Skocz do zawartości

Recommended Posts

A mnie rozwalają nooby z granatami 40 mm i Carl gustav - walą tylko tym mają po 90% w statystykach ( kile z tej broni ) jestem za tym żeby znacząco zmniejszyli obrażenia od tego np 4 rakiety dla zabicia kolesia a żeby w czołgi i resztę normalnie waliło. Bo śmierć średnio co 3 sekundy to nie jest fajne rozwiązanie... A Quake'a nienawidze! kupiłem Battlefielda a nie ten szajs. I gdzie tak wyczekiwana łatka? ponoć ma zdziałać cuda... (takie jak ostatnia...) Dobrej nocy kurcze za 4 i pół godziny wstaje do roboty :P ehh

Link to post
Share on other sites

A mnie rozwalają nooby z granatami 40 mm i Carl gustav - walą tylko tym mają po 90% w statystykach ( kile z tej broni ) jestem za tym żeby znacząco zmniejszyli obrażenia od tego np 4 rakiety dla zabicia kolesia a żeby w czołgi i resztę normalnie waliło. Bo śmierć średnio co 3 sekundy to nie jest fajne rozwiązanie... A Quake'a nienawidze! kupiłem Battlefielda a nie ten szajs. I gdzie tak wyczekiwana łatka? ponoć ma zdziałać cuda... (takie jak ostatnia...) Dobrej nocy kurcze za 4 i pół godziny wstaje do roboty :D ehh

no to nie graj w trybie HC tylko tym normalnym :P

4 rakiety dla zabicia kolesia?! wtedy byloby to wlasnie jak w quake

swoja droga kiedys bardzo duzo gralem w q2

Link to post
Share on other sites

A mnie rozwalają nooby z granatami 40 mm i Carl gustav - walą tylko tym mają po 90% w statystykach ( kile z tej broni ) jestem za tym żeby znacząco zmniejszyli obrażenia od tego np 4 rakiety dla zabicia kolesia a żeby w czołgi i resztę normalnie waliło. Bo śmierć średnio co 3 sekundy to nie jest fajne rozwiązanie... A Quake'a nienawidze! kupiłem Battlefielda a nie ten szajs. I gdzie tak wyczekiwana łatka? ponoć ma zdziałać cuda... (takie jak ostatnia...) Dobrej nocy kurcze za 4 i pół godziny wstaje do roboty :/ ehh

no to nie graj w trybie HC tylko tym normalnym :)

4 rakiety dla zabicia kolesia?! wtedy byloby to wlasnie jak w quake

swoja droga kiedys bardzo duzo gralem w q2

opcja na takich ludzi mógłby być właśnie system namierzania , nie wystrzelisz rakiety byle gdzie , tylko właśnie po namierzeniu jakiegoś pojazdu rakieta się uzbraja i można ja wystrzelić.a granatnik 40mm , cóż broń jak broń.
Link to post
Share on other sites

no ale przeciez to malo realistyczne, lepiej bez namierzania(talibowie robia chyba bez namierzania;)

ja z kolei dziwie sie ze czolgi maja slaba wytrzymalosc na te rakiety, a ludzie za duza

przeciez one maja bardzo gruby nancerz, czesto aktywny...

Link to post
Share on other sites

z tym ze IRL bazooka zabija ze znacznie większego obszaru z tym ze większość ma właśnie namierzanie pocisku bez którego pocisk nie wystrzeli , a talibów zostaw w spokoju bo oni maja często RPG bez modułu namierzania który jest w bf, tylko działa na durne strzałki.

Link to post
Share on other sites

A IMO dobry zawodnik w teamie może przeważyć szalę zwycięstwa na naszą korzyść :P

 

http://img10.imageshack.us/img10/2554/bfbc2game20100512194427.th.png

 

Tą rundę wygraliśmy :o

 

Tutaj znów wspaniała celność Gustava :jupi::/

 

http://img38.imageshack.us/img38/7416/bfbc2game20100509170540.th.png

 

Tutaj kilka heli rozwaliłem :D

 

http://img532.imageshack.us/img532/8705/bfbc2game20100504212352.th.png

 

Największa uzbierana przeze mnie liczba pkt w ciągu jednej rundy :D

 

http://img80.imageshack.us/img80/8374/bfbc2game20100512185642.th.png

 

A tutaj z czołgu nawalałem :)

 

http://img138.imageshack.us/img138/4348/bfbc2game20100428133329.th.png

Link to post
Share on other sites

A ja próbuje robić foty w bfbc2 i jakoś nie mogę wkleić na painta -.-

Jeżeli mówisz o samym klawiszu Print Screen to niestety nie działa to. Jest jak z filmami: tzw. aktywna zawartość nie jest wyłapywana. Sciągasz Frapsa, ustalasz jaki klawisz robi zrzuty, w grze naciskasz ów klawisz a screen zapisuje się w folderze. Nie trzeba nic więcej robić. ;-)
Link to post
Share on other sites

Ale Steam'em nie sprawdzisz fps, nie zrobisz screena czy tez nie nagrasz filmiku, pomijajac juz dobre narzedzie do rozmowy w czasie gry... W jaki sposob wariowal? Nigdy nie mialem z xF jakichkolwiek problemow...

Link to post
Share on other sites

Ale Steam'em nie sprawdzisz fps, nie zrobisz screena czy tez nie nagrasz filmiku, pomijajac juz dobre narzedzie do rozmowy w czasie gry... W jaki sposob wariowal? Nigdy nie mialem z xF jakichkolwiek problemow...

Komunikat o błędzie, każdy inny, przy próbie zalogowania na konto. Jak się zalogował - szedł inny crash.

Do filmów, miernika fps i filmów używam Frapsa. Co do rozmowy w czasie gry - steam jest dla mnie wygodny. Przecież nie narzucam niczego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...