Skocz do zawartości

Recommended Posts

@ujemny , jakoś zadziwiajaco mało ludzi narzeka na hit boxy , szczerze , naucz sie strzelać

Hitboxy są suuuuper... chyba z USASa albo AEK z 2 metrów. M39 wg. wszystkich mrocznych tabelek i stron zadaje 50-41 dmg do 50 metrów. Minimalnie 34. A ja właśnie musiałem strzelać do ludzi po 4-5 razy z ok 20 metrów żeby ich zabić. Każde trafienie potwierdzone na ekranie - więc o co chodzi? Mam wrażenie że jakikolwiek ogień pojedynczy to czysta kpina. Można kogoś 'trafić' z 6-7 razy i dostać 30 xp za kill assist. A z Abakana czy LMG 7.62 zbijam ludzi w ruchu 2-3 nabojowymi seriami, bez headshota, chociaż patrząc na cyferki nie powinno być to możliwe. Kwestie umierania od 1 kuli pominę milczeniem.

Link to post
Share on other sites

miszak

Twoja skuteczność wg statystyk battlelog to 12%. Więc jak to ująłeś "szczerze"...

 

PeJot

Tak to niestety wygląda, i nie ma co liczyć, że jakakolwiek łata to zmieni. Błąd jest w kodzie gry, w jakieś jego fundamentalnej części. Wczoraj zauważyłem, że jeden error z multiplayer (pind 20, 60 klatek na sekundę) powtarzają się w single (60 klatek na sekundę). Postać dostaje obrażenia pomimo, że ukryła się za przeszkodą. W rzeczywistości kule przeleciały obok, ale gra "nadrabiała" i zalicza uderzenia jako celne.

 

Zresztą nie ma co się rozwodzić. Kierunku rzeki nie zmienię. Zmienić mogę jedynie pozycję w Origin. Dead Space 2?

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

12-14% to jest przecietna średnia , powyżej maja już ludzie którzy wiedzą jak strzelać ok . 18% .W bf2 te hitboxy byly jeszcze gorsze , bo piechur biegnacy do nas bokiem mial hitboxy za sobą , tutaj tego niema , hitbox jako tako trzyma sie modelu postaci , a to ,że pociski dosiegaja Cie już mimo tego ,że od kilku sekund jestes za osłona , nie gralem w takiego fps' a w ktorym tego nie bylo , a moja historia gry w fpsy zaczyna sie na cs 1.5 . Ja naprawde nie wiem czego wy wymagacie , gra jest naprawde nie przecietna a multi daje mnóstwo zabawy, zamiast tego narzekacie na hitboxy , które wcale nie sa złe .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...