Skocz do zawartości

Grafika od 1900 do 2000 zł


Recommended Posts

Chodzi o to, że kupując dwie takie karty będzie chciał grać na max detalach, a nie zawsze te karty mu na to pozwolą. Lepiej niech kupi 670/680, będzie mniej problemów.

Edytowane przez adamtb
Link to post
Share on other sites

Bzdury piszesz koleszko.

Masz pan test bo pan bzdury piszesz :D  czytaj czytaj i jeszcze raz pan czytaj;) 7870cfx miażdży 660sli

Nie rób zamieszania z tymi tandetnymi gtx660 bo się uparłeś a testy wydajności mówią same za siebie;)

czytaj później poprawiaj 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_vertex3d_hd_7870_xedition_eyefinity_6_crossfirex?page=0,6

 

http://media.bestofmicro.com/Z/B/364151/original/High-1920.png

Edytowane przez Netmen86
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Stuknij się w łeb człowieku bo już mnie zagotowałeś. Przeczytaj CAŁY test, do którego linki podsyłasz a nie pojedyncze obrazeczki pokazujesz. Pomijając fakt, że 660 skalują się nawet lepiej w niektórych grach niż 7970 w CF (co udowadnia test podesłany przeze mnie wyżej) nie mówiąc już o 7870, to jeszcze spójrz sobie jak wygląda obecna sytuacja z stutteringiem w cf vs sli i porównaj sobie wykresiki, skoro tak bardzo je lubisz. http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-7990-devil13-7970-x2,3329-8.html

 

Podsyłasz linki do testów purepc robionych niby w 2012 a do testu nie jest użyta ani jedna gra z 2012 roku. Ciekawe dlaczego :]

 

Przestań mnie osłabiać i wyjdź stąd bo sam autor na początku tematu zaznaczył, że nie chce radeona więc w ogóle nie wiem czego ty tu szukasz.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ale czy ty rozumiesz, że nie ma jednej mocniejszej niż tamte dwie ? A różnica pomiędzy 660 SLI a 7970/670/680 - to jest przepaść !!

Na co czekać ? Wyjdzie 780 będzie kosztował 2500zł i będzie słabszy lub równy niż takie SLI za 1600/1700zł w grach.




teraz to CI fantazja poniosła kolego asus w tej wersji to najlepsza karta do podkręcania przy standardowych voltach srednio 1245/1781 dla pamięci nie wspominając o modowaniu napiec:)

 

Powiedz to użytkownikowi forum, który niedawno ją sprzedał.... :]




a nie zawsze te karty mu na to pozwolą.

 

Czym podpierasz te słowa ?

Link to post
Share on other sites

 

teraz to CI fantazja poniosła kolego asus w tej wersji to najlepsza karta do podkręcania przy standardowych voltach srednio 1245/1781 dla pamięci nie wspominając o modowaniu napiec:)

 

 

Rozumiem, że miałeś, testowałeś, porównując z innymi wersjami 7970 itp. Jak na kartę w tej cenie, która jest o dobre kilkaset PLN'ów droższa od reszty 7970, Matrix to kupa i tyle. Produkt reklamowany jako cudo do OC nie powinien mieć słabszych egzemplarzy, to powinny być same selekty. Kupując Gigabyte'a liczyłem się z tym, że specjalnie nie pokręcę, a tymczasem moja o 5 stów tańsza karta robi lepsze takty niż Matrix, którego kolega tommyt1983 już się pozbył, bo był to tak genialny produkt.

 

Nie wiem, czy jest sens dyskutowania z kimś, kto poleca Vertex'y, więc podejrzewam, że to co napisałem, podobnie jak to, co napisał Effendi, trafi niestety w próżnię...

Link to post
Share on other sites

Stuknij się w łeb człowieku bo już mnie zagotowałeś. Przeczytaj CAŁY test, do którego linki podsyłasz a nie pojedyncze obrazeczki pokazujesz. Pomijając fakt, że 660 skalują się nawet lepiej w niektórych grach niż 7970 w CF (co udowadnia test podesłany przeze mnie wyżej) nie mówiąc już o 7870, to jeszcze spójrz sobie jak wygląda obecna sytuacja z stutteringiem w cf vs sli i porównaj sobie wykresiki, skoro tak bardzo je lubisz. http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-7990-devil13-7970-x2,3329-8.html

 

Podsyłasz linki do testów purepc robionych niby w 2012 a do testu nie jest użyta ani jedna gra z 2012 roku. Ciekawe dlaczego :]

 

Przestań mnie osłabiać i wyjdź stąd bo sam autor na początku tematu zaznaczył, że nie chce radeona więc w ogóle nie wiem czego ty tu szukasz.

