Skocz do zawartości

[MULTI] Sniper: Ghost Warrior - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

<popcorn>

 

Kwintesencja jakości i doskonałe podsumowanie tego forum.

Wprost idealne odzwierciedlenie tego co dzieje się na ogół we wszystkich działach tematycznych.

no pewnie, bo jak dwoje ludzi dyskutuje na luzaku o czymś to zaraz znajdzie się jakiś domorosły wieszcz, który myśląc że zabłyśnie, musi dowalić do pieca jakiś zbędny koment i robi sie zadyma

Link to post
Share on other sites

nie ma o czym mówić, poczekajmy lepiej aż ktoś się wypowie o samej grze, czy się podobała czy nie, osobiście prawie ukończyłem fabułę ale jedno mnie boli przez cały czas grania, że broni jest jak na lekarstwo, jeden pistolecik i góra 3 rodzaje snajperek nie licząc tej którą dostajemy na stanowiskach strzelniczych



a w trakcie misji nie można podnieść broni z martwych przeciwników, a aż by się czasem prosiło podnieść karabin szturmowy i polecieć na rambo



oraz doszły mnie słuchy że zaraz nas zarzucą DLC, tak jakby nie mogli w tej cenie gry dodać tych misji które wycieli i dosprzedadzą za miesiac, brzydka zagrywka, aha i duży plus za udźwiękowienie, na moich mc 828 striker brzmi rewelacyjnie

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

jak będę miał chajsu to kupie GTX480 I7 i bezprzewodowego pada od xbx 360 i przejde sobie crysis3 i snipera 2 jak na leży zrobie sobie lock v-synch 60 hz elegancko.



Oj to taki ubogi crysis 3 optymalizacja to cięcie grafiki dx9 czyli prawie wszystkie zaawansoawne na off, engine z konsoli u mnie wali 100fps 3d 3100 w 2d i 36 jak włącze opcje w czasie gry.

Link to post
Share on other sites

Ukończyłem, kaszaną bym nie nazwał, City poszło w dobrym kierunku, choć faktycznie gierka na jeden raz, strasznie krótka, zabugowana(np niewidzialne ściany i nie można iść przed siebie nawet w obrębie mapy, lub migające światła i inne babole graficzne, zawieszanie się towarzyszy), broni jak na lekarstwo, na trudnym poziomie wydaje się mało wymagająca, czynniki takie jak puls, wiatr itp są niezauważalne bowiem gra toczy się szybko i nie ma czasu na strategiczne podejście do kamperstwa, natomiast nie był to stracony czas, na plus zaliczam bardzo dobre udźwiękowienie, dość ciekawą fabułę, bardzo ładny akt III w tybecie, który graficznie przewyższa pierwsze 2 akty, i soczyste dające dużo frajdy zabójstwa ze snajperki, jak dla mnie mocne 6 na 10, nooo 6+, mocniejszy średniak

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Pograłem trochę i muszę powiedzieć że gierka raczej szału nie zrobi, lubię klimaty snajperskie więc pewnie ukończę. Technicznie bardzo słabo tzn. nie jest to brzydka gra ale jak na grę napędzaną ce3 to jest bardzo słabo i jakbym nie przeczytał na starcie jak i w newsach że jest na ce3 to bym nie uwierzył. dla mnie to raczej kupno tej licencji było czystym marketingiem żeby gra się lepiej sprzedała bo jest na tym samym silniku co crysis 3, a że oprawa nie jest nawet w 20 % tak dobra jak w c3 to szczegół, z ciekawszych rzeczy to podczas pierwszej misji zabiłem trzech identycznie wyglądających łysoli rozstawionych na zasadzie "kopiuj wklej" i czerwona kropka pokazująca miejsce uderzenia pocisku lubi się nie pojawić. Na plus mogę zaliczyć tematykę snajperską no i cenę, za wersję na xboxa dziś zapłaciłem 119 zł. Na kompie równie średnio więc to nie wina konsoli. Sam fakt że gra chodzi w 110-150 fps na 7970 świadczy o tym jak "wykorzystano" silnik. Już wiadomo czemu embargo trwa aż do dnia premiery bo recenzenci nie zostawią na niej suchej nitki. Zmiana nazwy i logo i kupno świetnego silnika nie zmieni tego  że city interactive robi po prostu słabiutkie gry

