Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Siedzę na Windows 8 Release Preview 64-bit i dość dawno nie grałem w Battlefielda 3, ale teraz naszła mnie chęć na tą epicką gierkę :) Niestety mam dosyć uciążliwy problem z Battlelogiem... Właściwie rzecz ujmując to chyba z wtyczką... Gdy wchodzę na Battleloga jest wszystko OK... Później gdy chcę wejść na jakiś serwer mam napisane, żebym pobrał tam wtyczkę do przeglądarki. Pobieram, instaluję i gdy jest już zainstalowane Battlelog się zawiesza... Przypuszczam, iż jest to wina przeglądarki (Windows® Internet Explorer 10.0.8400.0 Release Preview), ale zatem co mam robić (wolałbym nie instalować innej przeglądarki)?

 

Proszę was o pomoc :)

Edytowane przez Kubex52
Link to post
Share on other sites

pytanie za 100pkt co boskie EA/Dice ,,poprawilo,, w ostatnim patchu ze teraz na server 2/32 nie moge wejsc i pojawia sie komunikat ,,jestes X w kolejce,, doslownie gamonie i naciagacze (musze czekac 2tygodnie az bede mogl sobie kupic to zj***ne DLC nawet faworyzuja i segreguja potencjalnych klientow )

 

 

 

http://img809.imageshack.us/img809/6690/beztytuubhl.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

nastepny rodzynek po patchu brava EA/Dice jezeli chodzi o poziom gamonstwa i absurdu nie macei sobie rownynch

 

 

to juz XX raz gdy gra wywala mnei do pulpitu ztym komunikatem albo ja czegos nie rozumiem albo po prostu mam znalezc i opatentowac nowy sposob dolanczania do serverow NIE KORZYSTAJAC Z SUPER EKSTRA INNOWACYJNEJ PRZEGLODATKI INTERNETOWEJ AKA BATTLELOG teraz pytanie za 100pkt jak mam wedlug tego komunikat ,,nie uruchamiac gry z poziomu przegladarki,, jest jakis patent dodali geniusze z EA/Dice w patchu normlne ludzkie jak w KAZDEJ GRZE menu gry i wbudowan przegladarke?

 

http://img69.imageshack.us/img69/1669/beztytuuzyoy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

WOW, teraz w modzie są podwójnie przecinki,, :D oraz tysiące pytań oddzielone tym nowym separatorem :P

 

Jakość strzałek także powala :wariat:

 

To kto powie koledze, żeby nie używał "PRZEGLODATKI", a przeglądarkę? :P:rotfl:

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...