Skocz do zawartości

[MULTI] Sniper: Ghost Warrior - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Pal licho grafikę - to nigdy nie było dla mnie priorytetem (chociaż w grze o snajperze, gdzie dużo czasu spędza się na czekaniu - miło byłoby coś podziwiać w międzyczasie) ale... fizyka strzału jest tak płytka i "zabawkowa" niczym pew-pew z crysisowych maszynek zagłady rodem z przyszłości.
Póki co czułem się jakbym strzelał z plujki a nie karabinu - no ale to dopiero pierwsze wrażenie.

Frostbite2 sprawdziłby się tu o wiele lepiej, imho.

Link to post
Share on other sites

jacy tutaj wszyscy na forum oryginalni, fajnie ze macie tyle hajsu zeby kupować każdą grę i wg ale np dla mnie to wg nie ma sensu wydawać 100zł na grę która jest bublem, wole już raz dać na takiego bf3 i ok a nie :) poza tym wole za ten hajs coś sobie kupić do ubrania i wg wiec nie wyjeżdzaj mi tutaj z oryginałem, po to też są takie piraty żeby wg zorientować się jak gra chodzi itd

Link to post
Share on other sites

Żeby zorientować się jak gra chodzi są wersje demonstracyjne, albo darmowe weekendy na Steamie.

Nie wyskakuj tutaj z cenami, bo w przeliczeniu na godzinę rozrywki taka gra wychodzi i tak taniej niż bilet do kina... ale zapomniałem, przecież do kina też nie pójdziesz bo można ściągnąć z neta takie buble.

Szkoda, że spodni nie możesz ściągnąć z internetu - wtedy pewnie też znalazłbyś dobry argument na usprawiedliwienie takiej kradzieży. 

Link to post
Share on other sites

 

Kradzież jak kradzież... my pracujący jesteśmy dzień w dzień i miesiąc w miesiąc okradani... Więc darujmy sobie taki temat...


To że inni kradną, nie oznacza że ja mam zacząć to robić. Kraść nie powinien nikt a takie usprawiedliwienie to głupota.
Sypiasz ze swoją kobietą? To może ja też się z nią prześpię... skoro inni z nią sypiają to cóż w tym złego że i ja się załapię.
Widzisz już błąd w rozumowaniu? 
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie... jesteśmy okradani przez Państwo... i to grubo... i o tym mowa... a nie o kobietach... Gdyby sami mniej zarabiali i poszłoby to na Nasze pensje to ok... Ale że lepiej ludziom dawać ochłap to nie dziwota że ludzi nie stać... A Dema na PC nie było.

Link to post
Share on other sites

 

W sumie jakby człowiek miał na stanie drukarkę 3D to ściągnął by sobie piracką wersję spodni i wydrukował

 

 

 

Już się nie mogę doczekać, kiedy drukarki 3D, w cenie, która nie wymaga sprzedaży swoich organów wewnętrznych, trafią pod strzechy ;)

 

Proszę, tylko nie następny pokrzywdzony, który pisze, że jest okradany przez państwo. Tak to mogą mówić osoby, które łapią się na najwyższy próg podatkowy, bo podatek progresywny jest akurat niezbyt sprawiedliwy. Wszelkiej maści domorośli ekonomiści wypisujący takie frazesy są tak denni i schematyczni, że czasami oczy bolą od czytania ich mądrości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak Cię oczy bolą to nie czytaj... albo olej to lub idź do okulisty... Skoro Ciebie stać na wszystko to okej... Ale nie wszyscy mają tak dobrze... Niech zaczną wypuszczać dema a nie wypuszczają pełnego bubla a Ty sobie kup i strać 100-150zł.

Link to post
Share on other sites

W świecie jest taka prosta zasada - bardzo sprawiedliwa.
Nie stać cię to nie dostaniesz!

 

Gdzie jest napisane, że masz w gry grać? Nie jesteś w stanie zapewnić sobie tej rozrywki to nie będziesz z niej korzystać. Koniec kropka.
Chcesz, żeby było cie stać? Zasuwaj do roboty, bo piractwo nie jest rozwiązaniem.

