Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuje myszki do 100zł (150 max jeśli sie opłaca dopłacac) gram głównie w LoLa, czasami SKYRIM.
Dlatego zależy mi na dodatkowych przyciskach po boku.
Z góry dzieki bo ja w tych sprawach jestem zielony,

myślałem coś o jakies z Razer ale one chyba troche poza mój budżet

Link to post
Share on other sites

Aakceleracja w windows'ie wyłączona? (opcja "zwiększ precyzję wskaźnika" powinna być odhaczona).

Masz podkładkę? Chcesz dużą, czy małą mysz?

Jeśli do lola i skyrima to wymagania co do precyzji myszki są zerowe :P Liczba przycisków jest najważniejsza :D 

Link to post
Share on other sites

No wiesz 1800dpi + przynajmniej te 3 przyciski jakby było 5-7 to super ;)
Taka średnia/duża, byle nie jakas miniaturka
Tak wyłaczyłem akceleracje

A właśnie jeszcze podkładka nie mam, też o tym myślalem ale czy jest sens kupywać te podkladki od razer'a po 50zl ? Czy może jakas tańsza

Edytowane przez sshadowek
Link to post
Share on other sites

 

A właśnie jeszcze podkładka nie mam, też o tym myślalem ale czy jest sens kupywać te podkladki od razer'a po 50zl ?

Za 10zł masz a4tech'a 200/500MP, który jak na swoją cenę jest świetny, warto posiadać chociaż taką podkładkę.

Proponuję g400 - najlepsza mysz cena/jakość. DPI wystarczy, ma też dwa boczne przyciski oraz 3 przyciski do zmiany DPI przy rolce (które można dowolnie konfigurować). Zmieścisz się w 150zł. 

Link to post
Share on other sites

Za 10zł masz a4tech'a 200/500MP, który jak na swoją cenę jest świetny, warto posiadać chociaż taką podkładkę.

Proponuję g400 - najlepsza mysz cena/jakość. DPI wystarczy, ma też dwa boczne przyciski oraz 3 przyciski do zmiany DPI przy rolce (które można dowolnie konfigurować). Zmieścisz się w 150zł. 

Za 10zł? :P

 

Za 10zł? :P

A sorrki nie wiedziałem że chodzi o podkładke

 

Za 10zł? :P

 

A sorrki nie wiedziałem że chodzi o podkładke

A właściwie to co sądzisz o Razer DA ? Widziałem po 120zł z przesyłką sprowadzone z Hong Hongu (te 7 dni dostawy jakos przetrzymam)

Link to post
Share on other sites

A właściwie to co sądzisz o Razer DA ? Widziałem po 120zł z przesyłką sprowadzone z Hong Hongu (te 7 dni dostawy jakos przetrzymam)

 

Jeśli chcesz to nie zostaje mi nic innego tylko pogratulować dobrego wyboru. Duża, wygodna mysz z dobrym sensorem i fajnym wyglądem. Jeśli masz pewność, że to oryginał to bierz. W bezpośrednim rozrachunku lepsza od g400, jest to po prostu inna propozycja.

Chyba uważasz, że razer robi dobry sprzęt :P, prawda jest taka, że jeśli chcesz robić zakupy u nich to tylko abbysus, deathadder, goliathus i sphex oraz klawiatury, resztę ich sprzętu omijaj z daleka gdyż nie jest warty swej ceny.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz to nie zostaje mi nic innego tylko pogratulować dobrego wyboru. Duża, wygodna mysz z dobrym sensorem i fajnym wyglądem. Jeśli masz pewność, że to oryginał to bierz. W bezpośrednim rozrachunku lepsza od g400, jest to po prostu inna propozycja.

Chyba uważasz, że razer robi dobry sprzęt :P, prawda jest taka, że jeśli chcesz robić zakupy u nich to tylko abbysus, deathadder, goliathus i sphex oraz klawiatury, resztę ich sprzętu omijaj z daleka gdyż nie jest warty swej ceny.

Ok dzieki zapytam sie dokładnie sprzedającego żęby na jakąś podróbke nie trafić, jak narazie to dzieki wielkie podkładke też zakupie ;) Nigdy z niej nie korzystałem ale może sie przyda xD

jeszcze jedno te przyciski i w logitech i w razer są programowalne tak ? :)

Link to post
Share on other sites

 

zapytam sie dokładnie sprzedającego żęby na jakąś podróbke nie trafić


Nie wiem na ile to prawda, ale jeżeli chodzi o te DA z allegro w tej cenie, to przewinęło się już w którymś temacie na forum, że to podróbki. Radziłbym więc faktycznie dopytać się sprzedającego.
Link to post
Share on other sites

 

Nie wiem na ile to prawda, ale jeżeli chodzi o te DA z allegro w tej cenie, to przewinęło się już w którymś temacie na forum, że to podróbki. Radziłbym więc faktycznie dopytać się sprzedającego.

A chodząc wczoraj po innych tematach natknołem się na ten temat ale również ktoś inny pisał że to są orginałki. Wiec dopytam sie sprzedajacego dokładnie ile w tym to prawda.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...