Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to niezle wymagania skoro do srednich 6950, oby to tylko przekladalo sie na jakosc, tzn zeby srednie do ktorych trzeba 6950 nie byly gorsze niz wysokie w bc2 do ktorych wystarczy taki gtx460

pocieszajace jest to ze detale mozna zmniejszyc i w multi bedzie ok bo pozniej sie na to tak nie patrzy, natomiast cpu trzeba bedzie kupic, hm no wlasnie jaki?

sama informacja ze 4 rdzenie raczej wiele nie mowi...

Link to post
Share on other sites

Sobie sprawdziłem z ciekawości jakie wymagania ma Crysis 2 na dx11

Rekomendowane:

64-bit Operating System

Fast HDD or even SSD

Quad Core CPU

8GB of RAM

DX11 compatible graphic card with 1.5GB Video Memory

 

Wiec te podane przy bf3 na bank nie są do średnich detali bo to jest takie pierdo.. ;)

Link to post
Share on other sites

Sobie sprawdziłem z ciekawości jakie wymagania ma Crysis 2 na dx11 Rekomendowane: 64-bit Operating System Fast HDD or even SSD Quad Core CPU 8GB of RAM DX11 compatible graphic card with 1.5GB Video Memory Wiec te podane przy bf3 na bank nie są do średnich detali bo to jest takie pierdo.. ;)

Nie sądzę. Tu masz potwierdzenie:

http://www.youtube.com/watch?v=ZINiLwC2Fcg#t=2m40s

Link to post
Share on other sites

A jakie macie kompy ? :P

komp w profilu. Myślę, że sprzęt ogarnie to jakoś na ustawieniach takich jak zawsze gram - pełne detale w 1024x768 bez AA, Aniso, PhysX, 3D. Ale na stałe 60fps nie liczę... raczej coś w granicach 25-50. Zobaczymy jak to będzie. Widzę, ze to chyba jeden z tych tytułów na które się czeka z niecierpliwością :) Jak wyjdzie to na co czekamy ?? :)
Link to post
Share on other sites

Ja liczę na Rage od ID ale graficznie to chyba nie będzie skok milowy ale wymagania mają być sympatyczne :) A potem może jakiś Crysis 3 :) A sam B3 dobrze się zapowiada też czekam na niego. To będzie mały test sprawnościowy mojego sprzętu przy okazji :)

Link to post
Share on other sites

Pierwsze co to zaraz po odpaleniu wszystkie te suwaki na maxa trza walnąć :)

Już jutro bym zagrał bo mam preordera i MOH,ale ani słowa o edycji limitowanej w moim MOH więc chyba jednak do 29 się poczeka.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Udało się komuś połączyć z tymi serwerami bo mi cały czas Matchmaking myśli i myśli...

 

http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-280.26-whql-driver-pl.html

 

Tak na szybko... gra wygląda zaje*****e!

Na Metro był spam RPG-7 do potęgi...

Caspian Border wygląda świetnie i nawet mi się udało pobawić w snajpera strzelając z M16A3 (bez optyki)! :wariat:

 

Ale zauważyłem jedną sporą wadę... gdy się czołgałem obraz zaczynał się dziwnie telepać, a ja "przenikałem" przez tekstury i niebo pod nogami widziałem - taki graficzny glitch do poprawki.

 

I najważniejsze - szczegół, który umyka twórcom wielu FPS'ów...

Gdy się spojrzy w dół MOŻNA ZOBACZYĆ WŁASNE NOGI!!! :D

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

Przecież miała być tylko jedna mapa w becie :roll:

 

BTW, może ktoś powiedzieć jak było z pobieraniem bety :?: Przez origin, czy jakoś się dało paczkę pobrać? :P

 

Bo bym chciał już se ściągnąć, by od razu w czwartek móc grać, a nie pobierać 4GB :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...