 

Link to post
Share on other sites

Na wszystko nie - mieszkam w kawalerce, jeżdżę siedmioletnim samochodem. Ale jedno i drugie kupiłem za własne pieniądze i jakoś nie kusi mnie, aby pójść do sąsiada z siekierą i wygonić go z jego M-4, ani też nie czaję się po nocach na mietka, który blok obok parkuje swoje Audi A8.

Link to post
Share on other sites

Niektórzy żyją w przekonaniu, że im się wszystko należy. Chcą żyć ponad stan i posiadać więcej dla samego faktu posiadania.

Nie rozumiem tego biadolenia o "bubla za 150zł" i "bo na pc nie ma demo" - ale są recenzje, w różnych językach, formatach, przekładach, są wideorecenzje, są nowomodni LetsPlayerzy i całe masy Gameplayów, zdjęć i trailerów - spokojnie można się zawczasu zreflektować czy gra jest warta pieniędzy czy nie.
A wyskakiwanie z takimi argumentami, że drogo, że mnie nie stać na 100zł, że bubel, jest domeną żyjących na garnuszku mamy dzieciaków którzy mnie bardzo irytują brakiem rozeznania w życiu.

I żeby nie było, aktualny sposób traktowania gier na PC jest karygodny - optymalizacje, polityka DLC, kiepszczenie portów i cała długa lista którą każdy zna - ale w takim wypadku zwyczajnie słabego produktu się NIE KUPUJE.
Nie kupuje.
A nie kradnie i jeszcze narzeka, że jest źle bo za drogo.
 

Link to post
Share on other sites

W świecie jest taka prosta zasada - bardzo sprawiedliwa.

Nie stać cię to nie dostaniesz!

 

Gdzie jest napisane, że masz w gry grać? Nie jesteś w stanie zapewnić sobie tej rozrywki to nie będziesz z niej korzystać. Koniec kropka.

Chcesz, żeby było cie stać? Zasuwaj do roboty, bo piractwo nie jest rozwiązaniem.

 

Kto powiedział że nie kupuję gier ? Chodzi mi o ogół ludzi i społeczeństwo jakie mamy... Nie wiem czy to się tyczyło mnie ale pracuję w br. komputerowej. Grę zassałem żeby sprawdzić jak to chodzi i co to warte. Jeśli było demo to na pewno nie na PC. A konsoli nie mam.. nie chcę mieć i nie kupię.

Link to post
Share on other sites

Mi się po tych dwóch misjach podoba, nie przynudza ani nie gram na siłę jak np. w Crysis 3 pod koniec.

Oto kilka screenów z gry ode mnie.

 

 

 

cwaniaki pomysł z Revivala ukradli, nieładnie :x

 

Nie cytuj fotek / filmów // jacekgothic

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Trochę screen'ów ode mnie (full max, 1920x1200)

 

http://imageshack.us/a/img43/1782/sniperghostwarrior22013x.jpg

http://imageshack.us/a/img824/5200/sniperghostwarrior22013t.jpg

http://imageshack.us/a/img832/9891/sniperghostwarrior22013.jpg

http://imageshack.us/a/img46/6990/sniperghostwarrior22013a.jpg

http://imageshack.us/a/img21/9891/sniperghostwarrior22013.jpg

http://imageshack.us/a/img824/6554/sniperghostwarrior22013s.jpg

Link to post
Share on other sites

gram wlasnie, gierka na serio fajna, strzelanie ze snajperek zrobione soczyście, tylko nie wybaczę im że nie można broni podnosić z trupów, doszedłem do aktu 2 i zaledwie 3 bronie miałem, ruską snajprę, tą standardową, tą rozkładaną na stanowiskach strzelniczych i tyle, i jakiś pistolecik, mało pukawek okropnie, a tak to gra mega miło i pozytywnie mnie zaskoczyła:)

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie skończyłem. Cała fabuła, na średnim stopniu trudności pękła po 5 godzinach i 5 minutach. Gierka przejemna, szybka akcja, ładne lokacje. Jedyne minusy to to, że za łatwa i za krótka. Może jeszcze te dżungle, słaby klimat jak dla mnie. Ale II akt  w Sarajewie super.

