Skocz do zawartości

Recommended Posts

sorka z nubskie pytanie ale jak zainstalowac dodatki do bf3 limited edition bo ja mam tylko bf3 a tych dodatkow nie umiem ainstalowac 0.o

Z tego co pamietam w Originie jak go uruchomisz masz opcje w ustawieniach wprowadz klucz czy wprowadz numer (cos w tym stylu ), pzdr:)

 

Najlepiej cieszmy się z tego co jest, cieszmy się że w ogóle jest... Przecież mamy takie trudne czasy. Kryzys zapukał do drzwi, "cięcia" dotknęły branże komputerową, deweloperom brakuje środków na wprowadzanie innowacji (EA/DICE wydało około 50 mln dolarów na sam marketing)... Postawa godna świadomego konsumenta.

o co Ci biega czlowieku, gra jest bardzo dobra, wkretka mega, a grafa doskonala, mi wszystko chodzi pieknie, nie wiesza sie, jest git! Firma wypuszcza najlepsza sieciowke na rynku a Ty narzekasz ze jeszcze nie jest lepsza chociaz i tak jest najlepsza, dziwne to ale takie w polskim stylu marudzenie.... luknij na MW3 tam to nie ma zadnego progresu ale i tak nie mam zamiaru wchodzic na forum Mw3 zeby popsioczyc jak baba przy okresie jak to brzydka gra po to tylko zeby zepsuc fun komus kto ja kupil i lubi ta serie....luz :) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Typowo polskie jest komentowanie wypowiedzi dodając do niej (do cudze wypowiedzi) własne treści. Tak np. do stwierdzenie, że Battlefield 3 to produkt mocno-mocno średni, czy przereklamowany dopisywane są słowa w stylu "Modern Warfare 3 to produkt o klasę lepszy".

 

O co biega? Chodzi o to, aby gry były lepsze, aby 50 mln dolarów nie szło na marketing ale na rozwój produktu. Pisanie, że gra naładowana błędami jest "mega" to... Sytuacja w której od marca 2010 roku DICE nie poprawiło hitboxów, a Battlefield 3 wkleiło kod z Bad Company 2 powinna budzić sprzeciw graczy. Niestety tak nie jest.

 

fu*k it. Kończę zabawę z BFSHIT3.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co wam chodzi z hitboxami... w BC2 czasem się zdarzało, że garnek z M95 z 5m nie wchodził, ale tak... :P

 

Co do reklamy - wolę, żeby wydali (bardziej zainwestowali) te 50mln na marketing - dzięki temu zyskają np. 100 mln i będą mieli $$ na produkcję następnej części ;)

Link to post
Share on other sites

Ja jako Fanboj BFów z ręką na sercu i na ****** muszę powiedzieć, że ten BF im się nie udał. Jest mocno średni ale i tak dobrze się gra. Miał strącać gwiazdy z nieba swoją zajebistością, miał sprawiać, że pod wpływem oglądanych zniszczeń w Frostbite 2 Gimbusy dostają erekcji, a sąsiedzi pod wpływem basu od zniszczeń w grze, chowają się pod stuł. Tylko na sąsiadów możemy liczyć bo efekty dzwiękowe są Boskie, cała reszta jest mocno średnia.

 

Ale i tak zapraszam do grania x)

Link to post
Share on other sites

Mnie się jeszcze w BF-ie nie podobało, że na początku jesteś nikim. Masz broń, która nie zabija. Dopiero gdzieś na 40 lvl-u, jak odblokujesz sobie nieco pukawek i dodatków, dało się grać.

W którym bfie tak było?

W BF2 wszyscy ogarnięci gracze grali m16a3 i ak101 (dostępne od lvl1)

W BC2 wszyscy grali XM8 (pierwszy unlock assaulta)

W BF3 jedyną lepszą bronią od m16 i m4 jest f2000, a jeśli chodzi o inne klasy to również podstawowe bronie są najlepsze %-)

Link to post
Share on other sites

@up Taki maly offtop, dlaczego odradzasz fractala i x6?

Fractal raz mi prawie kompa zjarał (odpadła górna mata i zrobiła zwarcie - wentylatory przestały się kręcić), a w x6 schodzi malowanie.

 

W którym bfie tak było? W BF2 wszyscy ogarnięci gracze grali m16a3 i ak101 (dostępne od lvl1) W BC2 wszyscy grali XM8 (pierwszy unlock assaulta) W BF3 jedyną lepszą bronią od m16 i m4 jest f2000, a jeśli chodzi o inne klasy to również podstawowe bronie są najlepsze %-)

Grałem w BC2 i jak dla mnie, to te pierwsze bronie ssały pałkę.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Wykres nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Np. MG3 to najgorsza broń jaką dysponował medyk, najgorszy hit, najgorszy zasięg, najgorszy odrzut. Wg tego porównania MG36 to narzędzie o zbliżonych parametrach... Mam za sobą kilkanaście pojedynków klanowych. Nikt nie dotykał MG3. MG36 i długo, długo nic.

Link to post
Share on other sites

MG3 to był rozpylacz pocisków, USAS i inne pozwalały na zdjęcie kilku, potem koniec magazynka... z 200 kulami z MG3 można było nawet i 10 od tyłu z zaskoczenia z bliska rozwalić :wariat::D

 

BTW, wczoraj na podboju na sekwanie - pkt C na moście, przyjechał czołg i neutralizują punkt... w ostatnim momencie się odrodziłem, szpula pod czołg, 3x C4 i jump do wody... w locie odpalam C4 :D

 

Efekt :?: wielobój - 5 zabitych naraz :P + premie za zniszenia, obrona flagi, itd. :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...