Skocz do zawartości

Nowy layout strony


Recommended Posts

tytułów artykułów zastąpionych jedynie miniaturkami

Ale po najechaniu na miniaturkę pojawia się większe zdjęcie przecież i tam jest nazwa i opis :P

 

Mnie martwi, że nadal tytuły newsów są ucinane w dymku po najechaniu :P

 

I zginęło pogrubienie nazw działów na czarnej belce, mam nadzieje, że to chwilowo, bo pogrubione jest lepsze :sciana:

 

Pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

"Mnie martwi, że nadal tytuły newsów są ucinane w dymku po najechaniu"

 

To się zmieni i newsy - nagłówki - będą widoczne w całości. Zapewniam, bo sam mam zamiar tego dopilnować!

 

"I zginęło pogrubienie nazw działów na czarnej belce, mam nadzieje, że to chwilowo, bo pogrubione jest lepsze"

 

Tak, chwilowo.

 

"Pewnie to kwestia przyzwyczajenia ale mam wrażenie że coraz więcej miejsca zajmują banery a tekst zaczyna być traktowany jako wypełniacz białych przestrzeni pomiędzy grafiką"

 

Proszę cię, nie żartuj. Nie pojawiło się więcej bannerów - chcemy po prostu w bardziej atrakcyjny sposób promować i polecać artykuły. Poza tym musieliśmy wprowadzić coś takiego, aby pod artykułami znaleźć miejsce na minirecenzje. Nie wiem czy zauważyłeś, ale teraz chcemy polecać wasze publikacje na stronie głównej! Możecie liczyć na to, że przeczyta je o wiele więcej osób. (Tak więc warto się starać i pisać lepsze recki!) :D

Link to post
Share on other sites

To jeszcze dodam pare słów :sciana:

 

- zakładki Najpopularniejsze i Komentarze nie działają, ale rozumiem to chwilowe :P

- w dziale mini-recenzje napis "Napisz własną mini-recenzję" się trochę zmniejszył i dziwnie rozjechał

- może by tak zmniejszyć czcionkę z listą producentów na dole?

- na stronie głównej po najechaniu na mniejszą ikonkę pojawia się w głównym polu obrazek z nazwą recki i opisem, czyli ok, ale po zjechaniu myszką z jakiejkolwiek ikonki (na białe pole z boku na przykład) to ciągle pozostaje tam treść odpowiednia dla ostatnio podświetlonej ikonki, a dopiero po 10-15 sekundach zmienia się na opis najnowszego artykułu, którego małej ikonki nie ma tam na dole (troche chaotycznie opisane :sciana: ), trzeba by ten czas skrócić do może 1 sekundy?

 

Pozdrawiam :P

 

EDIT:

Linki w treści newsów, napis "Napisz własnego newsa" i loginy w komentarzach też się pozmniejszały. Ktoś dostanie po łapkach za mieszanie w CSSach :D

Link to post
Share on other sites

CSS to zło :D No jest jeszcze parę niedociągnięć, ale to chyba będzie poprawione. Aha - znów główna sprawa. Pełny tytuł newsa najeżdżając na niego. Wciąż tego nie ma. Niby sekcja newsów poszerzona, ale i tak cześć tytułów się nie mieści.

Link to post
Share on other sites

Proszę cię, nie żartuj. Nie pojawiło się więcej bannerów - chcemy po prostu w bardziej atrakcyjny sposób promować i polecać artykuły. Poza tym musieliśmy wprowadzić coś takiego, aby pod artykułami znaleźć miejsce na minirecenzje. Nie wiem czy zauważyłeś, ale teraz chcemy polecać wasze publikacje na stronie głównej!

Nie żartuję :P Po prostu opisałem swoje odczucia.

Wiem że nie ma więcej bannerów ale ogólna zmiana układu strony spowodowała u mnie takie wrażenie. Wyeksponowane zostały duże artykuły oraz recenzje i to się chwali ale niestety newsy "zanikają".

Jeśli dobrze kojarzę to strona (jej aktywna część) zaczyna się rozszerzać (na monitorze ofc :D )?

 

edit:

Wy też tak macie że przy przeglądaniu newsów, tam gdzie jest "reklamówka" Napisz własnego newsa pod tym szarym polem jest jakby drugi napis?

Niestety nie mogę wrzucić screena bo mi firma nie pozwala :P

Link to post
Share on other sites

TEN nowy layout zepsul wszystko.

Nie moge wyslac nowego problemu, brak okienka tresc. jest tylko przez chwile

przy ladowaniu strony, pozniej znika i nic nie mozna wpisac.

Tak samo jest z konkursem, chcialem sobie go rozwiazac (te plyty asusa),

zalogowalem sie do niego i co?? brak pytan. mam tylko checkboxa do zaakceptowania

regulaminu i przycisk Wyslij formularz?? tylko gdzie te pytania? no nic, robie wyslij i

co dostaje "Proszę udzielić odpowiedzi w konkursie"...

uzywam najnowszego firefoxa 3.6, ale pod ie 8 jest to samo.

 

wiocha z tym wdrozeniem...

gdzie to mozna zglosic, bo istotne rzeczy nie dzialaja....

Link to post
Share on other sites

Mam pomysł i bardzo gorącą prośbę zarazem :)

 

Proponuję, aby Artykuły i Mini-recenzje na stronie głównej były w taki sposób widoczne :D

 

http://img34.imageshack.us/img34/8751/stronaglownaw.png

 

W sensie, że byłyby takie "zakładki/karty", że oprócz tych najnowszych można by wybrać najpopularniejsze (najwięcej odsłon) lub najlepsze (najlepiej oceniane) ;)

 

Ktoś jest za :co:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...