Skocz do zawartości

Recommended Posts

chyba odrzutu...

Odrzut masz w maszynówce, że celujesz coraz wyżej strzelając serią :)

 

A podrzut masz w AK-47, że po wystrzale podskakuje lufa i opada za ułamek sekundy :x

Link to post
Share on other sites

Nie majkel to jest odrzut. W AK masz bardzo ciężkie suwadło, które po wystrzale leci do tyłu i jeszcze bardziej zwiększa odrzut. Ruscy już to opanowali stosując przeciw wagę, która wchodzi do bloku gazowego po wystrzale równocześnie z suwadłem niwelując całkowicie odrzut(rzecz jasna jest ona cięższa niż suwadło). rozwiązanie to jest w obecnym AK107, który najprawdopodobniej wejdzie na uzbrojenie armii Federacji Rosyjskiej. AH-94 pozostanie pewnie w spetsnazie dlatego, że ma bardzo wysoka precyzję strzału. Tak BTW to mnie wkurzają tacy co nie umieją zabijać innymi broniami to biją z abakana. Dzisiaj pojechałem na SQ 50lvl 10-0. Dostalem także dzisiaj bana na Portugalskim serwie za czitowanie, bo pojechałem admina bardzo mocno. Hehe za dobry jestem w tej grze.

Link to post
Share on other sites

ja mam teraz 3 dni wolnego, takze obiecuje ze bede cala sobote, niedziele i poniedzialek grac:] Dzisiaj juz sobie odpuszcze bo strasznie zmeczony jestem po robocie, co najwyzej jakies piwko i film...

 

Do jutra panowie, miłej gry!

pozdro

Link to post
Share on other sites

Ta jak chcesz zobaczyć co potrafi kałach wyczynić to pograj sobie w BF2. Stara, ale bardzo dobra gra. to nie typowy shooter jak CoD tylko bardziej taktyczny i o to chodzi. Idziesz frontalnie to jestes martwy. Strzelasz full auto to kule nie trafiają przeciwnika. Balistyka wyśmienita, no i nasza postac się męczy w biegu, a nie jak w BC2, że sprintem przebiegnę maraton.

Link to post
Share on other sites

Balistyka wyśmienita, no i nasza postac się męczy w biegu, a nie jak w BC2, że sprintem przebiegnę maraton.

Zauważ tylko że mało kto używa sprintu żeby przebiec całą mapę a nawet chociaż od bazy do bazy bo to i tak strasznie długo schodzi. Wg mnie sprint powinien być bardziej wyważone i np medyk który trzyma ciężki karabin i mechanik z wyrzutnią rakiet nie powinni biec tak samo daleko (sprint w BF2) lub szybko (sprint w BC2) jak np szturmowiec który w porównaniu z poprzednimi "nie nosi nic".
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...