Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Kupiłem BFBC2 i wszystko jest OK. Dziwi mnie tylko, że w ustawieniach na rozdzielczości 1440x900 wszystko max i moge grać bez problemu nawet na

AAx32 CSAA... Oczywiście wszystko włączone AFx16 itd. Na jakim gram w takim razie DXie? Sprzęt jak w profilu.

Ewentualnie jak mogę ten DX zmienić na wyższy/ niższy? :D

Pozdrawiam,

Philip.

Się jeszcze dziwisz? Wywaliłeś na sprzęt masę kasy i nie ma prawa cokolwiek przycinać, a wracając do BC2 to z tego co zauważyłem to jedna z lepiej zoptymalizowanych gier więc chodzi ona dobrze nawet na słabszych kompach.

Gra obsługuje DX9,10 i 11. Standardowo na Win 7 uruchamia się z DX10, ale możesz ściągnąć patcha DX11. Co on daje to ja kompletnie nie mam pojęcia. Tylko wyższa cyferka i już kompa bardziej obciąża.

Link to post
Share on other sites

Nooo... Teraz na MAX ustawieniach z 32x aa na dx11 juz podcina troszku... :D Na x4 spokojnie i bardzo plynnie. :P Don Hugo ty raczej na dx10 grasz. a roznica jest m.in. odbicie na lunecie swiata. :) lub woda jak prawdziwa. ;d na plytce ten dx11 jest trza go inst. ;D dzieki chlopaki xp

Link to post
Share on other sites

Ja mam tez kurde win 7 i nie grałem na dx11, bo domyslny dla bc2 jest dx10. :D

Wchodzisz na plytke (eksploruj) szukasz folderu directx i masz cos w stylu directx setup. Instalujesz to i masz np. ładniejszą wodę, odbicie swiata w lunecie sniperki i troche ładniej to wyglada... ;O

 

EDIT: DonHugo zrób jak powiedziałem i dodatkowo zainstaluj z neta najnowsze stery do PhysX. :) Bo zwykłe stery są najnowsze na płytce z naszym Gigusiem. :P

Link to post
Share on other sites

ogólnie to wygląda tak ze EA dało tylko "zaufanym" partnerom dostęp do plików czyli prawdopodobnie tym którzy zapłacili za to , i nikt inny nie może założyć własnego serwera. przez moim zdaniem strzelili sobie w kolano bo skoro niema plików serwerowych to i moding nie istnieje do tej gry. a to rozwiązało by światowy flame o nowe mapy.

Link to post
Share on other sites

Benchmarkowy serwer BC2 to by było coś!! Mam pytanie z innej beczki. Doszedłęm do 24 levelu i odkryłem już chyba wszystkie bronie. Czy teraz zdobywając poziomy będę dostawał jakieś ukryte bonusy?, czy to już jest takie zdobywanie poziomu dla zdobywania poziomu??

Link to post
Share on other sites

Witam

Mam nietypowy problem z odpaleniem bbc2. Ostatnia przekładałem napęd dvd i przypadkowo uszkodziłem wejście do napędów na płycie głównej, a mam tylko jedno. Przez to nie mogę w żaden sposób odpalić gry, ponieważ pyta się mnie o płytę. Czy wiecie w jaki inny sposób mogę odpalić grę tak żeby grać przez multi? Czy są może jakieś przejściówki, żeby napęd dvd podłączyć, np do usb? Rozumiem, że mogę zakupić zewnętrzny napęd, ale musiałbym wydać ponad 200zł na takie coś.

Link to post
Share on other sites

Domniemam że masz jeden port ATA i kilka SATA, a napęd właśnie pod ATA. Być może da radę dorwać jakąś zewnętrzną kieszeń USB dla napędów ATA (nie mam zielonego pojęcia czy takie coś istnieje).

 

Zawsze możesz zakupić napęd z interfejsem SATA (ok 75zł).

 

Z tego co pamiętam BC2 można autoryzować za pośrednictwem internetu, zamiast płyty - tylko nie wiem czy da się zmienić to już po instalacji, czy jedynie w jej czasie. Generalnie nowy BF nie wiąże się z daną kopią a podstawą jest klucz i stworzone konto. Może więc wystarczy pobrać obraz ISO z internetu (a najlepiej stworzyć u znajomego obraz swojej płyty - przenieść na flashdrive i zamontować z użyciem Daemon Tools).

Link to post
Share on other sites

Tylko że ktoś w tym temacie już kiedyś mówił że klucze z wersji BOX BC2 nie działają z tymi z EADM. Najlepiej jakbyś pożyczył napęd na SATA i przeinstalował grę z użyciem autoryzacji sieciowej. Na pewno da się autoryzacje cofnąć jeśli jest ona sieciowa ale nie chce mi się przeinstalowywać gry po to żeby sprawdzić czy da się po instalacji zmienić z płyty na sieć. Eddy1987 sprawdź sobie:

- Windows 7 w menu start możesz sobie wejść do folderu Gry. Tam po najechaniu na ikonę BC2 powinno być coś o autoryzacji więc możesz to wypróbować

- Windows XP taka opcja jest w menu start > wszystkie programy > dalej to nie wiem dokładnie jak tam masz ale na pewno będzie to folder z grą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...