Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nasz klan jest najlepszy!

Więc nie będziemy walczyć ze "słabiakami" ... :rudolph:

 

Hmmm... A jak Ci żona/mama/dziewczyna wchodzi do pokoju to wyciagasz kabel od mikrofonu? :)

Żony nie mam i dziewczyny też nie teraz więc mi nie wchodzą a to że ktoś zajrzy to chyba nie powód do przerwania rozmowy :)

 

Po za tym proponuje pograć z nami i zobaczyć jak to wygląda ;)

Link to post
Share on other sites

ofiara dzisiejszego grindu: http://bfbcs.com/stats_pc/nozowniczek

Konto statspader'skie.

Od razu widać.

 

Nasz klan jest najlepszy!

Więc nie będziemy walczyć ze "słabiakami" ... :rudolph:

Niewatpie, niewatpie... :)

Hmmm... A jak Ci żona/mama/dziewczyna wchodzi do pokoju to wyciagasz kabel od mikrofonu? :)

Żony nie mam i dziewczyny też nie teraz więc mi nie wchodzą a to że ktoś zajrzy to chyba nie powód do przerwania rozmowy :D

 

Po za tym proponuje pograć z nami i zobaczyć jak to wygląda ;)

Czy jest to powod do przerwania rozmowy czy nie to juz zalezy w jakim celu zona/dziewczyna wchodzi do pokoju... :)
Link to post
Share on other sites

Ja ten problem mam już od jakiegoś czasu. Mniej więcej od ostatniego update. Komputer mam dużo gorszy od twojego. Idzie się przyzwyczaić chociaż czasem można się zdenerwować nieźle.

Ale po update wszystko było we względnym porządku. Dopiero od 3 dni... :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Hehe no wczoraj grind był ładny nie powiem tylko von bean wszystko zepsuł.

@salata co w tym zlego? Myślisz, że mi się chce cały czas level nabijać bez przerwy?

W sumie nic po za tym, ze to oszustwo i takimi graczami sie poprostu gardzi. ;)

Od statspaderstwa do uzywania aimbotow i wallhackow to juz niedluga droga.

Link to post
Share on other sites

Od statspaderstwa do uzywania aimbotow i wallhackow to juz niedluga droga.

 

 

Co to statspaderstwo?

Aha mam jeszcze jedno pytanie, Czy w tej grze są wspólne serwery dla xboxa pc i ps3 ? Tzn czy jeśli posiadam grę na pc to moge grać z kimśkto ma ją na xboksie?

 

Szkoda ;)

Link to post
Share on other sites

ja od kilku dni leje na staty

znudzil mi sie recon i odblokowuje medyka, niezla zmiana, lmg60 dalo duzego powera w porownaniu do tych wczesniejszych, fajniej sie taraz gra, mozna sie i inncyh leczyc, reanimowac ;) i ogolnie jest sie w centrum wydarzen, zyskuje sie duzo wiecej pkt

troche za duzy rozrzut maja te maszynowki ale poza tym spoko

jaka bron jest najlepsza dla medyka bo spotkalem sie z roznymi opiniami i jakie perki najlepiej do niego brac?

Link to post
Share on other sites

 

Od statspaderstwa do uzywania aimbotow i wallhackow to juz niedluga droga.

 

 

Co to statspaderstwo?

Aha mam jeszcze jedno pytanie, Czy w tej grze są wspólne serwery dla xboxa pc i ps3 ? Tzn czy jeśli posiadam grę na pc to moge grać z kimśkto ma ją na xboksie?

 

Szkoda :D

Za wikipedią:

Stat padding is also noticeable in online computer games. A group of players might perform a series of actions which generally require little skill in order to raise a player's statistics. For example, in first person shooters, two or more players might join different teams and constantly kill one another, usually followed by a heal, revive, or respawn. Actions such as these are usually done on password-protected or empty game servers. An example of this in the popular online computer game Battlefield 2 would be when three players collude, one as a medic, another from the other team as a killer, and the another person from the medic's team, called the "dummy," to be the victim. The killer shoots the dummy, and the medic then heals or revives his teammate. The killer shoots the dummy again and the process continues. It is also possible to stat pad by doing objectives or actions in empty server, or by co-operating with different team player.

Lecą za to bany i kicki, sam się nie cackam tylko wywalam takich delikwentow z serwera.

