Skocz do zawartości

Grafika od 1900 do 2000 zł


Recommended Posts

no dobrze piszesz kupiles Gigabyte HD 7970 Windforce3 OC to taki mercedes SLK bo nie stać Cie na Ferrafi jakim jest Asus Matrix i próbujesz wmówić innym ze jeden wadliwy asus ferrari jest gorsze od twojego merca gigabyte. Jeśli ktoś kupuje ferrafi lub tez inne auto a nie potrafi sie nim obsługiwać to jego problem nie wina marki. kupując sprzęt warty 2 tys podstawa to ochrona esd , a nie dotykając gołymi łapami laminatu karty bo można ja uszkodzić wyładowaniem  ;) i karta dziaduje chodzbys dal 10 tys;) co do VTX3D wole porównać do mocnego opla GT i cieszyć się mocą niż kupić dziadowskiego golfa ;)

Jakie Ty kolego "smieci" prawisz to glowa mala...

Akurat mialem matrixa ponad miesiac (numer fabryczny 1337) i moge Ci powiedziec co nieco o tej karcie

20faz to sobie mozna w tylek wsadzic bo jest ich naprawde tylko 10 tylko ze podwujnie dlawikowane ;)

Ferrari to oczywiscie jest ale pod wzgledem wykonu bo OC to nie zachwycalo tak samo jak sztuka kolegi -Assasin- (troszeczke lepsza od mojej, ale i tak jej bylo daleko do tego co oferowal referent gtxxora czy SOC Gigabyte takze naszego ussera - o testach w sieci na "selektach" juz nie wspomne)

Karta to marketingowa PAPA i mowi to osoba ktora stac bylo na to jak Ty to smiesnie napisale 'ferrari" i zamienil na jak to znow smiesznie napisales mercedesa SLK a uwierz mi ze obslugiwac to ferrari potrafilem nawet na innych alternatywnych biosach...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja zawsze byłem i będe za 1 grafiką. W testach, 3dmarkach sli zawsze będzie lepsze, ale w praktyce nigdy nie będzie, że 2 grafiki będą w 100% używane. Są gry co używają, częśc niby używa,  a w praktyce bywa różnie. Idealny prykład z Titanem, dogania lub przewyższa sli w większości testów. Na dzień dzisiejszy szukając grafiki i mając fundusze bym brał gtx680 i tyle, ewentualnie radka 7970 jak kto woli. Ttan to wydatek ekstremalny jak coś, ale to już wola kupjącego. Do mocnego proca jak ma autor to bym pakował raczej gtx680. Sli z pokroju takich kart lub ciut słabszych to mega wydajność i proste pytanie się nasuwa, czy w ogole autor to wykorzysta? gra w powyżej 1920p? tak? to może....

Link to post
Share on other sites

No i ma zapłacić 1800zł za GTX680 jeśli za 1600zł może mieć coś wydajniejszego? To doradzasz autorowi?
A argumentem jest "bo i tak nie wykorzysta"? 

Akurat przy graniu powyżej 1080p (a nie 1920p) ważna jest ilość VRAM i szerokość szyny - więc tutaj SLI 660 może kuleć, a lepsze byłyby SLI z mocniejszych kart.
Jak było już napisane - skalowanie 660-tek w SLI jest ogromne, więc tu nie jest "bywa różnie". 
Jest to układ wydajniejszy od jednej 7970, 680, a mówiąc wprost - depcze po piętach Titanowi/690, tylko ma wykastrowaną szynę/vram. 

Zacznijcie myśleć i czytać poprzednie posty w tematach w których coś piszecie...

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Przecież o tym mówie, za duże hateu.. No sorry, ale już widziałem ludzi grających w jakiś 1400 w porywach chcących kupować gtx480 lub inne cuda na kiju.... to takie trudne zapyać w jakiej rozdzielczości ma zamiar autor grać? i coś dobrać do tego?

Link to post
Share on other sites

Ja zawsze byłem i będe za 1 grafiką. W testach, 3dmarkach sli zawsze będzie lepsze, ale w praktyce nigdy nie będzie, że 2 grafiki będą w 100% używane. Są gry co używają, częśc niby używa,  a w praktyce bywa różnie. Idealny prykład z Titanem, dogania lub przewyższa sli w większości testów. Na dzień dzisiejszy szukając grafiki i mając fundusze bym brał gtx680 i tyle, ewentualnie radka 7970 jak kto woli. Ttan to wydatek ekstremalny jak coś, ale to już wola kupjącego. Do mocnego proca jak ma autor to bym pakował raczej gtx680. Sli z pokroju takich kart lub ciut słabszych to mega wydajność i proste pytanie się nasuwa, czy w ogole autor to wykorzysta? gra w powyżej 1920p? tak? to może....

mialem 2x 7870 i tez bylo O WIELE szybciej od pojedynczej 7970 i nie tylko w benchmarkach ;)

Link to post
Share on other sites

Bierz Asua jest najlepszy z tych wszystkich tylko musisz mieć 3 wolne sloty w obudowie.

 

Co do AMD to nie jest gó**o bo 7970 ghz edition jest wydajniejsza od 680 tylko AMD nie mają Physix i innych bajerów co dla niektórych jest ważne ale AMD stawia na hardware a Nvidia na software ale obie firmy robia dobre karty.

 

Co to za herezje tutaj odprawiasz, jak AMD wypuszcza katalizatory to HD7970 bije 680'tke o 25% :P. A co do ASUS'a, to ma słaby serwis, z tego co tutaj na forum pisali.

Link to post
Share on other sites

mialem 2x 7870 i tez bylo O WIELE szybciej od pojedynczej 7970 i nie tylko w benchmarkach ;)

 

Bro, jakbym zrealizował mój plan elektrowni magnetycznej to bym zrobił i 4x 7970Ghz edition.

 

Wyjdź ! 

I'm just joking. Już widzę gothica, który mi 3x ostrzeżenie da.

Edytowane przez Gornik Steve
Link to post
Share on other sites

Owszem, też miałem sli z gtx460, ale w związku z możliwością wymieniłem na gtx580 i nie żałuję. W przypadku jak mówisz wydajność na pewno wzrasta, proporconalnie jak np 2xgtx660  vs 580, ale pozostaje kwestia pamięci, szyny i gier które z tego potrafią skorzystać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...