 

Człowieku nie rozśmieszaj mnie sprawdź swoje foty i powiedz która gra prócz Bf3 jest 2012 bo teraz to sam mnie osłabiasz. Autor wątku sugeruje się Twoja wyuzdana recenzja ;) a stuttering człowieku został poprawiony wraz serownikami 13.1 a ty mi tu podajesz JAKIEŚ LIPNE RECENZJE GDZIE NIE MA MOWY O KONFIGURACJI SPRZĘTOWEJ I WERSJI STEROWNIKÓW UŻYTYCH DO TESTÓW, poczytaj a nie stoisz kołkiem i masz klapki na oczach było głośno o tym.

 

Rozumiem, że miałeś, testowałeś, porównując z innymi wersjami 7970 itp. Jak na kartę w tej cenie, która jest o dobre kilkaset PLN'ów droższa od reszty 7970, Matrix to kupa i tyle. Produkt reklamowany jako cudo do OC nie powinien mieć słabszych egzemplarzy, to powinny być same selekty. Kupując Gigabyte'a liczyłem się z tym, że specjalnie nie pokręcę, a tymczasem moja o 5 stów tańsza karta robi lepsze takty niż Matrix, którego kolega tommyt1983 już się pozbył, bo był to tak genialny produkt.

 

Nie wiem, czy jest sens dyskutowania z kimś, kto poleca Vertex'y, więc podejrzewam, że to co napisałem, podobnie jak to, co napisał Effendi, trafi niestety w próżnię...

 

Słuchaj a propo asusa pracują tam ludzie tacy jak my i jak spierdziela jakaś płytę pcb do karty graficznej to myślisz ze się ktoś sie  przyzna jeśli zabiorą mu premie , leci to dalej i zawsze się może trafić wadliwa sztuka.ALE kolego jeśli będziesz podkręcał asusa droższego o 500zl i Ci się spali dostaniesz nówkę, bo do tego jest przeznaczony ,poczytaj gwarancje a jeśli uwalisz swojego gigabyte to odrazu na śmieci.a co masz do VTX3D?? miałeś kiedyś ta kartę ze piszesz ze to buble czy kierujesz sie polska mentaloscia bo ktos tam napisał ze jest do du*y i ty tez tak myślisz  ludzka naiwność nie zna granic. dobre karty za bardzo niska cene. chcesz coś lepszego kupuj za większe pieniądze;)

Link to post
Share on other sites

Taaaaaaaaa bo serwis Asusa w naszym nadwiślańskim kraju znany jest z rewelacyjnego podejścia do klienta... Miałem okazję przekonać się o tym na własnej skórze, podobnie jak sporo użytkowników tego forum - tematów z tym związanych jest dość dużo. Dostaniesz nówkę :D Wolne żarty. Najpierw czeka cię przeprawa z obsługą klienta. Co mam do ekskluzywnej marki jaką jest Vertex ? A to, że produkuje karty wyjątkowo budżetowe, z chłodzeniem o kulturze pracy snopowiązałki, które właśnie skierowane są do ludzi o polskiej mentalności. Kogoś kto kupuje kartę od Vertexa, dajmy na to 7870, tak naprawdę nie stać na ten model od dobrego producenta, ale zamiast kupić porządnego 7850 upiera się i bierze najtańszy z możliwych 7870, tylko po to, żeby cynkować przed kolegami. To tak jakby zamiast kupić porządnie wyposażonego Golfa, ze wszystkimi bajerami ułatwiającymi podróżowanie i nie tylko, upierać się przy zakupie Passata, ale z szybami na korbkę, plastikową tapicerką i na stalowych felgach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no dobrze piszesz kupiles Gigabyte HD 7970 Windforce3 OC to taki mercedes SLK bo nie stać Cie na Ferrafi jakim jest Asus Matrix i próbujesz wmówić innym ze jeden wadliwy asus ferrari jest gorsze od twojego merca gigabyte. Jeśli ktoś kupuje ferrafi lub tez inne auto a nie potrafi sie nim obsługiwać to jego problem nie wina marki. kupując sprzęt warty 2 tys podstawa to ochrona esd , a nie dotykając gołymi łapami laminatu karty bo można ja uszkodzić wyładowaniem ;) i karta dziaduje chodzbys dal 10 tys;) co do VTX3D wole porównać do mocnego opla GT i cieszyć się mocą niż kupić dziadowskiego golfa ;)

