Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dlaczego takie zdziwienie? Czyżby nie było zasad? ;)

Jako iż jestem zielony (nigdy nie grałem w Battlefielda) to chciałbym przed zakupem trochę poczytać o co w nim chodzi. To chyba normalne. ;)

Na twoim miejscu teraz to już się wg mnie nie opłaca kupować gry poczekaj na MOH albo NFS Hot Pursuit.
Link to post
Share on other sites

Hehe to teraz widzę że przy takich zasadach to się trochę wygłupiłem z pytaniem ;)

 

Co do MOH to jest jeszcze trochę czasu do niego a ja chciałbym w coś popykać jeszcze na wakacjach ;) A odnośnie NFS'a to nie interesuje mnie taki gatunek gier. Także podziękuję.

Link to post
Share on other sites

A może Ci ktoś podać Twój CD-Key ;)

 

Bo ja dostałem klucz, pobrałem z pewnego serwisu obraz *.iso gry, zamontowałem w wirtualnym napędzie, zainstalowałem przy pomocy tego klucza i dałem aktywację elektroniczną ;):)

Link to post
Share on other sites

Mógłby ktoś podzielić się linkiem gdzie są opisane zasady/tryby rozgrywek panujące w Battlefield 2 BC?

Jest kilka zasad. Bardzo prostych zasad z resztą.

Po pierwsze nie możesz być lamerem, ale ta zasada chyba jest naczelną zasada każdego shootera.

Jeżeli trafiasz na dobry serwer, to campienie, spawnkilling itp. są surowo zabronione.

Na bardzo dobrym serwerze gra toczy się według ściśle określoncyh reguł i np. na cały zespół są 4 teamy po 4 osoby, gdzie ci 4 gracze z jednego teamu podążają razem jako pododdział wsypełniając określony cel. Często też dobierają się na zasadzie: mechanik, medyk, dwóch strzelców i biorą pod opiekę np. czołg. Kiedy uszkodzi go wróg, mechanik naprawia, medyk opiekuje się jego zdrowiem, a strzelcy bronią obu z nich. Z tym, że musisz trafić na świetnie zorganizowany serwer, na którym będzie ekstra ekipa i świetni ludzie. ;-)

Link to post
Share on other sites

Niaghaman dzięki za przybliżenie choć trochę zasad panujących w BC2.

Grę już zakupiłem z linku b4rt3k ale że jako dziś nie jest dzień roboczy to z przelewu jak i z gry nici. Po zainstalowaniu gry mam nadzieję zę będą jakieś szanse na pogranie z wami np. na teamspeak'u. ;)

Link to post
Share on other sites

Z tym, że musisz trafić na świetnie zorganizowany serwer, na którym będzie ekstra ekipa i świetni ludzie. ;-)

Ciężko taki serwer znaleźć ;)

Po zainstalowaniu gry mam nadzieję zę będą jakieś szanse na pogranie z wami np. na teamspeak'u. ;)

Szanse na pewno będą tylko musisz sobie nas dodać do znajomych i kiedyś się umówić na wspólną grę .
Link to post
Share on other sites

Niaghaman dzięki za przybliżenie choć trochę zasad panujących w BC2.

Grę już zakupiłem z linku b4rt3k ale że jako dziś nie jest dzień roboczy to z przelewu jak i z gry nici. Po zainstalowaniu gry mam nadzieję zę będą jakieś szanse na pogranie z wami np. na teamspeak'u. :P

przeslij przez platnosci allegro, on dostanie potwierdzenie i odrazu ci wysle, ale musisz miec konto zeby sie zalogowac na nie via www

Link to post
Share on other sites

campienie, spawnkilling itp. są surowo zabronione.

http://img683.imageshack.us/img683/1126/areyoufuckingkiddingme.jpg

Są, ale raczej nikt ich nie przestrzega i robi co chce, a banów nie ma :P

Link to post
Share on other sites

campienie, spawnkilling itp. są surowo zabronione.

http://img683.imageshack.us/img683/1126/areyoufuckingkiddingme.jpg

Są, ale raczej nikt ich nie przestrzega i robi co chce, a banów nie ma :P

Dlatego pewnie też dodał "Jeżeli trafiasz na dobry serwer [...]"

Link to post
Share on other sites

Przeczytaj licencje :P

1) Taki obraz *.iso można traktować jako kopię zapasową oryginalnej płyty.

 

2) Zamiast za każdym razem po reinstallu ściągać grę przez EA Downloader, po prostu mam obraz...

 

3) Za grę w wersji elektronicznej zapłaciłem, a to czy pobrałem grę z serwerów EA, czy w postaci obrazu płyty z RS nie ma zbyt dużego znaczenia :)

Link to post
Share on other sites

AD.3 Dla Ciebie nie ma znaczenia :P Dla producenta ma.

Z naszego punktu widzenia roznicy nie ma, i szczerze mowiac nie wiem czemu producenci sie upieraja ze obraz sciagniety z internetu to piractwo a obraz zrobiony z wlasnej oryginalnej plyty juz piractwem nie jest. Tak po prostu napisalem, zeby sie czegos uczepic :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...