Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie chcesz mi powiedzieć, że stojąc na początku drogi nie jesteś wstanie określić, czy 200-400 metrów przed tobą idzie kobieta, czy mężczyzna [nie w deszczowy, czy śnieży dzień]? Polecam "wypad" do znajomego mieszkającego w wieżowcu, minimum 9 piętro.

Eee... lol? ::roll:

 

Może jeszcze widzę numer tramwaju 10 przystanków wcześniej niż jestem? :rotfl:

 

BF3 ma tonę blura i innych, ale to działa w obie strony - Ty nie widzisz kogoś, ktoś nie widzi Ciebie :P

Link to post
Share on other sites

Numeru pewnie byś nie zobaczył, ale gdyby między Tobą a tramwajem nie było żadnych obiektów to sam tramwaj byś widział i nie byłby on białą plamą. Zresztą w CSie/CoDzie i innych tego typu grach których tak bardzo nienawidzisz, zobaczysz kolesia z drugiego końca mapy, ale nie będziesz w stanie stwierdzić jakiego koloru ma oczy :P

I tu nie chodzi o blura, tylko o mocno przegięty bloom+hdr i tak, to działa w obydwie strony, niemniej jednak mnie to po prostu irytuje.

Link to post
Share on other sites

Numeru pewnie byś nie zobaczył, ale gdyby między Tobą a tramwajem nie było żadnych obiektów to sam tramwaj byś widział i nie byłby on białą plamą. Zresztą w CSie/CoDzie i innych tego typu grach których tak bardzo nienawidzisz, zobaczysz kolesia z drugiego końca mapy, ale nie będziesz w stanie stwierdzić jakiego koloru ma oczy :P I tu nie chodzi o blura, tylko o mocno przegięty bloom+hdr i tak, to działa w obydwie strony, niemniej jednak mnie to po prostu irytuje.

 

dobrze pisze piwa mu nalac :D na dowod tego zamieszcze swoje screeny z bety ta gra tak daje po oczach ,ze bez okularow przeciwslonecznych nie ma co grac w tego crapa graficznego

 

http://img23.imageshack.us/img23/2091/bf32011100122220833.th.jpg

 

http://img834.imageshack.us/img834/7205/bf32011100122211994.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bo podłoga lepiej odbija światło ? Jezu ten debil za przeproszeniem szuka dziury w całym. Zobaczysz porównanie MW3 vs BF3 to zobaczymy kto będzie mądrzejszy tym bardziej, że BETA nie ma nawet połowy bajerów z pełnej wersji a już sama BETA rozwala Crysisa 2 w drobny mak. A co będzie w pełnej wersji już wolę nie myśleć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czym się podniecasz. Jak walnąłeś jasność na maxa to tak masz. Ja nie mam takiego efektu i widzę wszystko (tzn nie miałem bo BETA się skończyła). Idź stąd lepiej haterze

ty zaslepiony fanboyski betonie :D jestes tak bardzo zachwycony tym przeraklamowanym gniotem,ze jakakolwiek konstruktywna krytyka na temat ,,zajebistosci battlefilda 3 powinna skutkowac natychmiastowym banem,,

 

teraz pare opini osob z innych stron:

 

,,Mam nadzieję, że zrobią coś z kontrastem i poprawią cieniowanie. Ostatnia faza metra jest strasznie oczoyebna, caspian border też przydałby się mały fix kolorów. Niby słoneczna mapa a cienie rzucane przez drzewa powodują, że obiekt na który pada cień staję się ciałem idealnie czarnym, nie wspominając już o pomieszczeniach.,,

 

na potwierdzenie tekstu tego internauty wrzuce jeszcze jeden screen tym razem nie z oslepiajacym bloom/hdr a efektami cieni sprawjajcych ze nic nei widac 1m przed soba,bo ciemniej jest juz tylko w egipskich piramidach niz na slonecznej mapie caspian border