Link to post
Share on other sites

Akurat były właściciel tego Matrix'a zmienia karty dość często, więc o to, że nie wiedział co z nią robić bym go raczej nie posądzał. Nie pisz, że kogoś na coś nie stać, bo fakt, że nie kupiłem bubla, jakim jest Matrix, którego swoją drogą nie było na rynku, kiedy kupowałem 7970, nie oznacza, że nie mógłbym tego zrobić. Może i masz rację porównując Vertex'a do Opla, tylko, że opinię jaką fani motoryzacji mają na temat tej marki możesz sobie wyrobić oglądając kilka odcinków Top Gear'a...

Link to post
Share on other sites

Oho, Idiot alert.

Potwierdzam słowa Effendiego i Nowaja, natomiast wyjątkowo krzywię się czytając te pierdoły Netmena.
Naczytał się chłopak bajek (nie on jeden w tym temacie) i teraz będzie się kłócić z ludźmi którzy ten sprzęt mieli we własnych rękach - osobiście bym ich zastrzelił ale niestety nie ma jak :/

--- Edit
Szkoda tylko, że kolejny, całkiem ciekawy temat, zamiast być miejscem owocnej dyskusji na temat kart graficznych znów stał się przepychanką ludzi mądrych i tępych buców, którym trzeba udowodnić rację aby ktoś postronny nie wziął ich głupoty na poważnie.

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

ASUS Matrix to nie jest zła karta, ale ma fatalny stosunek cena / jakość. Dodajmy do tego perspektywę ewentualności spotkania z serwisem ASUS i karta staje się totalnie nietrafionym zakupem. W tej cenie albo dobra 7970 pokroju Sapphire, albo SLI z GTX 660. 

Link to post
Share on other sites

 

na jakim sprzęcie bija rekordy


No ja tam widzę same Lightningi...

Minusowe temperatury, rekordy wydajności, 3dmarki... wypowiadać się rzetelnie?
Czyli papka którą tu serwujesz, wyniośle becząc o rekordzie na ciekłym azocie jest solidnym kontrargumentem dla niezliczonych tematów o fatalnym serwisie asusa oraz przereklamowanej wydajności Matrixów?

Wywieźcie stąd tego fanboja/idiotę na taczce bo wadzi w rozsądnej dyskusji.
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Wywieźcie stąd tego fanboja/idiotę na taczce bo wadzi w rozsądnej dyskusji.

 

 

 

Poziom Twojej inteligencji równy jest poziomowi Twojej wypowiedzi kolego ;) Ale jak to sie mówi tacy jak TY są wszędzie, brak konkretnych kontrargumentów i napinka i wyzwiska ;) zal mi Cie kolego;) pozdrawiam

Edytowane przez Netmen86
Link to post
Share on other sites

No tak ciętej riposty to się nie spodziewałem.
Pewnie, że poziom inteligencji jest równy poziomowi wypowiedzi - cholernie wysoki. badum tishh

Brak kontrargumentów? Przeczytałeś cały post czy tylko ostatnie zdanie?
Pozdrów mnie jeszcze raz i zrób wszystkim na złość opuszczając ten dobytek na dobre ;)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mogę wtrącić cokolwiek do tego tematu, który i tak już przeszedł na inny tor. Poziom inteligencji jest równy poziomowi wypowiedzi powiadasz? W takim wypadku, witam Ciebie półgłówka i Sida, geniusza. Takie jest moje zdanie.

 

Edit. Nie ma to jak "pożyczać" słowa z czyichś postów nie słysząc i nie mając o nich pojęcia wcześniej ;).

Edytowane przez shayenek
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Po co sie szarpać z trolem. Pierwsza sprawa to w ogóle na h** się odzywa jak na samym początku była mowa o gtx i autor zaznaczył, że nie chce radka. Masz jakieś wątpliwości co do testu przeze mnie podesłanego, to napisz do gtxxor. On ma to sli u siebie i na pewno podzieli się wynikami skoro moje ci sie nie podobają. Ja miałem sli i wiem jak to lata. Dla mnie, jak taki maniak czerwonych jak gtxxor, przez którego nie raz gryzłem kapcie i waliłem się klawiaturą w łeb, wybrał sli ponad cf to samo to jest dużym argumentem za. Bo na tyle ile gościa znam to na pewno nie kupił tego w ciemno.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...