Skocz do zawartości

Recommended Posts

W MW2 był też celownik na podczerwień, ale dla równowagi był perk zimnokrwisty, dzięki któremu stawało się niewidzialnym dla takiego celownika :P

 

O ile marudzenie na kamperów rozumiem, bo to zabija grę, to w tym przypadku przecież można samemu też grać z takim celownikiem ;)

Link to post
Share on other sites

Mały trening z nożem :P

http://img189.imageshack.us/img189/9716/bfbc2game20111115173822.jpg

+RastaSniper 0/16 -180pkt, a z tego co widziałem na prawdę starał się coś ustrzelić. Dzisiaj równiez z nim grałem i też lamił.

http://img266.imageshack.us/img266/2396/beztytuuxkj.jpg
Kolo ma 2 latka czy jak?

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/rasta-sniper/
Może złe cheaty wpisał :D
Link to post
Share on other sites

na oficjalnym forum trwa wiele dyskusji które bronie SA za mocne itp np ludzie domagają sie wywalenia noktowizora IRNV uważam ze to bez sensu, mogliby dac za to opcje kamuflażu or smth

chcą bo to nie jest oszustwo

widać w noktowizorze lepie ludzi ;D

np. takich którzy czekają w krzakach

i nie powinni tego usuwać bo by byli dla mnie [ciach]

Link to post
Share on other sites

W MW2 był też celownik na podczerwień, ale dla równowagi był perk zimnokrwisty, dzięki któremu stawało się niewidzialnym dla takiego celownika :P O ile marudzenie na kamperów rozumiem, bo to zabija grę, to w tym przypadku przecież można samemu też grać z takim celownikiem ;)

A ja kompletnie nie rozumiem jeczenia i marudzenia na camperow, to nieodlaczna czesc prawdziwej wojny,B3 wkoncu ma chyba jak najbardziej przypominac prawdziwa wojne, a nie sadze by w rzeczywistosci snjaperzy mieli latac jak koty z owsikami ze snajperkami i usilowac trafic cel z 2 metrow :P Zadaniem snajperow jest oslanianie plecow i kamuflarz i mi sie to podoba. Nigdy nie wiadomo skad moze poleciec kulka i to wlasnie dodaje grze smaczku,trzeba korzystac z oslon a nie biegac po otwartym polu . A jak ktos ma dobry skill to bez problemu moze zalatwic snajpa - sam gram snajpem jak i inzynierem w zaleznosci od mapy i potrzeby druzyny i grajac inzynierem nie raz rozwalilem snajpow i nie mam z tym zadnych problemow. Na tej zasadzie moglbym narzekac na tysiac innych rzeczy jak np. bazooki czy granatniki.....wojna to wojna, B3 to nie cod ze kazdy ma latac w budynku 5x5 metrow i z karabinkiem w raczce. Wytlumacz mi w jaki sposob camperowanie zabija gre??? Rozumiem ze camperzy zabijaja nieustannie Ciebie dlatego to tak wkurza ale jak sie ma skilla to nie stanowi to problemu a nie wyobrazam sobie gry wojennej bez snajpow :) Pozdrawiam:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Maximum Speed! Maximum Damage! nieee noktowizja wystarczy.

 

Tzn, mogli by to troche zmienić. Nie wiem w jaki sposób ale trochę jest Over Power. np. Gość stoi za płotem widać mu tylko stopy, strzelamy w największy palec u nogi i gość schodzi. No ale na kamperów świetna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Wytlumacz mi w jaki sposob camperowanie zabija gre??? Rozumiem ze camperzy zabijaja nieustannie Ciebie dlatego to tak wkurza ale jak sie ma skilla to nie stanowi to problemu a nie wyobrazam sobie gry wojennej bez snajpow :) Pozdrawiam:)

Myślę że tu nie chodzi o samo kampienie czyli snajper w krzakach, a po prostu idioci którzy zamiast coś robić to siedzi pół twojego teamu na górce ze snajpami
Link to post
Share on other sites

. , snajpem chyba nawet bardziej bo mam cale pole widzenia przed soba:)

noob :D

 

Nic tak bardzo nie pieprzy przyjemności gry jak te lamy ze snajperami. Żeby nie było, dynamicznych snajperów cenie, dzięki nim rozgrywa jest ciekawa.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Ci dam nooba

http://g.bf3stats.com/pc/3FLa01Pg/MartinMartinN.png

 

no, niestety jeszcze sniper noob jesteś :D

 

zagraj rundke ze mna , wybiore snajpera i wtedy docenisz jak zrobie 20 killi i 5 tys punktow na rundzie i max 4 starty zycia

najpierw potrenuj i pokory trochę, bo jesteś jeszcze łajzowanty w tej grze. :]

Link to post
Share on other sites

http://g.bf3stats.com/pc/3FLa01Pg/MartinMartinN.png no, niestety jeszcze sniper noob jesteś :D najpierw potrenuj i pokory trochę, bo jesteś jeszcze łajzowanty w tej grze. :]

Chyba nie wnisokujesz tego po po ratio albo levelu :D Bo jesli tak to wracaj do COD'a bo tutaj nie jest wazne ile masz killi a ile przynosisz pozytku w teamie co przeklada sie na zdobyte punkty. Takich leszczowatych noobow jak ty zjadam na sniadanie, ale co bede gadal chesz zagrac to zapraszam , po rundce porownamy punktacje i kto byl wyzej-nie ma problemu:)

