Skocz do zawartości

Recommended Posts

Stwierdzam, że dzięki flarom Havoc b.ciężko zestrzelić :)

 

Niszczymy strzałkę flarą, chowamy się na 10-15 sekund za górkę i znów nawalamy :lol:

 

Dzisiaj jak grałem, to trafiłem na fantastycznego strzelca, chyba z 30 zabić mu zafundowałem :]

Tylko nie wiedziałem jak go do znajomych zaprosić, a gdy chciałem SS zrobić z tablicą, żeby nick przepisać to wyszedł z serwa :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Mnie się multi nie podoba. Nie ogarniam. Wchodzę do gry - headshot, wchodzę do gry - takieta, wchodzę do gry, biegnę 20 m - kosa w plecy... Nawet nie wiem, z której strony mnie ktoś zabił.

 

Spokojnie pograsz trochę dłużej i się ograsz :rudolph:

A propo Skype'a, korzysta ktoś podczas gry z Xfire'a?

Link to post
Share on other sites

Ktoś Mógłby Przysłać Mi Klucz Do BF:BC2 :help: :help: :help: , Bo Mam Ochotę Zagrać W Multi Nr. GG : 22049055

P.S. Z Góry Serdecznie Dziękuję :]:rudolph:

Proszę bardzo :lol:

 

SPI3-RDAL-4JKU-PS30-RY6I-N4L

Link to post
Share on other sites

Dobry koleś jest xD A tak co do gry to tylko mi się wydaje czy Amunicja magnum dodaje tylko obrażenia a wcale nie zwiększa zasięgu pocisku jak to jest w opisie? Robiłem dziś małe testy GOL'em i M24 i nie zauważyłem różnicy.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem chętny do gry. Możeby się umówić na konktretną godzinę?

Jako że dziś pierwszy dzień w BC2 to nie mam jeszcze profilu do multi, byłbym wdzięczny za opisanie jak to zrobić.

Z w/w powodu prosiłbym o łagodne podchodzenie do moich wpadek w ewentualnej grze :rudolph:

 

Mam ventrillo i skype

Nick w skype to mat.tias

Link to post
Share on other sites

Ktoś z was ostatnio pisał, że na hardcore się fajnie gra... :lol:

 

Tylko traf na taki serwer, gdzie jakieś dziecko Cię nie wywali z heli strzałem w głowę, bo to on chciał lecieć :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Ja mogę grać z wami na vt, ale nie będę się odzywał bo się wstydzę swojego głosu:P

eheh, sa takie programy ktore zmieniaja glos :lol:

btw ja z wami popykam, szczegolnie interesuje mnie glosowa kooperacja :], ale narazie mam praktyki i co wazniejsze trzeba napisac prace lic. i potem obrona :rudolph:

 

moj nick: crobartie (narazie slabe staty, ale tendencja rosnaca;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...