Skocz do zawartości

Recommended Posts

Możecie mi powiedzieć dlaczego ta banda debili z DICE nie może przez 3 łatki sprawić aby rakieta TV zadawała obrażenia za każdym trafieniem? Na 10 strzałów trafionych, średnio 4 nie zadają obrażeń mimo centralnego trafienia.

To samo tyczy się błędu polegającego za zabójstwa w drużynie - czasem rakieta TV sprawia że helikopter wybucha.

Przecież to zakrawa na śmieszność, i ostatnio sprawia, że odechciewa mi się latać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

SPAS to według mnie najlepsza strzelba w tej grze. I nikt się nie przyczepi, że za szybko się zabija bo ma pompkę,

I tutaj się mylisz, ostatnie 30min słuchałem jakim to nie jestem noobem z shotgunem. I zgadzam się najlepszy shotgun w grze, z sabotem dobry na każdy dystans na mapach z CQ i TDMkach.

Link to post
Share on other sites

Gdzie oni robią takich ludzi. Dzisiaj wyzywali mnie od kamperów, gdzie przystawałem tylko na parę sekund żeby się uzdrowić ewentualnie. Po paru minutach już nie wytrzymałem i spytałem co do mnie mają to stwierdzili że kampię... biegając. Jak spytałem czy wiedzą w ogóle co to znaczy to znowu przerzucili się na obrażanie. Polacy są chyba najgorszymi graczami pod względem chatu w grze. Zawsze po polsku(eng/ger only) i tylko wyzwiska. Ewentualnie jednostki wybitne nauczą się kilku przekleństw po angielsku.

Link to post
Share on other sites

Też ponarzekam :D

 

Załamuje mnie skill zdecydowanej większości graczy. Jak można nie wpaść na pomysł rzucenia apteczki albo amunicji pojedynczym graczom? Rzucają tylko wtedy, gdy otacza go kilka osób i może sobie punktów nabrać.

 

Gram ostatnio na serwerze CQ/Metro/64 i debile zaczynający w tunelu nie są w stanie pojąć, że warto zdobyć punkt B, bo w przeciwnym wypadku przez całą rundę obie strony wyłącznie rzucają granatami i strzelają z granatników. Runda się zaczyna i tylko kilka osób biegnie do B. Reszta po odważnej walce zdobywa C i dostaje 200 punktów...

 

Jeśli o czat chodzi, to Polacy zawsze muszą się przywitać z ludźmi, z którymi już kiedyś grali, powspominać tamte gry i pieprzyć inne głupoty. Zagraniczni natomiast częściej się droczą, wyzywają od noobów (niezależnie co robisz, z czym grasz itd.).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...