Skocz do zawartości

Recommended Posts

M24, GOL chyba też. Dlatego gram na normalu, bo skoro i tak muszę trafić w baniak, to wolę mieć przynajmniej mapkę + czujnik ruchu. SW98 w ogóle nie mogę opanować - nie wiem, jak mam tym celować.

To grales na serwerach pseudo hardcore, ktore z hardcore maja tyle wspolnego co nazwa.

Link to post
Share on other sites

kropka nie jest żadnym hackiem. nie daje mi wielkiej przewagi nad przeciwnikiem a już na pewno nie taka jak WH aimbot czy inne tego typu haxxy. w grze są przyrządy celownicze wiec namalowanie sobie kropki na ekranie nie jest oszustwem , swoja droga mam ja bo nie mogę jej zmazać[ nie zmazywalny marker xD ] a i tak już mam wyczucie i wiem gdzie jest celownik.

Link to post
Share on other sites

M24, GOL chyba też. Dlatego gram na normalu, bo skoro i tak muszę trafić w baniak, to wolę mieć przynajmniej mapkę + czujnik ruchu. SW98 w ogóle nie mogę opanować - nie wiem, jak mam tym celować.

To grales na serwerach pseudo hardcore, ktore z hardcore maja tyle wspolnego co nazwa.

 

Grałem na hardcore, bo ustawiłem filtry. Może różnica polega na tym, że nie mam jeszcze amunicji magnum.

Link to post
Share on other sites

Ale na hardcore grasz. Na normalu ostatnio próbowałem grać M95 z magnum i i tak trzeba było 2 strzały oddać jeśli nie trafiło się w głowę.

Nie, na normalu do 50-100m i jest kill, więcej już problem ;)
Link to post
Share on other sites

z full hd tez dziala wystarczy wpisac recznie

http://www.mpcdownloads.com/_mpc_d0wn_h ... rogram.zip //uprzedzam ze nie dziala w full screen ;D

jesli o mnie chodzi to nie bede tego uzywal, wole grac na rownych zasadach

 

btw jak wy gracie (chodzi mi o osoby ktore nie maja w myszkach szybkiej zmiany dpi), jak np gracie reconem a potem wsiadacie do czolgu, zmieniacie dpi jakimis programami dzialajacymi w tle w windowsie?

w swojej myszce akurat moge, ale jak kiedys gralem w quake2 to nie mialem takich ficzersow i sens mialem ustawiony na sztywno

Link to post
Share on other sites

w quake mozna bylo zrobic sobie cfg tak zeby zmieniac sensitivity rolka albo klawiszami ale tam snajperek nie bylo :D

 

btw da sie zmiejszyc podglad mapy (deflautowo pod M, ja mam pod X) tak zeby byla w innym miejscu albo miala mniejszy rozmiar?

Link to post
Share on other sites

Na hardkorze nie grałem już jakiś czas i chyba muszę zagrać. Na normalu też mnie to wkurza z barretem, że trafiam i zalicza decoy'a. Amunicja magnum jak pisano obowiązkowa, zwłaszcza w snajperkach. Nie wiem po co ludzie biorą sobie perka na chwyt i zwiększoną celność skoro to nic nie da? Bo nie umieją strzelać? Najlepsze efekty magnuma są.... tfu magnum to silnik systemy. No najlepiej widać efekty tego ammo na SMG. I tak nawiasem mowiąc to zmienili próg dla ammo magnum, bo kiedyś trzeba było mieć 24 level.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...