Skocz do zawartości

Recommended Posts

ok to instaluje TS bo jeszcze nie mialem przyjemnosci pograc glosowo

moglby ktos napisac blizej jak sie tego uzywa w bc2? i czy rozmowa jest po ang czy na rosyjskich serwerach po rusku;)

Wszystko zależy od reguł rządzących danym TSem.

Na serwerach PL pewnie częściej mówi się po PL, na rosyjskich po rus, ale wszędzie dogadasz się po eng :D

Konfiguracja jest stosunkowo prosta i ogranicza się do wpisania adresu ip serwera na który chcemy się dostać. IP serwera TS oczywiście ;)

 

Wszystko jest do ogarnięcia a w razie problemów wystarczy zapytać :menda:

Link to post
Share on other sites

to mozesz je tu podac :)?

Serwery?

Tak naprawde nie ma sensu podawac Ci adresy IP tych serwerow TS skoro nie wiadomo czy bedziesz gral na odpowiadajacych im serwerach BC2.

Kiedy wchodzisz na jakis serwer to w wiadomosci powitalnej najczesciej pojawia sie adres IP TS danego serwa (jesli akurat TS posiada).

Ja ze swojej strony polecam serwery (wpisz w wyszukiwarke) Gotland - szwedzkie serwery, sporo dobrych graczy.

W sumie zalezy z kim chcesz sie komunikowac bo jak z graczami aktualnie grajacymi na danym serwerze (nieznajomymi) to IP TS'a musisz znalezc sam dla danego serwera BC2.

Jesli bardziej Ci zalezy na zebraniu paczki kumpli i wspolnym wbijaniu na rozne serwy to tak jak wspomnialem wczesniej istnieje mozliwosc wydzielenia kanalu na TS klanu =BEG= - oczywiscie darmowe, nieodplatne, za friko itp :)

Zawsze z otwartymi ramionami witamy dobrych i kulturalnych graczy.

Pzdr!

 

Aha! Co do skypa to nie jest tak, ze polaczenie jest ciagle i slyszysz wszystko co sie dzieje u innych osob?

A niech ktos gra na glosnikach - odglosy Twojej walki + odglosy walki kumpli ze skypa + rozmowy = masakra w sluchawkach :P

W TS'ie jak w krotkofalowce naciskasz przycisk, gadasz, zwalniasz klawisz i mikrofon nie nadaje.

Mozna tez wlaczyc wykrywanie glosu i wtedy ustawiasz ilosc dB od jakiej mikrofon transmituje glos.

Wygoda uzytkowania, obciazenie sieci i kompa - wszystko przemawia za TSem :D

Link to post
Share on other sites

No moje K/d ratio to już ponad 1, rozwinołem specjalizacje Inżyniera do końca, teraz robię medyka :)

Znalazłem fajny filmik instruktażowy dzięki któremu dowiedziałem się kilku rzeczy :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=zcZ3wXF3r14

 

Koleś opowiada o grze w śmieszny sposób :P ps zestrzeliłem apacza przez uav i naprawdę piałem wtedy z radości :D

Link to post
Share on other sites

ps zestrzeliłem apacza przez uav i naprawdę piałem wtedy z radości :D

Też parę razy tak zrobiłem :P Fajniejsze jest wytrącanie pilota ze snajperki :)

 

Raz miałem akcję, że ktoś z mojego zespołu rozpoczyna ostrzał moździerzowy, a ja nic nie wiedząc, leciałem helikopterem. Zgadniecie? Zestrzelił helikopter! :D

Link to post
Share on other sites

ja lubie zabijac ludzi w biegu z duzej odleglosci(tzn gdy oni biegna) , trzeba troche wyczucia zeby celowac odpowiednio przed nim ;D

albo jak widze ze chowaja sie gdzies za drewnianym plotem

m95 fajnie sie sprawdza bo male odchylenie pocisku, do zestrzeliwania zalogi w heli tez dobre :D

btw da aie UAVem zrobic roadkill?

 

i jeszcze a propo TS co malo jest serwerow ktore daja o nim info...

znalazlem wczoraj

The TS3 info is: ts34.gameservers.com port 9106

Our server is "Party's Paradise Trip-bute to }FLOYD{"

We are the Pink Floyd Trip-bute clan.

 

pogralem z jednym amerykancem, calkiem fajnie sie gra mozna podszlifowac angielski w mowie :)

jednak ciezko mi sie przyzwyczaic zeby grac i gadac, rozprasza mnie to...

Link to post
Share on other sites

Witam was.

A więc zacznę od mojego problemu.

Kupiłem od kolegi BC2 i mam 2 problemy pierwszy to iż cały czas ten komunikat w grze wieloosobowej ze nie znaleziono "gry".

Drugi ze jak gram Single to jakies białe tło mi się włącza co jakiś czas.

