Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja gram na g4g tylko. Nigdy nie było zadnych ścin dopiero coś po ostatnim patchu. Nawt jak zejdę na średnie ustawienia to jest gorzej niż kiedyś na wysokich. Nie są to lagi (połączenie) tylko jakieś dziwne spadki fps. Nic nie padnięte bo testy (wyniki) w 3dmarku06 takie same jak i były.

Link to post
Share on other sites

Ja jak widzę cheatera to wychodzę od razu. Teraz i tak wydaje mi się że jest ich mniej a PB jak na PB i tak ich dość skutecznie usuwa. Mnie dziwi jak w ogóle można takich rzeczy używać. Ktoś jest niedorozwinięty i nie potrafi myszki dobrze trzymać więc musi mieć pomoc? Za to to powinno być dożywocie albo kara śmierci :D A już na pewno ban na każdy serwer jaki tylko jest chociaż za 1 próbę oszukiwania.

Link to post
Share on other sites

Dzisiejszego dnia/wieczoru postanowiłem sobie odświeżyć Bad Company 2. Niestety mam ogromny problem z przycięciami. Bez względu na ping, czy to 15, czy 90, pojawiają mi się mikro-przycięcia, szczególnie denerwujące są opóźnienia w animacji po zabiciu przeciwnika jednym strzałem. Jeszcze ~30 dni temu lag był mi pojęciem niemalże obcym (głównie grałem na ruskich serwerach).

Co się zmieniło przez ten czas?

Link to post
Share on other sites

Hej kupiłem w niedzielę bad company 2. Gierka wymiata ale spotkała mnie przykra niespodzianka. Kiedy grałem w bete jakiś czas temu to można powiedzieć że wymiatałem :D Teraz wbijam na byle jaki serwer i .... no właśnie, już mam k/d ratio 0,5 :P Jakby ktoś z tąd grał to dajcie znać, Mój nick w grze Cybul69. :rotfl:

 

 

Niestety to chyba nie przez serwery Hardcore :) Wyszedłem z wprawy, ale dziwi mnie że aż tak słabo mi teraz idzie :P

Link to post
Share on other sites

A grzebałeś coś w configu? Swego czasu czytałem o sposobie wyeliminowania tego drobnego lagu ale to działało tylko przy określonym pingu. Ping się zmienił o jakąś tam większą wartość i znów się wszystko sypało.

Nic. Z żadną inną grą nie mam podobnych problemów.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...