Skocz do zawartości

Recommended Posts

brava dla FAMAS jednoglosnie najbardziej go*****y karabin w calej grze :( po patchu kazdy pistolet jest 10x bardziej skuteczniejszy niz ta bron :P nacieszyłem sie ta bronia moze 3-5dni :P przed patchem uber-tuber teraz noz jest bardziej skuteczniejszy

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Mnie boli to, że wcześniej ciężko było nawet strzelić a co dopiero trafić JETA stingerem... Po zmniejszeniu jego zasiegu jest to zwyczajnie niemożliwe.

Poza tym wczoraj zauważyłem pelotkę, stała na dokach. Trafiłem ją z czołgu pierwszy, następnie trzy kolejne razy i jak na ironię ona mnie zniszczyła. Warto dodać, że po 4 strzałach z mojej strony z bliskiej odległości nie była nawet unieruchomiona :o .

Do prawdy, dziwne rzeczy widzę po tym patchu.

Link to post
Share on other sites

Chyba tylko na pierwszym BF3 ludzie używali stingerów, teraz po patchach od dobrych kilkunastu tygodni nikt do mnie nie nawalał ze stingera, z reguły rozwalają mnie 50-cio gwiazdkowcy w myśliwcach :P

Link to post
Share on other sites

Po ostatnim odpaleniu gry stwierdziłem, że wydałem pieniądze na zbugowane gó**o, które swoją stabilnością przypomina pierwszą alfe Windowsa 98. O gameplayu nie wspomnę bo to już jest totalna porażka.

Goście siedzą w tym biurze EA\DICE i ktoś z EA rzuca hasło: no trzeba by jakiś patch wymyśleć. Na to spece z DICE: ok, tutaj coś poprawimy a tu spieprzymy żeby ludzie częściej o nas mówili i pisali. Będziemy mieć potem furtkę do wydania kolejnego patcha.

Od dłuższego czasu nie gram w tą spieprzoną grę. Bardziej wolę BC2. Przynajmniej mogę normalnie fragować z noża.

Link to post
Share on other sites

ale ta gra przeciez jest gowniana z definicji :P call of duty miazdzy to crapiszcze przynajmniej nei ma noo skilli w jakis pojazdach co kacza gry z statmi 100:0

 

nie masz aima nie masz skilla baw sie dobrze w lamerskim BF klasyka to CS i COD

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

@CzesioBF2

 

Zaskoczę Cie ale potrafię grać w BF3. Grałem w każdego BF... no może prawie w każdego bo w Vietnam nie grałem i twierdzę a nawet jestem przekonany, że ta część jest najbardziej gówniana ze wszystkich. Wpakowali w tą grę masę kasy, reklamy, wodotrysków. Podniecali się dźwiękiem, że nagrywany milionem różnych mikrofonów. Grafiką, która jest tak genialna, że momentami na monitorze nic nie widać. Animacją postaci zaczerpniętą serii Fifa gdzie Twój żołnierz ma problem z pokonaniem murka o wysokości poniżej kolan.

Idealnie odwzorowaną i realistyczną bronią, której efektywność momentami jest gorsza od kamienia.

Tak więc, jeśli kiedyś specjaliści z DICE wreszcie przysiądą przy swoim najnowszym dziele i dopracują je tak jak trzeba skończą się te narzekania. A my może spotkamy na tym samym serwerze, tej samej mapie i w tej samej drużynie aby razem fragować przeciwników.

Oby ta gra była tak dopracowana jak zrobili to z BC2 na sam koniec jej życia. Swoją drogą zauważyłem, że coraz więcej osób wraca do BC2 albo BF2 bo są zniesmaczeni BF3.

Jednym słowem przerost formy nad treścią.

Link to post
Share on other sites

grając w coda bez aima się nie da :D

bo tam wszyscy grają z aimem czy wallhackiem

Dla wiecznie zamykających tabelę graczy, wszyscy to cheaterzy. W takim MW2 na ponad 1000h gry, byłem wyzywany od oszustów/lam/noobów co 4 serwer. To mi wystarczy by stwierdzić, że wiele osób nie potrafi dobrze grać w CoD'a.

 

Jednak zawsze znajdzie sie grupka ludzi ktorzy bedzie klrytykowac patcha na kazdym kroku

Każdy ma prawo do własnego zdania. Skoro im wszystko nie pasuje, to po co mają się z tym ukrywać? Oczywiście - pomijam osoby narzucające innym swoją opinię.

 

Osobiście w patchu nie pasuje mi jedna rzecz. Przygważdżanie. To co się teraz dzieje to jakaś kompletna porażka. Obecnie masteruje Famasa i podczas tego zarąbistego efektu, nie mogę gościa celnąć z 10 metrów, tak mi tą bronią rzuca (mam 23% celności ogólnej). Byle noob, który zauważył mnie wcześniej ma sporą przewagę.

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to te perki to jakieś nie porozumienie. Kamizelka - OK, więcej ładunków/granatów - OK, więcej ammo - OK, ale przygważdżanie?! Co za debil to wymyślił? Na wojnie jak jesteś i strzelają do Ciebie to rozmazuje Ci się obraz? No bez przesady. Anty-przygważdżanie? Jeszcze lepszy bajer.

Jak już wspomniałem gra jest przesadzona i nie dopracowana. Szkoda, że nie mam możliwości jej sprzedania. Chociaż wróć. Może jak wyjdzie BF4 to tego dopracują :D

Ehhh... te dzisiejsze czasy.

Link to post
Share on other sites

Mi się tam dobrze gra, po patchu jakby gra mi przyśpieszyła, w sensie większej ilości fpsów i innych różnić nie zauważyłem pewnie dlatego, że przez ostatni czas katowałem TDM i SDM grając reconem z celownikiem ACOG x4 + SW-98, a później M40A5, w sumie fajnie połączenie, nie ma tego odbłysku lunety i trudniej cię zauważyć, trochę wprawy i można ownować snajperów z luneta z odbłyskiem, gdy oni nas nie mogą zauważyć, szczególnie z większych odległości :D Odblokuje wszystko reconem, zacznę się bawić innymi klasami, później zostaną pojazdy...

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie widziałem przed patchem dużą różnicę w perkach przygważdżania, jak sobie dałem anty, to tylko snajpa 5cm koło głowy mnie przygważdżała, a jak dałem przygważdżanie, to pełno bonusów mi nabijało :P

 

Teraz bez perka jest znacznie gorzej niż przed patchem - strzelam z G53 z 150m w gościa, nie trafiam, ale pkt za przygważdżanie dostaję :P

 

IMO jak już chcieli zwiększyć przygważdżanie, to niech zostawią tylko rozmazany obraz, a nie, że strzelasz z 10m i pudłujesz niczym Torres :wariat:;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...