Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ni znaju was...

A żałuj bo jestem fantastycznym człowiekiem :P

A jakie mam poczucie humoru...

No nie wyobrażasz sobie nawet :D

 

Przy okazji chciałbym Was wszystkich zaprosić do odwiedzenia serwera klanu =BEG= - Brotherhood of European Gamers.

W wyszukiwarkę serwerów wystarczy wpisać =BEG=.

 

Zapraszam również na naszą stonę:

http://www.beg-clan.eu/

 

Zachęcam do gry i wzajemnych kontaktów - szczególnie polecam wizytę na naszym serwerze TS w trakcie rozgrywki. Wspaniała atmosfera :P

 

Wymagany angielski komunikatywny bowiem Polaków w klanie jest tylko dwóch, ale chętnie przyjmujemy dobrych i życzliwych graczy (+18) :D

 

- Sali1983

Link to post
Share on other sites

Wysłałem zaproszenie.

 

Miałem śmieszną rundę przed chwilą. :D Zebrałem 3 (słownie: trzy) srebrne nieśmiertelniki od jednego gracza, a co ciekawe, wszystkie w dokładnie ten sam sposób, w tym samym miejscu. Valparaiso, skały koło latarni morskiej, ja w ataku, on w obronie.

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio wymyśliłem sobie dość ciekawą taktykę na mapie, której nazwy zapomniałem, tej co u atakujących są 2 helikoptery, pełno skuterów wodnych i łodzi. Otóż ta taktyka nazywa się" Na rambo" :D A więc do rzeczy. Jak jestem atakującym, biorę skuter wodny, i płyne szybko do pierwszej wyspy,zostawiam go przy głównym brzegu i biegnę przy lewym brzegu wyspy, do momentu gdzie można się wspiąć ( nie wiem jak to dokładniej wytłumaczyć, może dam później screeny tego miejsca :P ). Wtedy znajduję się na tyłach wroga, i likwiduje tylu ile się da.

Ostatnim razem gdy tak zrobiłem miałem chyba z 10 nieśmiertelników.

Normalnie przebiegałem obok wrogów a oni mnie nawet nie widzieli, najlepsi i tak byli medycy którzy co chwile podbiegali do martwych i ich reanimowali, i tak miałem następne 2 nieśmiertelniki. Nie wiem może akurat wtedy natrafiłem na nie ogarnięty team, ale miałem ubaw po pachy :P

Chyba właśnie dzięki tej mojej taktyce ta mapa jest jedną z moich ulubionych.

Pewnie nic nowego nie wniosłem tym postem, bo większość raczej zna tą taktykę, ale może komuś się przyda :D Wiem że cały post kupy się nie trzyma ale inaczej nie potrafię napisać, lenistwo się kłania.

Link to post
Share on other sites

Ja mam dwie główne strategie w ataku: szybki atak tuż po rozpoczęciu rundy i kamperka z moździerzowaniem celów. Na Port Valdez stosuję głównie tę drugą, ale na Isla Inocentes i Valparaiso wsiadam jako szturmowiec na skuter/quada i lecę na M-Comy. Jak na Valparaiso wysadziłem dwa pierwsze M-Comy, zanim cały mój team się zebrał, to przeciwnicy wyzywali od cheaterów, a moi od bogów. :D

 

Twoja mapa to Isla Inocentes.

 

EDIT: Mogę pograć, ale bez Skype'a (rodzinka...)

Link to post
Share on other sites

Czemu jakość jest tragiczna? Słyszałem parę razy jak ludzie korzystali z tej funkcji i jakoś im się widać podobało skoro nie używali TS'a Skype czy innych tego typu komunikatorów.

 

Pewnie dużo zależy od tego jaki się ma mikrofon i połączenie internetowe. No to zaczynam grę dziś :D

Link to post
Share on other sites

btw w bc2 gralem narazie reconem i assaultem

teraz chce sobie odblokowac wszystko w mechaniku i medyku i jest problem bo w medyku po kazdym restarcie mapy/gry opcje wyboru broni+ wszystkich innych ustawien sie zeruja i co chwile musze od nowa ustawiac ;)

to jakis bug czy co? da sie to jakos naprawic?

dzieje sie to tylko przy medyku, zas przy pozostalych 3 klasach jest wszystko ok

Link to post
Share on other sites

medyku po kazdym restarcie mapy/gry opcje wyboru broni+ wszystkich innych ustawien sie zeruja i co chwile musze od nowa ustawiac ;)

to jakis bug czy co? da sie to jakos naprawic?

dzieje sie to tylko przy medyku, zas przy pozostalych 3 klasach jest wszystko ok

Mam to samo... ale dla mnie to mała strata bo i tak prawie nie używam tej klasy.

Link to post
Share on other sites

O ile się orientuje to Voice Chat działa tylko w obrębie 1 grupy. Jeśli więc grasz z większą ilością osób to TS / Skype itp są lepszym rozwiązaniem.

Jest dokładnie tak jak mówisz.

Słychać tylko graczy w swoim squadzie.

Zdecydowanie polecam TS.

NIe obciąża łącza ani kompa jak skype.

Dodatkowo każdy szanujący się serwer/clan ma swojego TS'a więc nie jest problemem współpraca w obrębie całej drużyny, a nie tylko 1 SQ.

 

Jeśli będziecie chcieli nie ma problemu z wydzieleniem dodatkowego "benchmarkowego" kanału na TSie =BEG=.

Wtedy bez problemu będziecie/będziemy mieli jedno miejsce na które logują się wyszyscy bez konieczności poszukiwania wolnego TS'a za każdym razem ;)

Link to post
Share on other sites

ok to instaluje TS bo jeszcze nie mialem przyjemnosci pograc glosowo

moglby ktos napisac blizej jak sie tego uzywa w bc2? i czy rozmowa jest po ang czy na rosyjskich serwerach po rusku;)

 

btw

i na jakim fov gracie? ja nic narazie nie zmienialem mam monit 23'' fhd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...