Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sprawy techniczne

Optymalizacja gry niby jest bardzo dobra  bo jest świetna oprawa graficzna a przy tym wysoka wydajność jednak dziwi mnie jedna rzecz.

W 99% gier na referencie GTX1070 Founders Edition z turbiną karta łapie 83C i zbija sobie taktowanie a w BF1 łapie zaledwie 75-76C :->  :?:

Przez całą rozgrywkę obciążenie GPU jest 99% a wydajność nie spada poniżej 100kl/s w 1080p Ultra to jednak karta nie rozgrzewa się tak jak w innych grach. Czyżby nie efektywne wykorzystanie GPU? :roll:

 

Idąc dalej przy zablokowanych 60kl/s + fastsync ze sterownika karta schodzi do napięcia 2D i taktowania ~1100Mhz. Turbina z racji wgranego pół pasywnego biosu wyłącza się bo jest 50-60C a cała platforma (i7 [email protected] 1.28v) wciąga ~140W.

 

Jeżeli chodzi o rozgrywkę to jest wybornie! :menda: 

Gram tylko i wyłącznie atakującym snajperem i bawię się świetnie.

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Polemizowałbym :P

Grałem we wszystkie Battlefieldy jakie wyszły, każdy wprowadzał coś fajnego, największym przełomem była dla mnie trójka i to tam cieszyłem się jak dziecko z systemu odblokowywania dodatków do broni, levelowania klas itd, czwórka była tylko odświeżeniem, dlatego szybko mi się przejadła i nie przyciągnęła na długo, co innego z BF1, uwielbiam takie klimaty starych konfliktów więc DLA MNIE gra daje więcej funu niż BF4, co zresztą zasugerowałem, że jest to moja osobista opinia w dalszej części zdania :)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem na czym wy gracie w piatek i sobote gralem po 12h i raz mnie wyrzucilo jak serwery padły oprocz tego zero problemów.

W BF4 było więcej broni i co z tego skoro wiekszość była bardzo podobna do siebie.

Gra fajna najbardziej denerwuje głupota graczy (dopiero premiera była i duzo casuali gra) nie rzucaja apteczek, nie reanimuja, nie rzucaja ammo dramat, na lesnej mapie podczas przejmowania a,b odryglowuja drzwi i zaraz wszyscy padaja...

Boli też ze bez przejmowania punktow nie da sie dobrego wyniku zrobić na mapie salony cos tam z bronia martini henry mialem 52-2 i ledwo na środek tabeli się załapałem. Na razie 31 level wbity zobaczymy kiedy zacznie sie nudzić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP

Bardzo dobrze, że bez przejmowania puntów nie da się zrobić dobrych wyników bo tak ludzie nie skupili by się na danej rozgrywce a tylko na bez sensownym nabijaniu pkt.

Pograłem dzisiaj ze 3 godzinki i przez cały czas byłem liderem tego samego squadu. Grało się wybornie bo rzucali ammo, medyk podnosił, rzucał apteczki i co najważniejsze słuchali wydawanych rozkazów przez co jako snjaper zdobyłem bardzo dużo pkt.

Za rozgrywkę drużynową z przejmowaniem pkt jest bardzo dużo exp ;)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Oczywiscie tylko jeśli chcesz szybko levelowac to nie ma sensu strzelać tylko wystrczy biegać z punktu do punktu rzucać apteczki i nie wychylać się. Tylko team który bedzie sie składał z samych takich łasych na punkty graczy daleko nie zajedzie bez wsparcia tych to co wola skupić sie na zabijaniu. (wyjatkiem jest lesna mapa gdzie mozna wbijac sie wszedzie na rambo i liczyc na troche szczescia ze kogos zabijemy i przejmiemy punkt)

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Nie wiem na czym wy gracie w piatek i sobote gralem po 12h i raz mnie wyrzucilo jak serwery padły oprocz tego zero problemów.

W BF4 było więcej broni i co z tego skoro wiekszość była bardzo podobna do siebie.

Gra fajna najbardziej denerwuje głupota graczy (dopiero premiera była i duzo casuali gra) nie rzucaja apteczek, nie reanimuja, nie rzucaja ammo dramat, na lesnej mapie podczas przejmowania a,b odryglowuja drzwi i zaraz wszyscy padaja...

Boli też ze bez przejmowania punktow nie da sie dobrego wyniku zrobić na mapie salony cos tam z bronia martini henry mialem 52-2 i ledwo na środek tabeli się załapałem. Na razie 31 level wbity zobaczymy kiedy zacznie sie nudzić.

no ja gram na pegasusie wiec no :)

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Pograłem trochę i muszę się przyznać że nie jest aż taka zła,ale na padzie to lipnie się gra.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161023/4f6cd9df81446f21089c64689b62c543.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161023/656e1e0c5a20d7e6c55e706a63b2860e.jpg

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Gdyby Visceral wyjęło łeb ze swojego tyłka to nie miałbym nic przeciwko Hardline ale to co oni odwalili w tej grze z czymś tak podstawowym jak balans przechodzi ludzkie pojęcie. Ta gra nie ma żadnej przyszłości a jedyne co ją trzyma jako-tako przy życiu to tłum graczy zbyt tępych do nauki i bez żadnych ambicji pogłębiania wiedzy o grze by grać lepiej. Najgorsze typy casuala.

 

http://puu.sh/rT3MJ/951354df9c.png

 

Wew lads.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Jak czytam te wasze opinie to zastanawiam się czemu sami nie zostaliście programistami i nie robicie "swoich" idealnych gier :)

Gram, mam z tego fun nie czepiam się szczegółów

Tryb gry Operacje Mapa Amiens Atak 99% gry Snajper z Lawrence of Arabia's SMLE no scope + Granat zapalający i Flara oznaczająca która też podpala wrogów.

Końcówka już Szturmowiec bo sporo Dynamitu leciało na pkt B + ogarnięty lider składu który potrafi wydawać rozkazy bo większość to betony jakich mało ...

14787093_1198157900207237_2086696035_o.j Jak ktoś jest ogarnięty i chce pograć no to mozna się złapać na Origin i grać wspólnie w jednym składzie

Edytowane przez Grzesiek1010
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drugi dzień grania i jakoś nie mogę się wkręcić w BF'a 1. Co mapa to tworzy się chaotyczna bitwa w wersji arcade jakbym grał Team Deathmatch Quake'a. Bieganie od flagi do mapy bez żadnej taktyki, wróg atakujący z kilku stron jednocześnie. Nie ma nawet zarysu linii frontu w trybie podboju. Kilka pocisków na klatę i nic, przyjmowanie trafień nadal w żaden sposób nie paraliżuje (ala CS). Nadal engine nie oferuje rykoszetów ani przebijania pociskami materiałów jak np. desek. Destrukcja otoczenia jest mocno ograniczona, mam wrażenie że od czasu BF:BC i BF3 nic się w tym temacie nie zmieniło. Może mam pecha i trafiam na marne mapy albo graczy co nie grają zespołowo ale jakoś spokojniej, bardziej taktycznie grało się w starsze części BF'a.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...