Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie, wam też mapy się długo wczytują ? Bo jak wchodzę na serwer to wszyscy już są w pojazdach a ja dopiero się odradzam...

Czego to może być wina ? RAMu mam 4GB, a Internet 3 MB/s.

Edytowane przez szylolek
Link to post
Share on other sites
nie ma to jak kamper

 

Panowie, wam też mapy się długo wczytują ? Bo jak wchodzę na serwer to wszyscy już są w pojazdach a ja dopiero się odradzam... Czego to może być wina ? RAMu mam 4GB, a Internet 3 MB/s.

tak może być to wina ramu gdy miałem 4 też długo mi wczytywał teraz mam 10 gb i wchodzę pierwszy :D
Link to post
Share on other sites

Panowie, wam też mapy się długo wczytują ? Bo jak wchodzę na serwer to wszyscy już są w pojazdach a ja dopiero się odradzam... Czego to może być wina ? RAMu mam 4GB, a Internet 3 MB/s.

8GB Ram i po wczytaniu muszę jeszcze czekać 25 sekund na rozpoczęcie.

Link to post
Share on other sites

Te długie loadingi to jakaś losowa sprawa. Kolesie mają szybki net 16GB ram i7 i ssd i czekają dłużej niż niektórzy z gorszym sprzętem. Z drugiej strony dużo osób twierdzi że po dołożeniu ramu do 8GB, gra wczytuje się dużo szybciej.

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

Mi też się strasznie długo mapy ładują, a Caspian to już całkiem tragedia :/ Czasami to już po kilka fragów mają a ja dopiero pierwszy spawn :/

Gdzieś znalazłem poradę żeby w ATT ustawić multithreading na 4, ustawiłem to to chyba poprawa była, ale gra się wysypywała

 

A już się wczuwam w tą grę, w BC2 potrzebowałem więcej czasu, a tu 10 godzin i w końcu jestem w górnej części listy :D

Link to post
Share on other sites

Dla mnie gry wypadają losowo raz 15-5 raz 2-10. Co zauwazyłem to całkowity brak gry zespołowej w moim teamie. Sczyt to w drużynowym DM gdzie kolo przez 15min jeździł czołgiem i wszystkich ciął i nikt oprucz mnie nie wyskoczył z RPG a kolo miał 2 mechaników i po każym miom ataku uciekałał, a 11 typa waliło do niego z pistoli, no normalie debile. Raz na 5 gier jakaś ogarnięta drużyna.

Link to post
Share on other sites

Ja zawsze muszę czekać ze 20 sekund na początek gry. Nie mam żadnych opóźnień.

 

Ustawianie zespołów w tej grze to jakiś żart. Nie jest niczym nadzwyczajnym stosunek graczy np. 12:16. Często zdarza się, że w jednej drużynie wszyscy są początkującymi albo średniozaawansowanymi, a w drugiej są prawie sami kozacy.

Link to post
Share on other sites

To zależy od serwera i ustawienia autobalansu, a nie od BF'a i DiCE :P

 

Nie raz w BC2 był agresywny balans i w trakcie gry kilka razy zmieniałem team :D

 

Tutaj przydziela graczy tam, gdzie jest mniej graczy, głupio by było, jakby w trakcie rundy przerzucało ;)

 

A na początku następnej rundy nie ma co przerzucać, bo zawsze połowa przegranego teamu wychodzi z serwa :sciana:

Link to post
Share on other sites

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/13644061/1/191698732/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/13639080/1/191698732/

 

Dwie dobre rundki , jako pilot helika , nikt mnie nie zestrzelił choć wszyscy pragnęli tego mocno :D , moje śmierci to tylko i wyłącznie mój najbardziej śmiertelny wróg , drzewa i latarnie :/ , zawsze muszę złapać jakiegoś FPS dropa albo laga w okolicy drzew :/

no i latam bez coopilot'a , tak to pewnie miałbym więcej zniszczeń pojazdów

Link to post
Share on other sites

server może być czym tylko chcecie , to jest mój serwer i mam na nim head admina

może być nawet nie rankingowy jak ktoś nie będzie chciał sobie statów zepsuć , serwer służy mi i moim znajomym do trenowania jetami helikami i od czasu do czasu gram na nim squad rushe

Edytowane przez MiszakKr
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...