Grind to odmiana stat paddingu.

 

ja od kilku dni leje na staty

jaka bron jest najlepsza dla medyka bo spotkalem sie z roznymi opiniami i jakie perki najlepiej do niego brac?

Z uwagi na spory rozrzut bierz te najcelniejsze czyli XM8 LMG, albo MG36.

Zamiast perka z celowaniem bierz amunicje magnum + 4x lunetke.

Bedziesz jak czolg... ;)

Aha tylko blagam - strzelaj SERIAMI :)

Link to post
Share on other sites

no jasne ze strzelam seriami

a co sadzicie o MG3? narazie odblokowalem jedynie do M60

zawsze biore magnum a z ta luneta nie jestem przekonany bo te automaty maja spory odrzut wiec jest sens?

o jaki perk chodzi ' szs rkm"?

jesli o Marksman LMG Training to niestety odpada bo musialbym poswiecic amunicje magnum

gdzies rowniez czytalem ze niektore bronie maja juz wbudowana -czerwona kropke - wiec mozna wybrac inny perk

Link to post
Share on other sites

 

Lecą za to bany i kicki, sam się nie cackam tylko wywalam takich delikwentow z serwera

Masz wlasny serwer BC2?

Jestem adminem na klanowym.

 

Polecam MG36, świetny wbudowany celownik, nie musisz brać lunety. Na średnie dystanse fajnie się nim gra. :D

Ale np na serwerach HC reddota w MG36 juz nie ma ;)

Dodatkowo ten wbudowany celownik BARDZO ogranicza pole widzenia.

Na blizszym dystansie moze sie zdarzyc, ze przeciwnik pojdzie w bok i zniknie Ci z linii strzalu.

 

no jasne ze strzelam seriami

a co sadzicie o MG3? narazie odblokowalem jedynie do M60

zawsze biore magnum a z ta luneta nie jestem przekonany bo te automaty maja spory odrzut wiec jest sens?

 

MG3 jest... poprostu slaby. To szybkostrzelny spray do czyszczenia budynkow i walki na bliskie dystanse bo potrafi zasypac wroga gradem kul zanim ten sie zorientuje co sie dzieje, ale na srednie i dalekie odleglosci jest poprostu beznadziejny.

Te 2 egzemplarze z gory spokojnie wystarcza do sciagniecia snajpera z gorki na Port Valdez :)

Rozrzut wiekszy niz karabinow szturmowych, ale w granicach rozsadku.

Aha i jeszcze jesli chodzi o serie - jesli posiadasz na myszce przycisk 3xfire to go uzywaj.

Ja w swojej a4tech x 740 mam takie cudo i ono poprostu genialnie sie sprawdza.

Serie po 3 kule w odstepach mikrosekundowych trafiaja w cel idealnie.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o pliki serwerowe. Chcialbym serwer dla benchmarka postawic.

Swietny pomysl... ale to poprostu niemozliwe bo jedyna mozliwosc zalozenia oficjalnego rankingowego serwera to podnajecie takowego od partnerow EA...

Teoretycznie sa dedykowane, ale na wlasnym kompie nie mozna ich oficjalnie zalozyc.

Sposobu na zalozenie tych nieoficjalnych niestety nie znam.

Link to post
Share on other sites

Witam. Kupiłem BFBC2 i wszystko jest OK. Dziwi mnie tylko, że w ustawieniach na rozdzielczości 1440x900 wszystko max i moge grać bez problemu nawet na

AAx32 CSAA... Oczywiście wszystko włączone AFx16 itd. Na jakim gram w takim razie DXie? Sprzęt jak w profilu.

Ewentualnie jak mogę ten DX zmienić na wyższy/ niższy? :D

Pozdrawiam,

Philip.

Link to post
Share on other sites

A czy naprawde ma to jakie kolwiek znaczenie ? wiem że dla oka robi to znaczenie ale tak czy siak gra ladnie wygląda wie nie wiem w czym probłem.W sumie też tak mam,gram na 1680x1050 i na max grafice przy max wygładzeniach i wogóle tylk mam off fizyke gry jak dobrze to zrozumiałem i sam nie ogarniam na jakim diretqu kicam :D chyba to jest 11 bo za bardzo ona mnie w oczy razi :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...