Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość darkatraz

Kamera zabójcy jest tylko w trybie normal. Na hardcore tego nie ma i chwała im za to. :D :D

 

Ja dzisiaj odebrałem Premium z empiku i po rejestracji klucza nieźle mnie zdziwiło, ze jeszcze 3GB chce pobierać :P

Link to post
Share on other sites

Nie radze kupować rosyjskich kilku znajomych też chciało zaoszczędzić i po jakimkolwiek update gra nie działa trzeba pliki dogrywać

 

Nie rób z siebie dziada wydałes trochę kasy an sprzet a teraz 40zł szkoda Ci dołożyć ;)

Edytowane przez kubaziom73
Link to post
Share on other sites

Ja pytam z czystej ciekawości :) Na razie mam BfBC2 i żeby kupić BF3 wolałbym się dobrze zaznajomić z poprzednią. Ale z uwagi na freezy w multi czekam na zewnętrzną kartę dźwiękową (konflikt realteka i punkbustera w bad company 2) Choć to podobno ma jeszcze inne podłoże ale tutaj o tym nie będę pisać :P

Tak swoją drogą to jak już kupować BF3 to chyba tylko premium

http://allegro.pl/battlefield-3premium-pl-wysylamy-juz-dzis-24-7-i2436124949.html

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Myślałem, że znasz problem :) Masę ludzi dotknęło to ustrojstwo. Tu na forum była mowa o zawieszającej się grze w trybie multiplayer. Kopiąc różne fora nawet EA po analizach wyszło, że sprawa freezow z towarzyszącym im soundloop'em jest wynikiem błędu sterownika realtek a może nie tyle błędu co konfliktu z punkbuster (fakt nie u wszystkich) szczególnie na systemach Win7 64 bit. Ludzie którzy przerzucili się na karty dźwiękowe usb 3dsound rozwiązali swój problem. Ja mam jeszcze inny pomysł ale to na PW mogę objaśnić co i jak :)

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

JAK ZRAPORTOWAĆ HACKSA?

 

Witam, przed chwila grałem na jednym serwie i gość zabijał mnie z magazynów na mapie OGNISTA BURZA snajperą na RESPIE kilka razy.. Wsiadłem w JE i tez dostałem HEAD. Trzeba dziwke zbanować.

 

Podaje nick Breitling1337

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...