (975/6000)

 

2476 + Kody w komentarzu do zamówienia:  X98TY2AZ + Far Cry3 – montaż oraz klucz Far Cry 3 gratis

 

Jeżeli możesz to podaj co za monitor posiadasz, w jakiej rozdzielczości grasz w gry bo być może jakiekolwiek dokładanie do budżetu będzie zbędne i niepotrzebne

Link to post
Share on other sites

nie opłaca sie od 3350p róźni sie tym że ma grafe zintegrowaną ale dobraliśmy ci dobrą dedykowaną więc ani troche nie opłaca sie dopłacać :D Co do morele g**** prawda ostatnio mój kumpel zamawiał sprzet i wszystko profesjonalnie :D.I po co prosisz o złożenie zestawu np z jakiegoś slepu dobraliśmy ci już na 1-szej stronie podzespoły wystarczy pozukac ich teraz w innym sklepie a nie dramatyzować bo juuż dawno dobraliśmy ci dobry sprzęt za tą kase

Edytowane przez Fixxer
Link to post
Share on other sites

Fixxer wpisz sobie opinie, sugestie na temat morele.net. Obraz ten nie jest taki różowy jak CI się wydaje. Poza tym sam dopowiem, że miałem nieprzyjemne doświadczenia z tym sklepem. Koniec OT.

Link to post
Share on other sites

 

nie opłaca sie od 3350p róźni sie tym że ma grafe zintegrowaną ale dobraliśmy ci dobrą dedykowaną więc ani troche nie opłaca sie dopłacać

 

Uważasz że procesor ten różni się tylko pod tym względem ?  3470 to większa wydajność względem 3350p dla przykładu http://pclab.pl/art52137-4.html 

 

Dodatkowo wybierając ten model warto dołożyć do płyty na Z77. chociażby Z77A-G43 /intel Z77, LGA 1155/ - połączenie takie pozwoli na OC 3470 pod 4.0 Ghz

Link to post
Share on other sites

Fixxer wpisz sobie opinie, sugestie na temat morele.net. Obraz ten nie jest taki różowy jak CI się wydaje. Poza tym sam dopowiem, że miałem nieprzyjemne doświadczenia z tym sklepem. Koniec OT.

 

Jak już piszesz o tym, to pisz konkretnie jakie miałeś złe doświadczenie. Bo zarówno może być to drobiazg jak i poważna pomyłka.

 

 

Uważasz że procesor ten różni się tylko pod tym względem ?  3470 to większa wydajność względem 3350p dla przykładu http://pclab.pl/art52137-4.html 

 

Dodatkowo wybierając ten model warto dołożyć do płyty na Z77. chociażby Z77A-G43 /intel Z77, LGA 1155/ - połączenie takie pozwoli na OC 3470 pod 4.0 Ghz

 

Z tego co mi wiadomo, autor tematu nie wspominał nic o OC, po za tym koszta dla niego zbędne będą jeśli nie planuje podkręcania oraz na zintegrowaną kartę graficzną.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się na XT ze względu na moc jak i potencjał tej karty do OC, czy na proponowanych plytach głownych bedzie mozliwe podkrecenie kart? Sorry ale jestem kompletnym laikiem ale w razie w wiem że można liczyc na wasze wsparcie :)

Link to post
Share on other sites

Tak, nie ma ograniczania z strony płyty głównej co do OC karty graficznej 

 

 

Z tego co mi wiadomo, autor tematu nie wspominał nic o OC

 

Przecież to nie jest "nóż na gardle" tylko propozycja oraz informacja z mojej strony.  



Jak wygląda cały zestaw ?

Edytowane przez kajitsu.
Link to post
Share on other sites

Jestem zdecydowany na cos takiego, tylko ciagle wacham się nad Morele.net :/ Jak macie jakies sugestie dawajcie..  2 dni wczesniej zestaw wychodził prawie 150pln taniej wtf?

https://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyVjT0OwjAMhe$iuUP!03AHxMiAGKI2Q9XSoqYVAsTdia1GyoAEDLb13rP9PeE6T!3aL7A7gRaKQQVaSRy5tDQ6Dclqlx2lNAXM0RByC7iztrj8XucKumGKDdI5PijSUvMP!i9KE0aPEGHRMrZc4A67MFk7QZpR59mtf!dtzLheEhNETZ9mv$hDP4eYLJ6NfRdiF5rHSIvEvfWDb4!Dj!M9eXj7egMh4lQZ

Edytowane przez aki1986
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...