Skocz do zawartości

Recommended Posts

Himek amunicja magnum jest obowiązkowa tylko na hardcore. A na normalu to tylko w SVU/VSS bo one mają stosunkowo małe obrażenia. Jeśli wrzucisz to do innych broni na normalu to i tak będzie: zabicie 1 strzałem -> Headshot, a inaczej i tak będziesz musiał trafić 2 razy bez względu czy masz magnum czy nie. Wg mnie dużo lepsze są np ulepszone materiały wybuchowe na normal albo cokolwiek innego. Amunicja magnum na normalu to po prostu strata 1 perku.

A skąd się bierze Barette'a? Ja mam tylko M25 czy 95, nie pamiętam.

Barret to jest M95. To po prostu nazwa koncernu który produkuję tą broń. Jeśli grałeś w MW1/2 tam był Barret .50cal to jest M82 czyli wcześniejsza wersja M95.
Link to post
Share on other sites

kiepsko sie gra na polskich serwerach

0 TP

ja do druzyny pisze zeby recony rzucaly czujniki ruchu a gosc:a kto patrzy na mape

tak to wyglada...

jak wydam polecenie medykowi ze chce apteczke-0 reakcji, czasem musze go pistoletem postrzelic wtedy zeby uleczyc siebie rzuca apteczke

kazdy lata gdzie chce, no po prostu masakra

nikt nie uzbraja/rozbraja skrzynek

na isla inocents tobyla smieszna sytuacja, kazdy czekal nikt sie nie ruszyl

malo kto spotuje-przycisk Q

ogolnie padaka :P

jesli cos przeoczylem to przepraszam ;)

 

btw do konca jeszcze nie obczailem jak z tym spadochronem

zeby otworzyc trzeba miec wcisnieta spacje?

Link to post
Share on other sites

Zadam teraz pewnie durne pytanie ale jak użyć apteczki, bądź jeszcze inaczej na jakiej zasadzie ona działa. Mam już 15 lvl a i tak dalej nie potrafię rozkminić o co z nią chodzi. Przynajmniej nie widzę jej skutków.

 

Moim jedynym domysłem jest to że gdy przy niej stoje to szybciej się regeneruję? Zgadza się?

Link to post
Share on other sites

pytanie do pilotów : zdarza wam się ze anty tracer nie działa i rakieta mimo wszystko dolatuje do helika ? bo nie wiem czy to bug czy to normalne, że jak zrzucę tracera z siebie to mimo to rakieta leci jak po sznurku do mnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...