Skocz do zawartości

Recommended Posts

Śledzę Waszą dyskusję w tym temacie już od jakiegoś czasu.

Postanowiłem więc w końcu się przyłączyć.

Witam wszystkich!

Chętnie z Wami pobiegam po wirtualnym poligonie.

 

Mój nick:

SaLi1983

 

Zapraszam do przyjaciół & CU on the Battlefield :D

Link to post
Share on other sites

Gram sobie w bete od kilku dni i coz...

Specyficzna zabawa.

BC2 jest pod wzgledem rozrywki i mozliwosci taktycznych niedoscignione.

Rozgrywka w MoH jest szybka i... poprostu niskich lotow.

Najlepsze - totalny brak odrzutu broni!

Wystarczy wycelowac i trzymac do oporu :D

 

Jesli masz doswiadczenie z BC2 to grajac w MoH bedziesz sie plasowal w pierwszych 3 miejscach tabeli. Permanentnie. Caly czas. Az sie znudzisz i wrocisz do BC2 :)

 

BTW - frostbite engine? I gdzie ten frostbite? Bzdura jakas, a nie zniszczenia.

Link to post
Share on other sites

Jesli masz doswiadczenie z BC2 to grajac w MoH bedziesz sie plasowal w pierwszych 3 miejscach tabeli.

Jeśli masz ogólnie doświadczenie :)

Ja doświadczenia z BC2 nie mam bo co to było te parę godzin bety i 5h singla, a nawet będąc snajperem(tu jest snajper, nie recon :)) potrafię być w tej pierwszej 3

Właśnie odrzut jest najlepszy, czy to AK47 czy M4 przyciskasz i 30 naboi leci prosto w cel, gdzie nawet w tych baardzo realistycznych CoDach rzuca że trzeba seriami strzelać :)

Na początku nie potrafiłem nikogo trafić bo za wysoko celowałem, tak jak powinno być a tu jak w CoD :)

Ogólnie w Snajperze mam 5lvl w Assaulcie 2lvl a Spec Ops 1 :)

 

I dobry żart - pojazdy :D tak super miało być, a tu tylko rzucili M4A4 czy jak to się tam nazywa(coś jak BMP) i to jeździ jak jakiś shit i się nie da z tego nikogo zabić... Wydajniejszy jest karabin na nim niż te jego działko

Link to post
Share on other sites

Nie jest. Przynajmniej jak narazie. Port Valdez jest super na Conquest. Ktoś może mi powiedzieć w ogóle od jak dawna tak jest? Dziś dopiero 1-szy raz wydziałem tą mapę w tym trybie.

Czytasz posty zanim wrzucisz nowego? :(

 

I jeszcze jedno, od kiedy pustynia Atakama jest mapą do rusha? :(

Od wczoraj kiedy wypuscili map pack 4 :(

Moze sprecyzuje:

wczoraj wypuszczony mappack 4 zawiera port valdez w trybie CQ i Atacame w trybie rush :[

Link to post
Share on other sites

kolimatorowy jest za słaby "możlwości wycelowania" tym celownikiwm x4

Celownik x4 to jest kolimator :[

 

A wracając do SVU i VSS to ja używam tego ze standardową lunetą na średnie odległości ponieważ wolę zamiast innego celownika mieć amunicję magnum która działa świetnie na obu karabinach.

 

mam na mysli celownik x4, kolimator to ten z czerwonym dotem, tak to rozumiem przynajmniej. M60 3 urwane kliknięcia po przycelowaniu z daleka i mam fraga, ale w bliskim kontakcie przy strzelaniu serią pistolety maszynowe z magnum są lepsze, przynajmniej dla mnie. M60 sobie wybieram na dystanse średnie do długich, na krotkich już wolę colta1911.

Link to post
Share on other sites

O tej porze to ja śpię

Właśnie - ja też :(

 

troche wczesnie jak na wakacje

Hehe - oj wiele bym dał żeby znowu mieć wakacje. 2 m-ce słodkiej beztroski :[
Link to post
Share on other sites

Ja będę teraz testował MOH-a.Zobaczę czy się opłaca kupić.Czy może lepiej zainwestować w Cod-a.Lub w ogóle zostać przy BF-ie.Choć i tak dla mnie bf-a nikt nie dogoni.Chyba że bad company 3.Black ops może być lepszy niż mw 2 w końcu będą dedyki.Ale pojazdów nie będzie...Jak będę miał kasę na obydwie gry to kupię je.Ale planujesz jeszce nowego assasin`s creed kupić.W końcu będzie multi :x:):rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...