 

a tu masz moj noobiarski wynik z wczorajszej gierki

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/5459167/1/336015495/

 

No to jak ? skoro uwazasz ze jestes taki dobry to masz moj nick, umawiamy sie na gre i zobaczymy jak gdakac bedziesz pozniej:) jak wolisz podaj mi swoj nick do battleloga to ja Cie zaprosze do gry-zaden problem:) No chyba ze jednak nie jestes takim masta za jakiego sie podajesz :P

 

Bo ja mysle ze slabiuuuutki i cieniutki jestes strasznie w tego B3, ale mozesz mnie oczywiscie przekonac podczas gry:)

 

No tak myslalem ze sie zcykorzysz, zazwyczaj marudy tylko gadaja a co do czego to du*a blada. Ja tym czasem wracam do B3 , jakbys jednak nabral troche odwagi zapraszam;)

 

Podaj mi swojego nicka do battleloga to szybciutko Cie zlapie i wejde do gry, no podaj ..............bo chce zobaczyc jak bardzo dobry jest w tego B3, mistrzu proszeeeeee :P

Link to post
Share on other sites

Ja najbardziej lubię grać Szturmem, ale czasami w Podboju trzeba grać inżynierem, bo szturmem niewiele zdziałasz.

 

Ale np. denerwują mnie pseudosnajperzy, którzy myślą że są PRO a tak naprawdę gó*** robią, za darmo fragi tracą.

A co najbardziej może mnie denerwować na serwie to naprawdę dobrzy snajperzy którzy potrafią wiele zdziałać i do tego są w przeciwnej drużynie :P nie raz ich przeklnełem przed monitorem :P

 

jeżeli ktoś chciałby zagrać to zapraszam, mój nick w grze to: przedmonitorem

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Chyba nie wnisokujesz tego po po ratio albo levelu o jesli tak to wracaj do COD'a bo tutaj nie jest wazne ile masz killi a ile przynosisz pozytku w teamie co przeklada sie na zdobyte punkty. Takich leszczowatych noobow jak ty zjadam na sniadanie, ale co bede gadal chesz zagrac to zapraszam , po rundce porownamy punktacje i kto byl wyzej-nie ma problemu:)

Revives: 0

Heals: 0

Resupplies: 0

Win\Loss: 0.6

spm: 205

 

Taaaaa...staty "prawdziwego" team playera

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Revives: 0 Heals: 0 Resupplies: 0 Win\Loss: 0.6 spm: 205 Taaaaa...staty "prawdziwego" team playera

hmmmm a jakie z tych statow niby mam nabijac jako snajper? w szczegolnosci przed ostatnia gdzie wbija Cie do gry na ostatnie 10 sek mampy jest bardzo adekwatna :P nie wazne - nie chce mi sie tutaj robic off topu, jakby ktos byl chetny do gry zapraszam bo w grupie razniej,jakby co mam rowniez head seta:)

Link to post
Share on other sites

bo tutaj nie jest wazne ile masz killi a ile przynosisz pozytku w teamie

hmmmm a jakie z tych statow niby mam nabijac jako snajper?

Najpierw twierdzisz że trzeba pomagać teamowi, potem przyznajesz że tego nie robisz %-)
Link to post
Share on other sites

Nie po prostu nie wiem jak moglbym wykonywac te rzeczy snajpem co napisales, ciezko o to zebym latal i reanimowal ludzi na mapie ..... w tej specjalizacji poki co moge narazie oslaniac ekipie plecy, i pomagac odnawiac sie w strategicznych miejscach co akurat jest bardzo przydatne i zawsze staram sie byc pomocny jesli chodzi o te kwestie. Nigdy nie skupiam sie na pojedynczych celach tylko latam celownikiem za kuplami z teamu i daje znac gdzie jest czysto a gdzie ktos czuwa, ktoredy najlepiej wejsc po skrzynke itd. Prosze Cie zebys najpierw sprobowal zagrac ze mna w druzynie i wtedy wypowiadal sie w kwestiach mojej gry zespolowej a mysle ze bys byl mile zaskoczony:) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na tę wiadomość czekały miliony :D Patch do Battlefield 3 w końcu zapowiedziany. KLIK To teraz :cenzura: mendy czekać na patcha i z powrotem wracać na :cenzura: pole bitwy. Nosz :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: ile mamy czekać. :P :P

Ciekawe czy zrobia cos wkoncu z latajacymi teksturami w oddali i cos z tym migajacym zielonym obrazem raz na jakis czas bo te rzeczy najbardziej mnie wkurzaja :P

Link to post
Share on other sites

Na tę wiadomość czekały miliony :D Patch do Battlefield 3 w końcu zapowiedziany. KLIK To teraz :cenzura: mendy czekać na patcha i z powrotem wracać na :cenzura: pole bitwy. Nosz :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: ile mamy czekać. :P :P

news sprzed tygodnia :D

http://mp1st.com/2011/11/10/more-bf3-patch-details-tactical-light-jets-choppers-and-weapon-recoil/

http://mp1st.com/201...gs-to-be-fixed/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...