Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja zrobiłem UH-64 roadkilla na Isla Inocentes :P

 

Lecę heli, koleś przy maszynówce stoi i strzela, a ja najście, obniżenie dzioba i go zdjąłem bez uszkadzania heli i poleciałem dalej za wyspę :)

 

A kilka razy wyskakiwałem z lecącego heli, który spadając przygniatał gościa :P:)

Link to post
Share on other sites

Ja tam wolę miny przeciwpancerne i MCOMy :P:)

 

Wbiegam na MCOM, rozrzucam miny, uzbrajam MCOM, uciekam :P

 

Jeśli nikt mnie nie zabije po 5-10s to rzucam granat do środka, jak mnie zabiją to ktoś inny rzuca i buuuum :):P

Link to post
Share on other sites

Gramy teraz, jak zwykle skype: greq333

Co do wczesniejszych postow, nie uzywamy TS bo:

1. Jest g.. jakosc dzwieku

2. Nie chce nam sie uzywac dodatkowych guziorow do odpalenia "rozmowy" - szczegolnie trudne by to bylo dla mnie, jak do komunikacji dzwiekowej uzywam drugiego komputera, ktorego klawiatura jest umiejscowiona w dosc nie fortunnym miejscu.

3. Wygodniej jest uzywac skajp :)

Link to post
Share on other sites

Drugi BSOD podczas grania dzisiaj. Już mnie boli ręka od resetowania, a wkur :cenzura: wiony jestem niewyobrażalnie. Już nigdy Asusa, Gigabyte'a, Seagate'a, G.Skilla i CoolerMastera. Jedyne firmy, na których się nie zawiodłem przez niecały rok używania tego komputera, to Intel i Ati.

Link to post
Share on other sites

Może ci się system sypie

Wątpię. Te kilka BSODów wyskoczyło tylko podczas grania w BF'a.

komputerowi jest za gorąco

Obłożyłem lodem.

za jakiś czas zostaniesz bez komputera

Jest jeszcze MSI i Samsung, i kilku producentów kart graficznych, zasilaczy, obudów, pamięci. :cenzura:
Link to post
Share on other sites

@jan kowalski, tym screenem rozszerzyles strone tak ze nie moge wcisnąć cytuj. :<

@greqone

Gramy teraz, jak zwykle skype: greq333

Co do wczesniejszych postow, nie uzywamy TS bo:

1. Jest g.. jakosc dzwieku

2. Nie chce nam sie uzywac dodatkowych guziorow do odpalenia "rozmowy" - szczegolnie trudne by to bylo dla mnie, jak do komunikacji dzwiekowej uzywam drugiego komputera, ktorego klawiatura jest umiejscowiona w dosc nie fortunnym miejscu.

3. Wygodniej jest uzywac skajp

1. Team Speak 3 ma bardzo poprawioną jakość dzwięku, sądze ze lepszą od skype.

2. Nie trzeba używać dodatkowych guziorów do odpalania rozmowy, zależy jak kto lubi, i komu to przeszkadza.

jest również mumble, które bez wątpienia ma najlepsza jakość dzwięku, nie dawno wszedlem na mumble, server sieci gier bad company 2, mumble przeznaczony tylko dla tego "oddzialu gry" i codziennie gra tam grupka osób 3-10 m.in. admini oraz byli admini tej sieci serverów, wchodzą na servery i razem grają, są bardzo ogarnieci i mozna sie dobrze zabawic razem^^.

na mumble tez moze byc aktywacja głosem jak i przyciskiem, jak komu wygodniej, a sieć serverów to www.g4g.pl mają ich 7.

http://g4g.pl/serwer-mumble-g4g

Link to post
Share on other sites

Ja tam ostatnio polubiłem M95. Fajnie się z tego ściąga ludzi na hardcore tylko trzeba dobre spoty mieć.

 

@dżagler Mi ostatnio gra się zwieszała i postanowiłem zreinstalować i jakoś pomogło, ale nie rozumiem czemu dalej w przeglądarce serwerów przy każdym serwie pisze mi ping 999.

Link to post
Share on other sites

ehh dostałem już któryś raz kick'a z serwera bo używałem anty tracera co admin uznał za czit...

8 razy pod rząd zrzucałem z siebie tracera do tego mój kumpel zamiatał na działku MI-24 i obaj dostaliśmy kicka ...

Link to post
Share on other sites

Chyba odkryłem przyczynę zwiech. Wczoraj było znacznie chłodniej niż wtedy, kiedy się wieszało.

 

Zimą w OCCT na regułach BIT po 20 minutach miałem ponad 60*C. Latem grając w tak obciążającą procesor grę mogło dojść do 70*C, przy których mam ustawione auto-wyłączanie.

 

Czas zmienić cooler. :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...