Link to post
Share on other sites

W oczy razi brak mapowania przemieszczeń co w crysis 3 po tweaku najbardziej budowało graficzną atmosfere.



U mnie gra ustawiła high detail nie sprawdzałem frapsem ale leci tak 70-100fps prawie tak płynnie jak na ps3 za to ponad 2x szybciej.



Gra nie ma tych gównianych spadków animacji co crysis 3.

 

Wrażenia po pół pierwszej misjii wszystko sie jeszcze może spier.... lalala crysis 3 w pierwszej misjii tez dobrze chodził a potem coraz gorzej i na końcu znowu dobrze, tendencje wzlotów i upadków silnika graficznego.

Póki co nie ma stutteringu i screan tearingu bez v-syncha.

Niech ktos zrobi tweak na mapowanie przemieszczeń i będziemy mieli kolejny benchmark.



Karta łapie przy 100 fpsach pewnie ze 100 stopni i pewnie to ona limituje fps w sumie można jeszcze włączyc na low to może jeszcze dojdzie troche fpsów i stopni na karcie, przy dwóch xeonach (i7) pewnie by sie zjarała ;)

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz GTX470 którego niebawem z powrotem nabędę to mówię Ci z góry że nie wiesz co pleciesz ;) Karta może mieć i 110 stopni a będzie generować nadal tyle samo klatek. Co mają dwa Xeony do zjarania karty ? Nie ma to wpływu żadnego ;)

Link to post
Share on other sites

Moje zdanie sie mało liczy bo ja gram na crt 1024x768 i albo gra chodzi kiepsko wtedy wszystkim chodzi kiepsko albo chodzi mi lepiej niż innym bo mam 40 rops i 320bit.

Ale tak sniper ma koło 100 fps tak że płynność mam jak na ps3 na analogu a ja gram myszką ;)

Do 1080p to bym musiał mieć GTX660TI do średnich detali żeby coś pograć, jestem strasznie wymagający

jeżeli chodzi o ilość fps a grafika to aby jak na ps3 była i jest dobrze.



kupie ps4 pod koniec roku to mi się troszke oko poprawi na grafike póki co wszystko to porty z zacofanych starych konsol.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

fakt sam to zauważyłem, że jak się nie włączy Vsynca to grafa generuje 150 fps i się grzeje do 70 stopni i więcej, przy V sync grzeje sie do 62 stopni, dziwne acz prawdziwe



może to wina sterów albo nie wiem czego, ale po pierwszym odpaleniu gry rzuciło mi się w oczy że grafa się grzeje okropnie i generuje hałas straszny, V-sync naprawił problem

Link to post
Share on other sites

Moje zdanie sie mało liczy bo ja gram na crt 1024x768 i albo gra chodzi kiepsko wtedy wszystkim chodzi kiepsko albo chodzi mi lepiej niż innym bo mam 40 rops i 320bit.

Ale tak sniper ma koło 100 fps tak że płynność mam jak na ps3 na analogu a ja gram myszką ;)

Do 1080p to bym musiał mieć GTX660TI do średnich detali żeby coś pograć, jestem strasznie wymagający

jeżeli chodzi o ilość fps a grafika to aby jak na ps3 była i jest dobrze.

 

kupie ps4 pod koniec roku to mi się troszke oko poprawi na grafike póki co wszystko to porty z zacofanych starych konsol.

To strasznie dziwne odczucia masz... bo ja mam 50-60 w 1680x1050 i V.High i jest płynnie jak na CE3 przystało.

 

fakt sam to zauważyłem, że jak się nie włączy Vsynca to grafa generuje 150 fps i się grzeje do 70 stopni i więcej, przy V sync grzeje sie do 62 stopni, dziwne acz prawdziwe

 

może to wina sterów albo nie wiem czego, ale po pierwszym odpaleniu gry rzuciło mi się w oczy że grafa się grzeje okropnie i generuje hałas straszny, V-sync naprawił problem

To jest prawda... ale ja i tak gram z wyłączonym V-Sync ;) Dla mnie gra z V-Sync to katorga... bo czuć na myszce każde zwolnienie czy minimalny drop. Wolę mieć pod 80fps i niech sobie dropnie do 60-65 ;)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...