Skocz do zawartości

Recommended Posts

wie ktos co to za nowy tryb ,,conquest assalut,, ? zdaje mi sie,ze tryb stworzony dla mnie na moj zasciankowy rozumek myslalem ze w kacu beda ,,pure inflantary battle,, bez lamerskich czolgow samolotow i bog wie czego jeszcze ale jednak nie wpadam na server i jak zwykle headshot z czolgu i respawn pod kolami jeepa

 

czym sie to rozni od zwyklego quakefielda?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jak odczucia po patchu. Mi ogolnie podoba sie nowy recoil. Teraz sie bardziej realistycznie gra :D Nie wiem nawet czemu ludzie tak na to psiocza. Jedyne co mnie denerwuje to trzeba wiecej ammo wsadzic w goscia na sofcie ale za to na hardzie. Mmm jestem w 7 niebie.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Mnie strasznie boli większy odrzut przy tłumiku... powinno być odwrotnie, że tłumik zwiększa wagę i jest mniejszy odrzut :P

 

Dlatego teraz się nie da grać z tłumikiem, chyba że na metro z 10m :]

Link to post
Share on other sites

Generalnie patch strasznie zmasakrował gameplay , Heat seekery nie działają prawie w cale, supression fire jest przegięty , pojawiło się wiele bugów ,a wielu osobom miedzy innymi mi spadł fpsy po patchu :/ z plusów havoc jest zwrotniejszy , TV rozwala czołgi na strzała

kilka zmian w broniach , zależnie od broni na plus albo minus , generalnie m16a3 jest teraz niesamowici celne , scar-h jest znow przegięty pod względem obrażeń dużo by wymieniać , nie chce mi sie.

 

Co do tłumika , graj z tlumikiem ognia /flash supresorem, robi za nowy tłumik.

Link to post
Share on other sites

Najbardziej mnie boli, że 1 shot z Javelina unieruchomia pojazd, drugi rozwala... po trafieniu nawet nie zdążysz uciec lub schować, a naprawiać też nie ma co, bo teraz trwa 2x dłużej -.-

Link to post
Share on other sites

Najbardziej mnie boli, że 1 shot z Javelina unieruchomia pojazd, drugi rozwala... po trafieniu nawet nie zdążysz uciec lub schować, a naprawiać też nie ma co, bo teraz trwa 2x dłużej -.-

 

i to najwiekszy plus tego patcha wielkie brawa dla dice :P wrescie jest bat na fragfarmerow w lamerskich pojazdach ten buttlefield coraz bardzie przypominina call of duty i nastepne dlc z mapami 4mX4m doda smaku grze :P

 

btw:dzienki za tego FXXA Injectora jest 10x ladniejszy niz ten co mialem czyli od jakiegos ,,danoca12,,

 

 

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

magazynek na miejscu szczerbinki no problem

 

http://img713.imageshack.us/img713/7986/bf32012032721081168.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

i czy jest jakas mozliwosc na wylaczenie tych oczo-jebnych filtrow graficznych noszzz jak nie w BC2 walil po oczach blur tak teraz mam slonce na monitorze

 

http://img189.imageshack.us/img189/8991/bf32012033118452966.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

czy jedynym fixem na ten efekt jest trzymanie celownika ponizej lini wzroku czyli biegac z celownikiem pod nogami

 

szczegolnie mnie wpienia ten efekt na ,,schaquri?,, tam tekstury podloza swieca sie jak moje panele wypastowane na swieta

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

W piątek grałem pierwszy raz po długiej przerwie. Jestem rozczarowany patchem. Mam wrażenie, że postacią rzuca na boki, broń jest jeszcze mniej efektywna, a najbardziej irytuje mnie fakt, że nie poprawili noża. Zachodzę nieświadomego kampera od tyłu i chcę go skosić, ale zołnierz w ogóle nie wyprowadza ataku. To jest jeszcze gorsze niż zachowanie noża w BC2 przed patchem, a już wtedy byłem bliski płaczu! %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Co wy macie do tego recoila? W prawdziwych broniach jest odrzut i to porzadny. Mi ten recoil sie podoba bo teraz nie beda walic ciagiem jak idioci tylko krotkimi seriami :D Chcecie miec prawie zerowy recoil. To rozstawcie dwujnog. Wiem co mowie bo testowane. I jeszcze jedno. Gdy wstawicie ciezka lufe i chwyt to odrzut wam sie zmniejszy ale tylko przez pierwsze 5-6 naboi. Pozniej znowu podrzuca. Wiec nauczcie sie strzelac krotkimi seriami, a nie jak w COD ciagiem i zero odrzutu.

 

Ale najbardziej to podoba mi sie poprawka wzgledem MAV'a. Szkoda tylko, ze samoloty teraz sa takie wytrzymale :/

 

Wzgledem noza. Ja jakos problemow z zabiciem z zaskoczenia nie mialem. I jeszcze wzgledem slonca. Gosciu dzieki temu jest sie jak na pradziwej wojnie bo zolnierze jakos musza te slonce znosic i nie narzekaja. Chociaz mogliby dodac okulary przeciwsloneczne. Klikasz odpowiedni klawisz, wykonuje sie animacja i filtr sie zmienia, ze slonce juz tak nie razi :D

 

A co byscie powiedzieli na wiecej map w trybie nocnym bo ta jedna to zamalo.

Link to post
Share on other sites

To z ciężką lufą i seriami to też zauważyłem, pierwsze pociski lecą w cel, reszta w kosmos :wariat:

 

Ale np. taki L85A2 mogę cisnąć full auto na średni dystans i wszystko w cel, więc po prostu trzeba broń zmienić :P

 

Jednak najbardziej boli odrzut i rozrzut przy korzystaniu z tłumika, z nim się teraz grać nie da :sciana:

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No wlasnie im chyba sie pomylily znaki. Bo zamiast - wpisali chyba + i dlatego odrzut sie zwieksza gdy z tlumika sie korzysta. Ewentualnie parametry z tlumika dzwieku wpisali do tlumika plomieni i tak samo w druga strone.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No wybacz kocur ale wszystkie bronie z jakich korzystam sprawdzilem i gdzie kiedys tlumik plomieni robil, ze naboje lataly gdzie chcialy to teraz ida rowniutko w linii prostej do celu %-)

 

Dobre jest jedno. Bez roznicy jaki tlumik to obrazenia sie znizaja o wartosc jaka ustalilo DICE :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...