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

wiadomka, ciężko zrobić coś genialnego, jeżeli przez ostatnie 10 lat się robiło krapiszcza same, ale jeżeli teraz zwróci im się kasa za snipera plus wezmą sobie krytykę do serca, popracują nad sobą, to możliwe że jeszcze będziemy czekać na nowe gry od city, póki co sniper to raczej światełko w tunelu, nieporównywalnie lepsze od tego steku chłamów jakie ta firma urodziła

Link to post
Share on other sites

CZytać, tu jest o dx11 :Dhttp://www.videogamer.com/xbox360/sniper_ghost_warrior_2/news/sniper_ghost_warrior_2_to_get_free_multiplayer_dlc_and_directx_11_support.html

 

Tłumacząc(dotyczy info o dx11):

City Interactive ogłosiło plany wydania darmowego pakietu DLC w formie multiplayer, i patcha wprowadzającego biblioteki Dx11 dla wersji PC. Bezpłatny pakiet DLC, który będzie dostępny do pobrania za pośrednictwem Xbox Live, PlayStation Network i PC w ciagu "najbliższych tygodni", wprowadzi dwie nowe mapy multiplayer - Tower Defense i Temple Crossing - i nowy tryb multiplayer. Poprawka dla wersji PC będzie integrować DirectX 11  jako wsparcie  "Sniping title", jednak nie ukazano do tej pory, jak gra będzie korzystać z zaawansowanych technologii graficznych.[bla,bla,coś o Multi ]" . Planujemy również wkrótce wydać specjalną aktualizację do wersji PC, która pozwoli graczom cieszyć się wszystkimi zaletami DirectX 11".[ i cos tam dalej]



Łapta :D

http://www.youtube.com/watch?v=X1ib39mhHiY

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

 

Pograłem trochę i muszę powiedzieć że...

 

Dajcie mu jakiś złoty medal, albo chociaż butlę miodu!
Tak powinny wyglądać wypowiedzi na poziomie, a nie jakieś lelum polelum "w sumie grałem, w sumie takie, srakie, mam ful i x fps".

Brawo, stanowisz pozytywny przykład i oby choć kilku nim podążyło to będzie fajnie.
Link to post
Share on other sites

Czyli co... mam kupić grę, przejść ją... a "do kilku tygodni" ściągnąć patcha po to żeby wyglądała ładnie?

Co to się wyprawia z tymi grami, to jest niepojęte.

 

sYTUACJA jak z Crysisem 2 :) przepraszam za bledy... i CAPS

 

Mi ogolem podoba sie strzelanie... milo i przyjemnie... lubie wycelowac tak zeby jerbnac dwoch naraz... a najlepiej jak pierwszy dostaje w klate a drugi w kolano i robi bakcflipa xD

Link to post
Share on other sites

ja bym jednak dał wiarę że mogło to zając 2,5 h,mi na hardzie gra pękła w 4 godzinki niecałe, biorąc pod uwagę że z 20 minut użerałem się z babolem w akcie 3, po wskoczeniu do wody nie mogłem wypłynąć na powierzchnie ani sterować postacia i szukalem drogi alternatywnej, oraz wiele razy towarzysz mi się zawiesił i nie chciał posunąć fabuły dalej i wczytywałem od save pointa aż się odwiesi, to samego grania było około 4 godzin spokojnym tempem, z przerwami na papieroska i kawe



gierka niestety nie stanowi absolutnie żadnego wyzwania, a jedyne co może utrudnić rozgrywkę to te cholerne błędy

Link to post
Share on other sites

Po waszych wypowiedziach aż się cieszę że nie zacząłem grac nawet w pierwszą część tej kaszanki :rotfl:

Niestety chłamu nie kupuję dlatego także moje pesosy nie trafią na konto tego studia, co do silnika graficznego to z CE3 to on ma tylko wspólna nazwę 8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...