Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bo więcej nie potrzeba ^^

 

No musi kolega jeszcze poćwiczyć :wariat:

Też tak miałem na początku... ale mnie wygonili na puste serwy, gdzie przelatałem z 5h ^^

 

Dzisiaj na mapce Isla Inocents, tryb gorączki, atakujący...

Byłem pilotem pięcioosobowego heli z dwoma działkami, gunner'em był jakiś koleś z 35lvl'em, lataliśmy głównie we dwójkę, kilkanaście okrążeń nad "BS'ami", zostało 40-kilka "HP" dla heli, więc szybkie lądowanie, naprawa, patrzę na czat a tam ten koleś pisze do teamu "dobrze pilotujesz" :) (bez ironii :P)

 

Miałem z kilkanaście asyst będąc pilotem, kilka rakiet ominąłem, dostałem po kilku minutach z wrogiego heli (wysadziliśmy punkty A i B, akcja przeniosła się w głąb i polecieli ich heli) ;)

Link to post
Share on other sites

Jeszcze takie pytanie: czy jak kupię na Allegro BC2 w wersji do pobrania EA Download Managerem, to będę mógł za pomocą klucza zarejestrować ją na Steamie i potem ew. stamtąd ciągnąć?

Wątpie, bo Steam ma raczej swoje klucze.

 

Ja pobrałem obraz *.iso z internetu i podczas instalacji wpisałem swój klucz, następnie przez internet aktywowałem grę :menda:

Link to post
Share on other sites

Ja normalnie gram na mapach z VIP Map Pack 2

O co chodzi z tym vip pack2?

Dzisiaj grałem na mapce laguna presa i była o wiele większa niż zazwyczaj,ale nie mam takiej w wyszukiwarce map\serwerów.Grę kupiłem na steam niby limitowana edycja.

Link to post
Share on other sites

Na hardcore moze byc troche ciezko dla poczatkujacego :wariat:

gdy zaczynałem z bf'em to właśnie trafiłem od razu na server hardcore , było ciężko fakt , nie znalem map i w ogóle nie ogarniałem gry ale lubię jak jest trudno, spodobało mi się i gram tylko na HC, na normal nie potrafię grac dopiero.

 

 

edit : zbliża się patch naprawiający sporo bugow z multi wiecej info pod tym linkiem

http://blogs.battlefield.ea.com/battlef ... gelog.aspx

Link to post
Share on other sites

Ten patch mi skaszanił wiertarkę :wariat:

 

Teraz czołgu na dwa razy nie naprawię, a dymienie trwa znacznie dłużej :jupi:

 

Dzisiaj krótko grałem, bo czasu mało i serwerów połowa nie działała, więc nie zdążyłem zauważyć innych zmian :)

Link to post
Share on other sites

http://bfbc2.elxx.net/

a co do wiertarki , z tego co wiem to ona dwa razy krócej "wierci" ale dwa razy więcej naprawia wiec , w sumie chyba nie jest tak źle, poza tym podobno sporo broni z nerfili tak ze są już beznadziejne. moim zdaniem poza przeglądarka serverow która jest teraz po tym updejcie najlepsza ze wszystkich części bf to patch potwornie nie udany.

 

@ awatarkow , coś CI nie idzie Mich@el :wariat: kd 0.66

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...