Skocz do zawartości

Recommended Posts

Np. jedna misja z zabiciem snajpera nożem - potrzebny był restart misji, żeby w końcu poszło jak trzeba. Albo ten irytujący pasek pikseli na dole ekranu :( Ale dziś jednak ściągnę tego pacza i powinno być cycuś :o

Link to post
Share on other sites

No i mam trochę stare stery, trzeba będzie zrobić update :(

 

Ta misja działa chyba tak, że jak już raz wzniosą alarm, to potem już będą robić to ciągle nieważne czy dobrze to zrobisz. Ja za pierwszym razem zastrzeliłem dziada podczas grzmotu. No ale usłyszeli :o

Link to post
Share on other sites

Jak jest dobry pilot, to strzałki nic nie pomagają, szczególnie na tej mapie. :P

:o:D:P

 

Kolesia, który namierzał strzałkę ktoś zdążył zdjąć zanim wystrzelił z granatnika, a nie że dobry pilot :P

 

Na Atakamie w szczególności, chyba że lata 1m nad ziemią i chowa się za budynkami/statkiem :(

 

PS Gdy pocisk nie trafi za pierwszym razem, to zawraca i lata tak długo aż w strzałkę nie trafi :D

Link to post
Share on other sites

Okey, w takim razie walnę cytatem kogoś bardziej doświadczonego w BC2 niż my obaj razem wzięci :(

Latanie helikopterem w tej grze stało się niemal NIEMOŻLIWE te tracery są po prostu przegięte , dobrze było w poprzednim patchu to musieli zmienić, po kiego grzyba to zmieniali nie rozumiem tego nikt nie płakał ze są za wolne, helikoptery nie maja NIC przeciwko rakietom , nawet pancerz nie wytrzymuje jednej rakiety.

nie da się uniknąć rakiety jak masz strzałkę , rakieta leci i leci aż trafi w cel.

udało mi sie uciec helikopterem za budynek ,rakieta ominęła budynek i trafiła we mnie ....

dwa jak dwóch i więcej się rzuci z bazooka to Ci i WTC nie pomoże się schować.

@Hookie

Twierdzisz, że latałeś z jednym gościem, bo potrafił unikać zestrzelenia po doczepieniu strzałek... tylko ciekawe skąd to wiesz, jeżeli lecąc w heli nie widzisz nadlatującej rakiety, więc jedynym ratunkiem to schowanie się za przeszkodami tak, by rakieta trafiła w przeszkodę, co np. na Isla Innocentes jest niemożliwe :o

 

Poza tym nawet nie chcesz powiedzieć co on robił nie dając się zestrzelić, więc chyba to tylko Ci się wydawało, że rakiety nie trafiały w heli :D

 

, że nie najlepiej latasz albo nie najlepiej znasz mapę. :P

 

15h latania heli na Atakamie...
Link to post
Share on other sites

Nie muszę nikomu niczego udowadniać, ale nie raz już na Valparaiso (? tak się nazywa?) stałem czołgiem oznaczonym strzałką za kamieniem w pewnym miejscu i żadna rakieta nie doleciała. Tak jak kolega wyżej napisał można kombinować strzelając w inną stronę, ale to już kombinowanie, więc NIE MA 100% gwarancji, że rakieta zawsze doleci. Nie doleci.

 

Poza tym wszystkimi heli łącznie 10h nie masz, to jakim cudem 15h na samej atakami latałeś?

 

Właśnie skończyłem grać z .Jugglerem. i szło mi chyba całkiem nieźle znów. :) KD wyrównane do 1.00 ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...