 

http://img833.imageshack.us/img833/4434/bf32011100817402927.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jak odwiedzisz ta strone przyznasz mi RACJE ZE BATTLECRAP 3 NIE MOZNA GRAC BEZ OKULAROW PRZECIWSLONECZNYCH i niestety nie ustawilem w opcjach paska jasnosci na 100

 

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1438468-what-battlefield-3-should-look-like-yes-thread-about-graphics.html

Link to post
Share on other sites

BETA nie ma nawet połowy bajerów z pełnej wersji a już sama BETA rozwala Crysisa 2 w drobny mak

Graficznie rozwala, ale dla grafiki to można najwyżej w singla pograć a bf jest grą nastawioną na multi ;)

 

Zobaczysz porównanie MW3 vs BF3 to zobaczymy kto będzie mądrzejszy

Grafika again. btw, czemu akurat mw3 a nie np. cs:go? Czy ktoś tutaj mówił coś wcześniej o mw3?

Przynajmniej dla mnie grafika na 1 miejscu nie jest. Wolałbym grę z grafiką na poziomie MoH:AA, ale z miażdżącą grywalnością.

Link to post
Share on other sites

Numeru pewnie byś nie zobaczył, ale gdyby między Tobą a tramwajem nie było żadnych obiektów to sam tramwaj byś widział i nie byłby on białą plamą. Zresztą w CSie/CoDzie i innych tego typu grach których tak bardzo nienawidzisz, zobaczysz kolesia z drugiego końca mapy, ale nie będziesz w stanie stwierdzić jakiego koloru ma oczy :P I tu nie chodzi o blura, tylko o mocno przegięty bloom+hdr i tak, to działa w obydwie strony, niemniej jednak mnie to po prostu irytuje.

Chyba nie widziałeś hdru w cs:source tam to dopiero nakurwia po oczach, silnik coda nadaje się do muzeum to nie ma czegoś takiego, MW3 wygląda jak mod do 4. Mapy też można porównać najwyżej co do pudełka po zapałkach jeśli chodzi o wielkość. Call of Duty w multi to prosta gra dla prostszych graczy. Maniuox te screeny to sobie wydrukuj i podetrzyj się nimi.
Link to post
Share on other sites

no baaaa w BF3 inaczej nie mozna grac

W BF3 w ogóle nie można grać, bo beta się skończyła :majty::P

 

Za to w MW3 będzie można grać bez odpalania monitora jak wyjdzie DLC z płatnymi mapami z MW2 - każdy zna je na wylot, więc tylko "3,542s prosto, obrót 57* i 2,134s prosto - jestem przy..." :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Manioux, pierwszy raz przyznam Ci rację. Chociaż w sumie nie do końca. Mi ten bloom + HDR aż tak nie przeszkadza jak w Bad Company2. Aczkolwiek ten link co podałeś do tego forum EA... uff. Faktycznie screeny tego gościa (w tych porównaniach) są lepsze. Zieleń jest taka hmm... ? Głębsza ? Zieleńsza ? Ładniejsza ? I jest mniej tego bloom'a czy jak to się zwie.

 

 

Swoją kopię Battlefield 3 zamówiłem. Mapa Metro nie przekonała mnie w 100 % ale Granica Kaspijska to jest to!

 

Aczkolwiek denerwuje mnie fakt, że Caspian Border to mapa ogromna, mapy będą większe i wydaję mi się, że te 64 graczy to ZA MAŁO. Ileż muszę się naszukać kogoś! W Metro więcej pkt. można nabić w 100 ticketów niż na Caspianie w 300ticketów! Druga rzecz to za mało pojazdów według mnie. Ile jest czołgów ? Z 3 ? :( 1 helikopter ? :o I tak nie mogę się doczekać :D

 

Wiecie może czy będą jakieś serwery gdzie będzie więcej niż 64 graczy? Albo serwery z większą ilością pojazdów ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...