 

Czy ktoś spotkał się z czyms takim? Wie jak rozwiazać moje problemy.

Za pomoc rozdaje pochwały :D

Link to post
Share on other sites

Uwielbiam dzieci typu CAŁY WALONY NARÓD NIEMIECKI wygrywasz masz kicka jesteś lepszy masz kicka w konsekwencji bana na serwer bo - jesteś górą a oni tylko płaczą ( dziś z Matjasem... )

 

Ostatnio skończyłem dzień na fragu 1,6 dziś 1,46 :D jest ok... poniżej 1.0 nie schodzę:)

Link to post
Share on other sites

Aha! Co do skypa to nie jest tak, ze polaczenie jest ciagle i slyszysz wszystko co sie dzieje u innych osob?

A niech ktos gra na glosnikach - odglosy Twojej walki + odglosy walki kumpli ze skypa + rozmowy = masakra w sluchawkach :P

W TS'ie jak w krotkofalowce naciskasz przycisk, gadasz, zwalniasz klawisz i mikrofon nie nadaje.

Mozna tez wlaczyc wykrywanie glosu i wtedy ustawiasz ilosc dB od jakiej mikrofon transmituje glos.

Wygoda uzytkowania, obciazenie sieci i kompa - wszystko przemawia za TSem :P

Tak połączenie jest ciągłe co praktycznie w niczym nie przeszkadza... nawet jak ktoś gra na głośnikach to leci prośba o ściszenie i nie ma problemu :)

Po za tym naciskanie przycisku aby mówić jest dla ciebie wygodne ? mnie szlag trafiał... ganiam w ferworze walki nagle chce coś powiedzieć i mam jeszcze szukać jakiegoś przycisku podczas gdy wali do mnie masa wrogów ?

Wykrywanie głosu działa w miarę dobrze ale czasami ma niewyjaśnione problemy i przestaje działać :D

Skype ma lepszą jakość rozmowy i nie wydaje mi się żeby jakoś mocno obciążał kompa, może dacie jakiś test/wykres z porównaniem skype do ts w tym zakresie.

Link to post
Share on other sites

Tak połączenie jest ciągłe co praktycznie w niczym nie przeszkadza... nawet jak ktoś gra na głośnikach to leci prośba o ściszenie i nie ma problemu :/

Hmmm... A jak Ci żona/mama/dziewczyna wchodzi do pokoju to wyciagasz kabel od mikrofonu? :)

Po za tym naciskanie przycisku aby mówić jest dla ciebie wygodne ? mnie szlag trafiał... ganiam w ferworze walki nagle chce coś powiedzieć i mam jeszcze szukać jakiegoś przycisku podczas gdy wali do mnie masa wrogów ?

Kwestia przyzwyczajenia.

Kiedy akurat do kogoś strzelam to reszta musi zaczekać :)

Wlaczenie mikrofonu mam przyporzadkowane do lewego alta wiec nie ma problem nawet w ferworze walki.

Skype ma lepszą jakość rozmowy i nie wydaje mi się żeby jakoś mocno obciążał kompa, może dacie jakiś test/wykres z porównaniem skype do ts w tym zakresie.

Jakosc rozmow zalezy od kodekow i Twoich ustawien wiec TS oferuje napewno wiecej mozliwosci wyboru opcji ktore dostosuja przesylanie pakietow optymalnie dla Twojego lacza, choc niewatpliwie skype jakosc ma niezla :)

 

Tak na szybko ciezko mi znalezc odpowiednie porownania (pozwolisz, ze poszukam pozniej), ale ot chocby cos takiego:

http://www.brighthub.com/office/collabo ... 75044.aspx (eng)

powinno nieco wyjasnic moje watpliwosci co do skypa :)

PS - nie zaobserwoalem wspomnianego w artykule wylaczania serwerow czy niebezpieczenstw ze zlosliwym oprogramowaniem.

Szczerze mowiac tracilem polaczenie tylko wtedy jak moja Vectra miala awarie :wariat:

 

Jesli jednak myslisz o graniu w BC2 nieco bardziej "globalnie" to instalacja TS'a jest koniecznoscia.

Z osobistego doswiadczenia nie znam klanu, ktory korzysta ze skypa podczas rozgrywki :D

 

Zapraszam do znajomych - Sali1983 :)

Link to post
Share on other sites

Ehh... od jakichś 2 dni mam spadki fpsów które nie pojawiają się często, aczkolwiek przeszkadzają bo uniemożliwiają na chwilę całkowicie grę. Patrząc na ilośc fps we Frapsie wygląda to tak jakby rosły od 0 do normalnego poziomu 60-70. Może też macie z tym problem albo wiecie jak temu zaradzić? Konfiguracja komputera w profilu. Nie chcę robić reinstalacji bo wywaliłem niechcący instalkę i nie mam ochoty ściągać jej ponownie :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...