Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pewnikiem Kupił konto :D ten z 37 :P albo słaby dzień.... Idę sobie coś zjeść , póxniej wrzucę Win 7 na laptoka i pogram - w trakcie wrzucania of coz, ale w splinter cella nowego :wariat:

Link to post
Share on other sites

bywa, grałem przed chwila na g4g.pl [3] i bardzo często ginąłem od przypadkowym strzałów/ granatów .kwestia farta, bo raz przejdę cala mapę po drodze zabijając każdego a czasem po prostu coś przypadkiem mnie zabije.

Link to post
Share on other sites

bywa, grałem przed chwila na g4g.pl [3] i bardzo często ginąłem od przypadkowym strzałów/ granatów .kwestia farta, bo raz przejdę cala mapę po drodze zabijając każdego a czasem po prostu coś przypadkiem mnie zabije.

Bardzo rzadko gram na G4G.pl - większość Polaków to straszne dzikusy - bezmyślny rasz, byle do przodu :D

Link to post
Share on other sites

uhm to naprawdę rożnie bywa z polskimi serwerami , zdarzały się teamy gdzie bylem zaskoczony ,ze ludzie nieznający się potrafią tak dobrze grac razem ,a czasem chciałem rozwalić biurko przez idiotów jakich mam w teamie

Link to post
Share on other sites

Dokładnie Krzychoo jak jakiś noob ( w momencie gdy kampiesz w miejscówie którą zna może 10 osób ) spawnuje się obok Ciebie i naparza z granatnika albo strzela nie zabjając trola. Musimy grać razem w teamie wtedy np 40 killi w heli to nie problem :P

 

Panowie życzę jednocześnie miłej gry bo mnie dziś nie będzie - DZIEWCZYNA :->

Dlatego weźcie czasem wyjdźcie z domów ( THINK GET A LIFE )

Link to post
Share on other sites

Dlatego weźcie czasem wyjdźcie z domów ( THINK GET A LIFE )

pamietam jak kiedys za czasow quake2 ludzie organizowali sylwester na q2dm1, to byly czasy :P

 

ok, koncze offtopic i mam pytanie:

 

dlaczego jak mam np sniperke i robie zooma(ppm) to czasem mi ona sama wystrzela(a czasem nie)

jest to piekielnie wkurzajace gdy chce sie kogos namierzyc a tu bach, sama strzela

Link to post
Share on other sites

@juggler

 

Powaga - przy celowaniu jest za duży jak dla mnie przeskok przy przesuwaniu myszką... Da się to oczywiście ogarnąć, ale co nieco precyzji brakuje. Ledwo się przyzwyczaiłem do tego jaka niesamowita jest w swojej prostocie M24, a tu GOLa odblokowałem. Faktycznie sporo celniejsza, ale brakuje jej "tego czegoś" :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...