Skocz do zawartości

[MULTI] Sniper: Ghost Warrior - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Miał ktoś okazję pograć na WGW ? Moje wrażenia są bardzo pozytywne, było ciekawie, poprzednie 2 tytuły przechodziłem, żeby przejść a tutaj na pokazie 15 minutowym bawiłem się nieźle, nawet nie wiem, kiedy minęło 15 minut. Oprawa graficzna robi wrażenie, jak na tytuł, który ma premierę za pół roku to chodził całkiem nieźle, co prawda nie wiem na jakim sprzęcie grałem, ale nic się nie cięło.

 

Tytuł ma być pełnoprawna grą AAA.

http://www.gram.pl/news/2016/10/10/ci-games-zapowiada-standard-aaa-w-sniper-ghost-warrior-3.shtml

 

Premiera gry ponownie przesunięta na 04.04.17
 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie polecam wydawania nawet złamanego grosza. Gra jest beznadziejnie zoptymalizowana, momentami wygląda jak gra z poprzedniej generacji. OGROM błędów. Dawno tyle nie widziałem. Do tego dochodzi całkowita zrzynka mechaniki gry z FC3,4 czyli zupełny brak pomysłu na siebie. A szkoda.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pograłem godzinę i miałem tak ogromne spadki wydajności i ogólnie pojęty stuttering, że sobie oszczędziłem nerwów i po prostu zwróciłem grę na steam'ie. Coś czulem, że będzie kupa ale nie aż taka, żeby nie dało się grać :/ CI jednak powinno zostać przy grach z kosza. O fabule się nie wypowiadam bo jednak nie ukończyłem gry ale z tego co mówią recenzje to scenariusz gry był napisany na kolanie podczas kolejnych posiedzeń na kiblu.

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Oni to się tylko pogrążają. Wydać trzecią cześć tej samej gry, trzeci raz robiąc te same błędy i nie wyciągając z tego żadnych konsekwencji, tak potrafi tylko CI Games. Jeszcze ta akcja z nabijaniem sobie punktów, przecież każdy widzi jak ta gra działa więc jaki w tym sens.... Już na pokazach przed samą premierą było widać, że optymalizacja to nie będzie mocna strona tej gry a premiera tylko to zweryfikowała. Mam nadzieję, że dostaną solidnego kopa po którym pójdą po rozum do głowy. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Ich akcje poleciały na łeb,

 

Nie tylko ich, przy okazji dostało się CDP :/

 

 

 

Sniper będzie w bundlu za 1$

 

I wówczas go kupię, choćby z ciekawości :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...