Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czasami mam ochotę skasować konto do BF3...

Kwadrans temu rozłączyło mnie z serwerem - w kosmos poleciała zdobyta ranga, punkty, SCAR-L i ACOG do niego...

I znowu muszę rzucać granatami na około by kogoś trafić :[

Link to post
Share on other sites

Ale przecież to nie działa tak, że Ci anuluje zdobyte rzeczy :P

 

Nieraz wychodzę ze serwa przed zakończeniem i nie mam tylko bonusuów na koniec rundy ;)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/38092772/1/

 

Zaszalałem ze strzelbą... jednak w zwarciu jest najlepsza :D

 

Staty byłyby lepsze, gdy nie respawno-kile, bo spawn-pointy są do du*y, resp i nie żyję :P

Tak to miałem kilka razy serie po 12 kili ^^

Link to post
Share on other sites

Znowu mnie z serwera wywaliło i w kosmos poszło jeszcze więcej niż ostatnio bo RDS, Bipod, Silencer, ranga, dogtagi i jeszcze kilka(naście) odznaczeń, których nawet zliczyć nie potrafię :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:

 

Aż się grać odechciewa - zaczynam sie zastanawiać czy był sens kupować Premium... :[ :[ :[ :[

 

I miałem K/D na poziomie 23+ / 2... :[ :[ :[

Link to post
Share on other sites

to coś masz z netem pc bo mnie nigdy nie wywala :P(kiedyś może ze 2 razy) nawet jak wywali to się zapisuje

Wina leży po stronie EA - skontaktowałem się wczoraj ze wsparciem i okazało się, że inni gracze też zgłaszali ten sam problem i ze twórcy pracują nad jego naprawą...
Link to post
Share on other sites

Tyle, że SKS to najbardziej lamerski karabin snajperrski w BF3

Tak, każda broń jest lamerska, jak daje jakąś przewagę %-) Pewnie jeszcze ABC-90 mam wyrzucić :rotfl:

 

Na HC bym biegał z L96, bo tam 1shot=1kill :D

Link to post
Share on other sites

Z L96 lub M98B byś w zwariu nie pograł, i mało wazne czy jest 100%hp, czy HC. W ogóle nazywanie SKS snajperką przy szybkostrzelności w okolicach 300 strzałów na minute to wg.mnie spore naduzycie.

W zasaszie zauważyłem, że używaja jej przede wszystkim noskille które maja mega zeza, i jak spudłuje taki nood to napier**** bez opamietania jak z karabinku - ciuciuciu.

Wie wiem ile na ten czas ma pocisków, bo co chwile coś zmieniają...Jednak wydaje mi się, że to grube przejecie i winnien mieć SKS max 5-6 pocisków - skończyłoby się lamienie.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/38330378/1/377966305/

Edytowane przez dzieciak12
Link to post
Share on other sites

SKS ma obecnie magazynek na 20 nabojów, ale wg opisu miał wcześniej 30 :P

 

A i na pewno nie ma takiej szybkostrzelności, w ciągu sekundy oddasz 2-3 strzały, a nie 5, żeby było 300 RPM ;)

 

Z L96 lub M98B byś w zwariu nie pograł, i mało wazne czy jest 100%hp

L96 bez problemu, tak jak JNG-90 ;)

Mają po 10 nabojów w magazynku, szybkie przeładowanie, więc wystarczy dać kolimator, zamek dwutaktowy i jazda :D Niczym SPASem :P

 

SPAS-em właśnie strasznie szybko lecą kile, nim się obejrzałem, to już nabiłem 300 zabić ^^

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja tam wole srut. Przynajmniej jak nie w celuje dobrze to i tak trafie. Uzywasz jakis dodatkow :?: Bo ja tylko wiekszy magazynek i zmieniam naboje miedzy srut, a sabot :P i celuje przez muszke i szczerbinke %-) %-)

Link to post
Share on other sites

Ja tam poczynałem za moich czasów z snajperskim m870 luneta x7 naboje odłamkowe i jazda :D

To było coś zgraniałem wszystkich i wszędzie.

 

Najbardziej hamskie jest to że wszyscy nie nawidzą tej broni na bliskie odległości a ja potrafiłem z niej szczelać prawie jak ze snajperki , i było kilka starć na dalekie dystanse ze snajperami

ale się zdziwił jak z 600m dostał z m870 ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...