Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobrze mi idzie, póki co mam statystyki 0-1...Było tak, wczoraj nie miałem neta i zainstalowałem BC. Ale z powodu braku neta PunkBuster się chyba nie zaisntalował. Więc dziś stworzylem konto loguje sie, i tak, pierwsze co to ustawiam zeby filtry serwow zeby punk buster byl wlaczony (nie wiedizalem ze sie nie zainstalowal), pisze mi ze musze zainstalowac PB, wiec wpisuje w google pb bad company 2 , sciagam i moge wejsc na serwer, pierwsze co mnie wkurzylo, to to ze jak sie mapa wczytuje na serwie jest taka tabliczka po lewej jakie reguly sa na serwie : czy hardcore jest, ogien przyjacielski itp, i powiedzcie mi czemu na kazdym serwie jak wchodzilem Punk Buster byl wylaczony skoro zaznaczylem ze serwy maja byc tylko z PB?! druga sprawa to to ze po 1 min grania gra sie wylacza...po prostu , pulpit i tyle... pomozcie bo sprzedam to i wroce do latania za fragami w cod... ;/

 

 

edit : w single nie wywalało.A i dzis jak mialem neta zaczela sie sciagac aktualizacja, sciagala sie ponad godzine! Czy Wam też?

Link to post
Share on other sites

edit : w single nie wywalało.A i dzis jak mialem neta zaczela sie sciagac aktualizacja, sciagala sie ponad godzine! Czy Wam też?

No wiesz, mi się ściągała 4 godziny. :oops:

 

A co do gry, spróbój zainstalować od nowa, z PB, zaktualizuj do najnowszej wersji i musi działać. ;)

Link to post
Share on other sites

mi się zwieszał tak bf kiedy miałem zbyt mocno podkręconego proca, bf korzysta głownie z proca może gdzieś tam jest przyczyna, i z aktualizuj jeszcze raz punkbuster'a to tez może być to . aktualnie nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

Link to post
Share on other sites

Miałem na dniach zakupić tego battlefield'a, ale po kilku ostatnich stronach tego tematu widzę, że zgłaszacie problemy z działaniem tej gry/bronie są źle wg. Was zbalansowane. Opłaca się ją kupować na chwilę obecną czy wstrzymać się do kolejnego patch'a? ;)

Link to post
Share on other sites

Nikt z was nie jest noobem po prostu tak jest w życiu żeby coś zaczęło wychodzić to trzeba próbować zobaczcie mój fr jest do bani przez to że chciałem każdą klasą odblokować wszystko ;) A i mam to gdzieś ;)

Postawię do końca system skonfiguruje team speaka i gramy :)

Link to post
Share on other sites

gorączka polega na bronieniu lub atakowaniu tak zwanych mcomow , coś jak search and destroy w cod. podbój to nic innego jak dominacja z Cod mw2 czyli zdobywanie flag, to główne tryby w które będziesz grał .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...