Skocz do zawartości

Sprzedaję części komputerowe z UK nowe i używane z gwarancją i bez!


Recommended Posts

Witam. Mieszkam w UK. Jest wiele miejsc gdzie można spotkać naprawde niezłe okazje na sprzęt komputerowy (CPU, karty graficzne, dyski SSD itp). Jeśli byłby ktoś zainteresowany jakimiś częściami z UK to chętnie pomogę.
Proszę zauważyć, że duża część sprzętu która będzie tutaj ogłaszana będzie NOWA fabrycznie zapakowana, jeśli będzie inaczej to będę dokładnie to opisywał. Dużo sprzętu nie ma również gwarancji (ta informacja również będzie dokładnie opisana) gdyż często pochodzą z komisów, wyprzedaży które w UK są bardzo popularne (przynajmniej tu gdzie mieszkam).
Wszystkie zainteresowane osoby proszę pisać na [email protected]
Mail musi zawierać:
1.Dokładny opis sprzętu
2.Czy sprzęt ma być nowy czy może być używany

Bardzo proszę o informacje TYLKO od poważnych klientów - jeśli nie chcesz czegoś kupić a tylko zapytać ile to kosztuje - daruj sobie. Wejdz na allegro lub inne aukcje tam jest wszystko, ceny itp. Proszę TYLKO poważnych zdecydowanych klientów. Piszę to dlatego, że to kosztuje sporo mojego czasu po pracy gdyż muszę biegać w różne miejsca miasta itp. Więc jeszcze raz proszę szanujmy siebie nawzajem i nasz cenny czas.

Jestem poważną osobą więc to że jest to mój pierwszy post na forum nie oznacza, że od razu muszę być oszustem (jak to już widziałem w kilku innych postach)

Zapraszam do składania ofert na sprzęt.

WAŻNE!!!! Dodam, że najwięcej sprzętu który jestem w stanie zdobyć to dyski SSD - od 60 do 512GB, procesory, karty graficzne, płyty główne (ale nie tylko).
Wysyłka odbyła by się za pośrednictwem post office (poczty brytyjskiej): koszt wysyłki od £8 przez PostOffice 5-7 dni roboczych.
Przy cenach które widziałem i tak warto.

Jako, że jestem osobą pracującą kontakt ze mną zazwyczaj będzie możliwy wieczorami lub w trakcie mojej przerwy w pracy. Zawsze możesz jednak wysłać maila - na pewno na każdy mail odpiszę (proszę jednak o cierpliwość).

Bardzo proszę o nie zaśmiecanie wątku !!! Wszystko na PW lub email: [email protected]

Pozdrawiam

Za dwa dni będę w posiadaniu:

Crucial 512GB M4 SSD + DATA TRANSFER KIT (CT512M4SSD2CCA) - 1295 zł (z przesyłką do PL) - Nowy
Crucial RealSSD C300 128 GB, Internal 2.5" (CTFDDAC128MAG-1G1) - 399 zł (z przesyłką do PL) - Używany
Kingston SSDNow M 80 GB,Internal,2.5" (SSD) (SSDSA2M080G2GC 2.5") - 295 zł (z przesyłką do PL) - Nowy

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania mojego wątku

Link to post
Share on other sites

UWAGA !!!

Jest dostępna od ręki najmocniejsza karta na rynku !!! ASUS GeForce GTX 690 4GB GDDR5 PCI-Express - NOWA - 2 lata gwarancji z pełną dokumentacją - 3300 zł z dostawą do PL

Zainteresowanych proszę o szybki kontakt.

Edytowane przez maxis
Link to post
Share on other sites

UWAGA !!!

Jest dostępna od ręki najmocniejsza karta na rynku !!! ASUS GeForce GTX 690 4GB GDDR5 PCI-Express - NOWA - 2 lata gwarancji z pełną dokumentacją - 3300 zł z dostawą do PL

Zainteresowanych proszę o szybki kontakt.

 

SPRZEDANE !!!

Edytowane przez maxis
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...